Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2002
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: djjack »

Jeżeli jeszcze nie jesteście zdecydowani czy przyjechać na najbliższy Zlot w październiku, czy też nie, bo nie wiecie, czy będzie można wspólnie posłuchać zaproponowane przez Was pewnego utworu z którym wiąże się wiele miłych wspomnień - to w tym momencie mogę Was zapewnić, że jeżeli przyjedziecie, to taką szansę dostaniecie. Oczywiście pod warunkiem - że zaproponujecie coś na literkę G. Bo to właśnie ona będzie bohaterką najbliższej promocji.

Przejdźmy zatem do szczegółów.

Od teraz zaczynam przyjmować propozycje od osób biorących udział w XVIII zlocie. I będę je przyjmował do wtorku 30 września 2014 r. do godziny 24:00. Każda osoba biorąca udział w Zlocie ma prawo zaproponować jeden wybrany przez siebie utwór z repertuary wokalisty, wokalistki, zespołu na literę G, który z tym właśnie utworem gościł na Liście Przebojów Programu III.

W zgłoszeniu proszę uwzględnić następujące informacje:
1/ Podmiot wykonawczy;
2/ Tytuł piosenki;
3/ Czas trwania nagrania;
4/ Data premiery na LPP3;
5/ Najwyższa pozycja na liście Trójki;
6/ Ilość tygodni przebywania w zestawieniu.
7/ Miejsce udostępnienia nagrania w wersji elektronicznej (własny FTP, gryzoń, wrzuta, adres strony www udostępniającej nagranie, inne rozwiązania).

Uwaga - TO WAŻNE - całej powyższej "szczęśliwej siódemki" danych proszę nie umieszczać w niniejszym wątku, a przesyłać na moje PW. Dzięki temu do końca nikt (z jednym wyjątkiem :wink: ) nie będzie wiedział które utwory pojawią się ostatecznie w tym kąciku podczas najbliższego zlotu. Będzie to zatem tajemnicą aż do zlotowej soboty. Ten pomysł z enigmą się doskonale sprawdził i chciałbym, aby tak było już zawsze.

Każda osoba zgłaszająca swoją propozycję zostanie poinformowana o zakwalifikowaniu piosenki na listę tych do odtworzenia i wspólnego wysłuchania.
Ponieważ liczy się kolejność zgłoszeń - może zdarzyć się tak, że zaproponowany utwór trafi do puli nagrań kilkakrotnie. Każdą kolejną osobę, która zaproponuje wcześniej zgłoszoną już propozycję poinformuję o tym fakcie i poproszę o wybór innego utworu. Może to być inny utwór tego samego wykonawcy albo utwór innego wykonawcy na daną literę.

Przypominam, że zgodnie z dokonanymi ustaleniami kryterium wyboru podmiotów wykonawczych do zaproponowania obejmuje:
1/ Nazwy zespołów rozpoczynające się od litery G poprzedzonej lub nie przedrostkiem The lub A;
2/ Pseudonimy artystów rozpoczynające się od litery G;
3/ Nazwiska i tylko nazwiska artystów występujących solo rozpoczynające się od litery G;
4/ Imiona artystów występujących solo rozpoczynające się na literę G, jeżeli wyłącznie tym imieniem podpisują się pod danym nagraniem;
5/ Nazwiska, imiona lub pseudonimy artystów zgodne z 2/, 3/, 4/ występujące w duetach, rozpoczynające się od litery G (nazwiska, imiona i pseudonimy, a nie nazwy duetów).

Kryterium wyboru podmiotów wykonawczych do zaproponowania nie obejmuje:
6/ Imion artystów występujących solo rozpoczynające się od litery G, jeżeli podpisują się pod danym nagraniem pełnym imieniem i nazwiskiem;
7/ Przypadków opisanych w punktach 1/, 2/, 3/, 4/, 5/ jeżeli dotyczy to udziału danego podmiotu w chórkach, udziału gościnnego, udziału sygnowanego jako feat. i różnych innych przypadków o których najwięcej danych zgromadzone jest w wątku "Nierealne szaleństwo czyli wszyscy wykonawcy listy".

Pozdrawiam i czekam na pierwsze zgłoszenia.

D.J.J.A.C.K.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: jollyroger72 »

A ściąga będzie :?:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9881
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: bobby-x »

Hej, już zarezerwowałem pewien utworek. Jeszcze nie ma Leszkowej listy ale wziąłem z szafy do ręki książkę "LP3 Alfabetyczny spis utworów do not 1400 - 29.11.2008 opracował Leszek Nowaczyk". Chętnie bym już opisał co tym razem niestety przegrało pomimo iż nawet postawiłbym kilka utworów wyżej od tego wybranego ale muszę poczekać na potwierdzenie, bo może już jest zajęty. Patrzę na listę wykonawców na "G" i już się cieszę, że posłucham Waszych wyborów, na pewno będą genialne.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9881
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: bobby-x »

Już mam potwierdzenie, był wolny, już jest zajęty.
jollyroger72 pisze:A ściąga będzie :?:
Nie wiem czy to jest zgodne z zasadami ABC i regulaminem forum ale przedstawię moją prywatną ściągę.

