ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Niegdyś, tzn. od 6 kwietnia 2010 do 15 września 2011 w przedpołudniowej audycji „Tu Baron”. Obecnie (w nowej ramówce), od 19 września 2011, również od poniedziałku do czwartku, w audycji „Do południa”. O tej samej porze, około 11:30. Kolejność prezentowanych wykonawców — zasadniczo alfabetyczna...

Moderatorzy: ku3a, jotem3, ku3a, jotem3

JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: JaceK »

od 04.02.2013 do 00.00.2013 - tymczasowy (?) brak kącika...
piatek1922
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 04, 2013 4:52 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: piatek1922 »

Witam

I ja miałam ten sam problem czy była dzisiaj ABC czy nie, zgrałam sobie, dwa razy przesłuchałam i nic, dżingla nie było,choć Niedźwiadek tyle mówił o liście, zapraszał itd., jeżeli się nie mylę to już drugi raz, w zeszły poniedziałek było to samo.
piatek1922
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 04, 2013 4:52 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: piatek1922 »

Witam ponownie

Piszę bo nie wiem czy zauważyliście ale z ramówki TRÓJKI zniknęła ABC LISTY?
Co Wy na to?

pozdrawiam
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: danco28 »

Może to i dobrze... Znaczy chyba kącik umarł śmiercią naturalną...

Dzisiaj też: bez emisji.
piatek1922
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 04, 2013 4:52 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: piatek1922 »

witam

Nie lubię jak coś znika bez komentarza, odnoszę wrażenie że Niedźwiadek chodzi trochę osowiały jak Baronka nie ma, on się bawi gdzieś tam na nartach a Niedźwiadek musi pracować.
Proponuje napisać do Niedźwiadka o co kaman, czy jeszcze będzie ABC LISTY czy nie. Osobiście uważam że szkoda, żeby zniknęła z anteny.
Po Pierwsze Primo to już mieliśmy ponad 500 wydań więc tradycja zobowiązuje
Po Drugie Primo to jedyna szansa usłyszeć utwory które nigdy nie wejdą na listę a są jej częścią, ze względu na małą ilość oddawanych głosów.
Po Trzecie primo to ta audycja jest dla nas - słuchaczy a nie jest robiona sztuka dla sztuki na zapchaj dziurę.
A po Czwarte Primo chcę się dowiedzieć co leżało lub leży u podstaw zdjęcia tej audycji.

to tyle moich przemyśleń

zostańcie w pokoju i czyńcie dobro
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: tadzio3 »

Może na czas nieobecności Balonika audycja na chwilę zawieszona.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: Miszon »

Ale po piąte primo ten kącik już jakiś czas temu umarł śmiercią (nie)naturalną więc chyba nie było sensu ciągnąć tego na siłę...
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: jollyroger72 »

Miszon pisze:Ale po piąte primo ten kącik już jakiś czas temu umarł śmiercią (nie)naturalną więc chyba nie było sensu ciągnąć tego na siłę...
:lol: Funkcjonował jako ZOMBI! ZOMBI! ZOMBI! :lol:
piatek1922
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 04, 2013 4:52 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: piatek1922 »

no nie! no nie mogę! nie mogę się z tym zgodzić że umarł śmiercią naturalną.
Wiecie Co!? Najgorsze jest to że nikt z NAS nie został poinformowany że coś takiego nastąpi.
Jeszcze jedna sprawa a mianowicie skąd wiadomo że umarł śmiercią naturalną? Czy mają wyniki słuchalności?
Jedno mnie wkurza czy raczej denerwuje czy jeszcze inaczej irytuje że sam niedźwiedziu siedzi cicho i się nie odzywa.
A powinien wyjść przed ambonę i powiedzieć co i jak, w końcu to forum listy przebojów.
Hołk.skończyłam.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: tadzio3 »

Na stronie audycji jest: "Następny odcinek audycji dnia 25.02.2013 o godzinie 11:40"
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: bobby-x »

JaceK pisze:ABC LISTY nr 000 — poNiedźwiedziałek, 04.02.2013 - bez emisji

ABC LISTY nr 000 — wtorek, 05.02.2013 - bez emisji

ABC LISTY nr 000 — środa, 06.02.2013 - bez emisji
Jeśli mogę wtrącić trzy grosze "bez emisji" raczej kojarzy się z czymś czego nie było na antenie a mogło być opublikowane w internecie (np notowania listy), lepszym wyrażeniem byłoby chyba "brak kącika".
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: danco28 »

Mówisz i masz!
piatek1922
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 04, 2013 4:52 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: piatek1922 »

sprawdziłam, i rzeczywiście jest w ramówce, pytanie tylko dlaczego przez tyle czasu nie było, co spowodowało? ale jak to mówi pewien znany historyk - nie uprzedzajmy faktów, pozyjemy, zobaczymy.

a tak na zakończenie, co myślicie aby wysłać do Niedźwiedzia i dyrektorki Trójki nasz protest song w tej sprawie, że czujemy się opuszczeni, zdradzeni przez 3,że Nas olali, jednym słowem niech się wypowiedzą w tej sprawie, może robię burzę w szklance wody ale lubię wiedzieć, co się stało.

