Rezerwat "Krzywe lustro"

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

sawej
Posty: 31
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 10:03 am
Lokalizacja: Kraków

Rezerwat "Krzywe lustro"

Post autor: sawej »

Poszukuje pilnie nagrania zespołu Rezerwat "Krzywe lustro". Utwór ten nie trafił nigdy na LP3, ale miałem go kiedyś nagranego z Zapraszamy do Trójki jako premiera. Niestety czerwona stilonka z tym nagraniem zaginęła mi przed laty. Do dziś pamiętam refren tego utworu "Krzywe lustro, choć widze wyraźnie....". Utwór ten pochodzi z marca-kwietnia 1984, podejrzewam że był nagrany w jednej sesji z Nowym świetnym planem i Kuszącym wirem (kojarzę głos tego samego wokalisty). Może ktoś to gdzieś ma......
pretor114
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 29, 2007 10:53 am
Lokalizacja: ???

re

Post autor: pretor114 »

ja poszukuje z tej sesji utwór rezerwatu "Powrotna fala" moze dysponujesz. Posiadam a tamtej sesji Nowy swietny plan, kusza cy wir i nie wyjde na deszcz.
sawej
Posty: 31
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 10:03 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sawej »

Niestety nie mam, ale też pamiętam to nagranie i też pilnie go poszukuje. Refren jakoś tak szedł "Powrotna fala porwała mnie...". Zdaje mi się , ze to było nagrywane z innym wokalistą. Mam inne utwory z singli.
pretor114
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 29, 2007 10:53 am
Lokalizacja: ???

re

Post autor: pretor114 »

zdaję sie, ze nie ma szans na zdobycie tych piosenek. Ngdy nie ukazały sie na zadnej płycie. Pamietam teledysk "Powrotnej Fali" był emitowany w przebojach dwójki.
Mastodon
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 13, 2015 3:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982

Re: Rezerwat "Krzywe lustro"

Post autor: Mastodon »

No chyba, żeby Radiowa Trójka wydała te utwory na płycie dołączonej jako bonus do dalszego ciągu kolekcji Listy Przebojów Programu Trzeciego na przykład na 35-lecie Listy (który mam nadzieję będzie). Na pewno fani Rezerwatu (w tym również ja) byliby zachwyceni taką niespodzianką. Pozdrawiam :-)
ODPOWIEDZ