starsza wersja Archiwum

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5005
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

starsza wersja Archiwum

Post autor: adr »

Chodzi mi o tę wersję, która ostatnio zniknęła, a była pod adresem http://power2.uci.agh.edu.pl/~jk/lp3/lp3.phtml (taka z szarym tłem)

Szczerze mówiąc częściej używałem właśnie tamtej strony, bo było "prostsza" i szybsza. Doceniam pracę nad nowym Archiwum, jego wielkością, złożonością, rozbudowaniem, ciągłym udoskonalaniem, różnymi dodatkowymi informacjami których wcześniej nie było, ale... Ale w niektórych przypadkach, kiedy szukam czegoś konkretnego wydaje mi się, że starsza wersja mogła być lepsza, właśnie dlatego że sporo dodatkowych informacji omijała, przez to miała łatwiejszy i krótszy kod, w rezultacie szybciej "chodziła". Czy jest taka możliwość, by ta wersja z "power" w adresie wróciła i działała, równolegle z nowym Archiwum?
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: starsza wersja Archiwum

Post autor: JaceK »

To fakt... chodziła szybciej. Ale zawierała sporo błędów, jakie w używanej wersji bazy nie dawłay się poprawić...

Po pobieżnej analizie liczebności wizyt na wszystkich odsłonach dotychczasowych wersji Archiwum -- doszedłem do wniosku, że potzreba uruchomić wersję ,,light'', podobną do tej ,,powerowej'', z minimalną ilością podstawowych informacji, ale za to szybką i sprawnie działającą nawet przy większym obciążeniu serwera.

A zatem odpowiedź jest taka: pierwsza wersja nie będzie już dostępna, ale jej funkcjonalność przejmie aktualna. Czy to wystarczy?
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5005
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: starsza wersja Archiwum

Post autor: adr »

OK, fajnie że rozumiesz o ci mi chodzi, stara wersja miała swoje zalety. No to cierpliwie czekam na nowe "stare Archiwum". :)
ODPOWIEDZ