Czekam na Wasz odzew

Pokażmy że jesteśmy jednością, że 3 nie jest nam słuchaczom obojętna, 3 to coś więcej niż budynek, radio, jak zaczną tracić słuchaczy...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: bobby-x »

Mój odzew. Bywały przerwy w kącikach lp3, najdłuższy chyba w 2005 roku od piątku 1 lipca do piątku 2 września. Kąciki wtedy były od pn do pt więc ostatni przed wakacjami był w czwartek 30 czerwca a w pt już nie. Kącik powrócił w pn 5 września. Myślę, że kącik powróci jak Balonik wróci, pewnie Redaktorzy nie zdążyli nagrać go na 2 tygodnie.
Nie rozumiem tylko jednej sprawy, czemu jak jeden Redaktor wyjeżdża to czemu drugi nie prezentuje po prostu dwóch propozycji, przecież są w komputerze!
Nie wiem co będzie jak Niedźwiedź wyjedzie na 6 tygodni do Australii. Czy też przerwa w kąciku? Przecież nie zdążą nic nagrać a poza tym nie wiadomo jakie będą nowości, rozwiązanie zawsze jest bo można grać starocia w tym czasie lub Balonik wrzuca dwie nowe propozycje i już lub jedną nówkę sztukę i jedną staroć.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: tadzio3 »

Tylko jaki teraz związek ma ten kącik z opisem: "Audycja muzyczna, w której - w kolejności alfabetycznej - przypominani są wykonawcy i ich utwory, które pojawiały się w "Liście przebojów Programu Trzeciego"." :know:
piatek1922
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 04, 2013 4:52 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: piatek1922 »

Może i były przerwy, aż takie wiedzy nie mam, ale wystarczyło by mi wiadomość, że z powodu takiego a takiego nie będzie ABC Listy od do, i to byłoby w porządku.
Zawsze szanowałam Trójkę za profesjonalizm, obiektywność, apolityczność a co teraz "WYRABIAJĄ" nie podoba mi się, oczywiście mam na uwadze tylko tą audycję.
Jestem strasznie rozżalona, zła, że moja ostoja jaką była ABC LISTY zniknęła tak bez słowa. Jutro LP3, mam nadzieję że Niedźwiedź się odniesie do tej sprawy, mam nadzieję że zagląda na nasze forum albo ktoś mu "donosi" co się dzieje na forum, jak się radykalizują nastroje, przynajmniej mój. W piątek będzie już BALONIK i poprowadzi LISTĘ PRZEBOJÓW PROGRAMU TRZECIEGO.
Oczami wyobraźni widzę jak całą siłą forum strajkujemy na Mysliwieckiej, z banerami, gwizdkami jak prawdziwi związkowcy czy górnicy. Jakie to wywołuje zamieszanie, no i że stajemy się wiadomością dnia nie tylko w Trójce ale innych stacjach radiowych i telewizyjnych, sypią się wywiady z uczestnikami. Ale by się działo - letnia zadyma w środku :D :!: :lol: zimy
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: bobby-x »

Jeśli mogę Tobie (piątkowa Pani) coś zaproponować jako "staruszek" listowy, skopiuj swojego posta i wyślij na marek.niedzwiecki@polskieradio.pl powinien Ci odpisać. A jak nie odpisze to daj ma znak, postaram się z Niedżwiedziem pogadać.
piatek1922
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 04, 2013 4:52 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: piatek1922 »

No i wszystko wiadomo, wreszcie Niedżwiedziu zabrał głos w LP3 i naświetlił sytuację.
Czy nie można było tak od samego początku? Jakaś życzliwa duszyczka dała znać gdzie trzeba i otrzymaliśmy odpowiedź.
Lepiej późno niż wcale, tak na marginesie wyczuwałam pismo nosem że to chodzi o Balonika.
Teraz przynajmniej będę się wysypiać.
A na zakończenie powiem tak: Udzielam czerwoną kartkę za brak informacji
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: Yacy »

a można wiedzieć jakie było to wyjaśnienie?
Hodor
Posty: 270
Rejestracja: pt lip 09, 2010 10:03 am

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: Hodor »

Yacy pisze:a można wiedzieć jakie było to wyjaśnienie?
Szybkie :D Marek mówił, że Balon na urlopie, później On sam jedzie na urlop i tak wyszło. ale niebawem wszystko wróci do normy :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: bobby-x »

piatek1922 pisze: Jakaś życzliwa duszyczka dała znać gdzie trzeba i otrzymaliśmy odpowiedź.
:oops: :mrgreen: :oops:
piatek1922 pisze:Teraz przynajmniej będę się wysypiać.
:D
piatek1922
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 04, 2013 4:52 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: piatek1922 »

z niecierpliwością czekam i odliczam dni do 25 kiedy powróci MOJA KOCHANA ABC LISTY NA ŁONO RADIOWEJ TRÓJKI

Mam jeszcze pytanie Do Jacka - konserwatora/tak się sam nazywa/czy uważa albo jest zdania żeby wprowadzić numerację podwójną tzn. numer kolejny listy, który obejmuje notowania, które się odbyły jak i te które nie były emitowane łamane na numer kolejny wyemitowany w radio.
Mam nadzieję, że wyraziłam się jasno i że ręce giętkie wyraziły to co pomyślała głowa.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: bobby-x »

Hodor pisze: ale niebawem wszystko wróci do normy :)
Czyli dopiero mniej więcej za 6 tygodni
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: JaceK »

piatek1922 pisze:(...)
Mam jeszcze pytanie Do Jacka - konserwatora/tak się sam nazywa/czy uważa albo jest zdania żeby wprowadzić numerację podwójną tzn. numer kolejny listy, który obejmuje notowania, które się odbyły jak i te które nie były emitowane łamane na numer kolejny wyemitowany w radio. Mam nadzieję, że wyraziłam się jasno i że ręce giętkie wyraziły to co pomyślała głowa.
To niepotrzebna komplikacja numeracji. Nie ma sensu wprowadzać takich udziwnień na stałe. Oczywiście można. Podobnie jak jest podawane kolejne prowadzenie przez danego Redaktora ('dymek' nad prowadzącym).
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: ABC Listy - sezon 35, luty 2013

Post autor: bobby-x »

no to chyba po kąciku, który powstał gdzieś po 1000 notowaniu.
ODPOWIEDZ