Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: słoik »

Przykre to, jak nieistotne rzeczy mieliście do powiedzenia, gdy z forum odchodził jeden z jego filarów, zasłużył chyba na coś więcej. Tym bardziej, że, jestem tego pewien, forum lp3 było dla Sebastiana jedną z niezapomnianych przygód jego życia.
Będzie brakowało, ba, już brakuje, a nawet od jakiegoś czasu brakowało Twojego nonszalanckiego optymizmu, przedsiębiorczości trochę z głową w chmurach, dobrodusznej zadziorności, kompetencji...Jeśli forum przetrwa, to mam nadzieję, że przynajmniej staniesz się jego legendą. Dziękuję, że byłeś, abd3mzecie.

edit.:
Post Clictum. Mam nadzieję, że byli forowicze mają prawo uczestniczyć w zlotach.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: LLucky »

Każdy ma prawo uczestniczyć w zlotach, a Sebastian był, jest i będzie na nich mile widziany.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: adameria »

słoik pisze:gdy z forum odchodził jeden z jego filarów, zasłużył chyba na coś więcej.
(...) Jeśli forum przetrwa, to mam nadzieję, że przynajmniej staniesz się jego legendą.
Styl i forma pożegnania również pozostaną legendarne - żaden cel nie uświęca stosowania takich środków.
Już to gdzieś pisałem...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: bobby-x »

Miszon pisze:Popieram. I jedno i drugie. Czyli najpierw ostrzeżenie pierwszego stopnia (do informacji danego użytkownika jedynie), potem ostrzeżenie oficjalne (widoczne przez wszystkich w odpowiednio założonym do tego temacie), następnie baniak na ściśle określony czas, w przypadku recydywy na zawsze. Także oczywiście z informacją w odpowiednim temacie, kto, za co, na ile tego baniaka dostał.
Nie wiem za bardzo o co chodzi bo tylko głosuję w okołoczwartki na forumową, jestem zdziwiony, Sebastian to recydywa czy co? czy odszedł na własną prośbę, bo nie widzę Go na liście Forowiczów?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: Miszon »

Na własną prośbę :-( .
http://forum.lp3.pl/viewtopic.php?f=13&t=9497
Dziwne w sumie, bo przecież mógł przecież przestać pisać, z drugiej strony nie można nikogo trzymać na siłę i choć przykro, z jakiego to się stało powodu, to podwójnie przykro że w ten sposób się to stało.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: JaceK »

Mnie też jest przykro, zwłaszcza z formy w jakiej to się odbyło.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: adameria »

Niektórzy, niestety, zapomnieli z jakiego forum się wywodzą, tzn. gdzie się pierwotnie rejestrowali.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: tadzio3 »

Przedziwna ta manifestacja Sebastiana. Kilka lat temu Mycha, a teraz Lp3. Szkoda, że osoba, która sporo zawdzięcza forum w taki sposób kończy swoje uczestnictwo tutaj.
Cóż, Forum będzie żyć dalej.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: TomaszBr »

adameria pisze:Niektórzy, niestety, zapomnieli z jakiego forum się wywodzą
a jakie to ma znaczenie? szczególnie, jeśli to pierwotne miejsce jest już zupełnie inne niż parę lat wstecz?
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: Piotr »

TomaszBr pisze:
adameria pisze:Niektórzy, niestety, zapomnieli z jakiego forum się wywodzą
a jakie to ma znaczenie? szczególnie, jeśli to pierwotne miejsce jest już zupełnie inne niż parę lat wstecz?
Odpowiedz sobie Tomaszu na pytanie dlaczego jest inne niż parę lat temu? Co się takiego wydarzyło, że zaszły takie, a nie inne zmiany? Może to jest klucz do wszystkiego?
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: TomaszBr »

nie wiem, w zasadzie dołączyłem do forum już w momencie, w którym powoli zaczynały się różne problemy, nie znam starego forum sprzed sześciu-siedmiu lat. nie ukrywam, jak widzę, jak odchodzą starsi użytkownicy, to robi się smutno - tym bardziej, że to napędza zamknięte koło. starsi odchodzą, bo forum jest już inne, a forum jest inne, bo starsi odchodzą.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: Piotr »

Gdyby wszyscy zajęli się na forum tym czym należy w odpowiednich wątkach zgodnie z tematami, to nie byłoby całego tego zamieszania.
No ale niektórzy uważają, że wiedzą lepiej, że lepiej się znają na muzyce, a cała reszta…
Być może będzie tak, że liczebnie Forum się zmniejszy, ale będzie tak jak dawniej. Pożyjemy, zobaczymy.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: kajman »

Piotr pisze:Być może będzie tak, że liczebnie Forum się zmniejszy, ale będzie tak jak dawniej. Pożyjemy, zobaczymy.
Myślę, że jak forum liczebnie się zmniejszy to nie będzie tak jak dawniej tylko gorzej niż jest teraz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: Miszon »

Zależy czy zależy ci na ilości, czy jakości.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: JaceK »

Kajmanie, a możesz z łaski swojej nie siać defetyzmu?
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: LLucky »

kajman w swoim podpisie miał: "to jest tylko moja prywatna opinia i nie ma na celu urażenia kogokolwiek" - myślę, że do jego ostatniego wpisu też się stosuje. Poza tym jest matematykiem i nie wykluczam, że jego wypowiedź jest zupełnie pozbawioną emocji chłodną kalkulacją. Niemniej może zostać różnie zinterpretowana i mieć skutek negatywny, niezależnie od intencji autora.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: kajman »

JaceK pisze:Kajmanie, a możesz z łaski swojej nie siać defetyzmu?
A czy Piotr może nas nie straszyć?
Miszon pisze:Zależy czy zależy ci na ilości, czy jakości.
Zależy mi na mojej obecności tutaj, a pewnie będę jednym z pierwszych do odstrzału.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: TStudent »

Cześć. :)
Chyba to dobry wątek...
Odkopuję temat, bo na Fejsie wyskoczyła mi taka oto grupa:
https://www.facebook.com/groups/1318672868172134/
Nie macie nic przeciwko, żebym dołączył?
Moje imię Przemek.
Pozdrawiam :D

Edit: Dziękuję za dodanie :D
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: TStudent »

Witajcie.
Za mną jedno z najważniejszych wydarzeń 2022 roku.
Przede mną kilka.
Za miesiąc z wąsem nastąpi jedno z nich.
Kończę bowiem czynną aktywność na Forum LP3. Nie znaczy to, że znika mój nick, że się nie będę logować tu, ale rzeczywiście moja obecność tu, a także na mycharts się mocno ograniczy.
Bóg jest dobry, ale ma wobec mnie chyba nieco inne plany, jednocześnie szanuje mnie i pozwala dokończyć mi pewne dzieła, które tutaj zachodzą. Na przykład Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022, który będzie prezentowany w majówkę, a konkretnie pierwsze dwa popołudnia majowe. Podliczę go, ponieważ obiecałem to Wam i sobie. Jednocześnie zrywam od dziś z prowadzeniem wątku TOPnowości Listy Radia 357. Podliczę piosenki z ostatniego notowania dziś lub jutro i na tym koniec. Już w grudniu '21 było jasne, że to uzależnienie, w którym tkwiłem, od wchodzenia na wszak nadal jedną z moich ulubionych stron internetowych, gubi mnie jako człowieka. Bóg chciał, żebym wychodził z nałogu, to jest jeden z kroków do spełnienia Jego woli. Malutkim kroczkiem była rezygnacja z mojej listy przebojów. Teraz pora na większy. Jednak nie opuszczam tego Forum na zawsze. Będę tu bywał. Chcę mieć z Wami kontakt. Bóg kocha Was i stworzył i podtrzymał Was fajnymi ludźmi. Tak, jesteście bardzo dobrzy. :D
Pozdrawiam :D
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: gioconda2 »

Przemku - czy to tylko walka z nałogiem? Czy wybierasz się do seminarium :roll: ?
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: TStudent »

Na razie seminarium jeszcze nie. Mogę to rozważyć w ciągu kilku lat pod wpływem różnych potencjalnie nieprzyjaznych mi okoliczności. Nie spieszy mi się. :D
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: kajman »

Dziwnie to zabrzmiało. Jakby seminarium miało być wyborem negatywnym, a wydaje mi się, że powinno być pozytywnym.
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: gioconda2 »

Seminarium - wybór pozytywny.
Negatywny skutek - jako społeczeństwo stracilibyśmy inżyniera. A tych ciągle za mało. I dlatego wolę TStudenta w cywilu. A do seminarium humanistów zapraszam.
O ile poczują powołanie, bo to podstawa.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: TStudent »

kajman pisze: ndz kwie 03, 2022 8:22 pmJakby seminarium miało być wyborem negatywnym, a wydaje mi się, że powinno być pozytywnym.
Może i tak, ale drogi kajmanie, na razie wydaje mi się, że Bóg chce dla mnie spróbować wybrać kobietę, z którą mógłbym spędzać czas, a potem może i związać się :D aczkolwiek nie wiem, czy tak na pewno jest, chcę znaleźć odpowiedź. :)
gioconda2 pisze: ndz kwie 03, 2022 8:28 pmNegatywny skutek - jako społeczeństwo stracilibyśmy inżyniera. A tych ciągle za mało. I dlatego wolę TStudenta w cywilu. A do seminarium humanistów zapraszam.
Jedno nie wyklucza drugiego. :D
Ksiądz projektant instalacji rur - naprawdę zabawne połączenie. :lol:
Pewnie, że znalazłbym czas na głoszenie Ewangelii, wystarczy, że dostanę natchnienie od Boga.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Re: Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Temat okołoforowy

Post autor: Robert »

Podziwiam i chylę czoła... Bardzo podoba mi się to stwierdzenie o uzależnieniu i jego zgubnym wpływie na Twoje człowieczeństwo. Oczywiście to indywidualna sprawa i jednych to ubogaca, drugich degraduje wewnętrznie. Fakt świadomej rezygnacji z czegoś, co absorbuje i wypełnia sporą część życia, ale również sprawia radość, w imię wznioślejszych idei i celów, pokazuje Twoją siłę i dojrzałość. Widać, że obszar duchowy jest dla Ciebie bardzo ważny i chcesz na jego bazie szerzej się realizować i budować. Masz swoje wartości, którym chcesz być wierny. Fajna sprawa.
Zrozumieć siebie. Poznać swój cel. Poznać swoje możliwości i granice. Zostawić coś po sobie. Żyć. Być spełnionym. Szczęśliwym. Gdybym tylko mógł cofnąć czas...
Szacun TStudent.
ODPOWIEDZ