Tę Leszkową książkę otwiera:
1. GABRIEL, Peter w dziesiątce być może Red Rain lub Don't Give Up lub Digging In The Dirt a właściwie to na pewno Digging na początku
2. jeśli Martyr nie DM to może być GAHAN, David :mrgreen:
3. Garbage aż 11 utworów
4. GARFUNKEL, art. to nie jest artykuł o Garfanklu, coś nie nogę napisać Art. z kropką ale pamiętam jak wpadaliśmy w podstawówce z kolegą "Słoniem" do koleżanki na naszym osiedlu i na gitarrach akustycznych katowaliśmy Simona i Garfunkla
5. GAROU na tych co lubią po francusku...
6. GAWLIŃSKI, trochę o nim zapomniałem ale kilka lat temu spotkałem Go z żoną na imprezie bluesowej w Otwocku, świetny gościu niestety już zapomniałem jaki browar najbardziej lubi na świecie (coś mocno egzotycznego)
7. Moja ukochana GĄSIENICA-GIEWONT, Basieńka – przecudnej urody utwór w aranżacji Adam Sztaby
8. GEDEON JERUBBAAL – czyli Duuuddyyyyy Reggae jeden z najbardziej wyrafastafinowanych polskich utworów reggggałowych, zdecydowanie w pierwszej trójce wykonawców na „G”
9. GENESIS – kochacie?! Mam nadzieję, że coś usłyszę.
10. GEPPERT, Edyta – to słynne gładkie „Ł”
11. z filmu na duże „F” też coś znajdziemy, na Gladiatora mogę chodzić co dwa lata i mi się nie znudzi (GERRARD, Lisa) też bardzo wysoko – czemu nie można głosować na 3 utwory ????
12. z głębokim „F”alsecikiem też będzie, u mnie top 5 GIBB, Robin – Juliet, kto odda Swój głos?
13. i GILMOURA też mamy
14. i gitarrrrry GIPSY KINGS
15. GOLDEN LIFE pominę, braci GOLCÓW też ale jest taki zespół czteroliterowy tuż kawałek dalej w alfabecie, GONG się nazywa, czy go posłucham po 16:00 w sobotę, bardzo bym chciał
16. reklama telewizyjna z Heartbeats też jest w zestawie
17. GOSIA, GOTAN PROJECT, a może GOYA pomaluje nam świat
18. GÓRNIAK, Edytkę usłyszymy? DUMKA z „Ogniem i mieczem” bardzo lubię Sienkiewicza ale w szkole przetrwałem tylko z jedną książką w ręku do wyrażenia „Bar zdobyty” pomimo iż teraz bardzo lubię Pana S.
19. i na szaro David i Macy GRAY’OWIE
20. GRECHUTA to jednak lata 70-te
21. GREEN DAY – to pamiętam do dziś, jeden z utworów po wielkiej kłótni w Najbliższej rodzinie, święta się nie odbyły, napisałem w 3 minuty, mój własny tekst po polsku do jednego z utworów, nigdy nie odważę się go umieścić gdziekolwiek
22. GREGORIAN gdyby był u mnie numerem jeden zadedykowałbym go chętniej ku3y "Przyjaciół broni" za to, że prawie zawsze są o pozycję wyżej od Schodów
23. GUANO APES i najmocniejszy, bardzo mocno rockowy Big In Japan, mój top 5 na pewno na „G”
24. GUNS N’ ROSES - Use Your Illusion part I & II a ja się biję z myślami czy genialny gitarrrrowy Patience czy jednak listopadowy mój urodzinowy deszcz
25. a na koniec książki Leszka, Markowa perełka Classics GURVITZA i też bardzo chętnie bym się zatopił w jego brzmieniu, kto Go zarezerwuje?
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: kajman »

Podejrzewam, że wiem, co wybrałby Gary i szkoda, że go nie będzie, bo przecudnej urody to utwór. Może na dziką kartę by się skusił. A ja jak sobie z Aro przez telefon analizowaliśmy co jest do wybory to tylko bol głowy był co wybrać, bo na mało którą literę jest tak silna czołówka. Część z tego, co wymienił bobby-x też biorę pod uwagę, ale jest sporo też utworów, o których nie wspomniał. Z wykonawców chociażby Kasia Groniec, Anja Garbarek, Astrud Gilberto, Dave Grohl, a z utworów to sam mógłbym ponad pięć Gunsów wybrać. Utwór, który na poprzednim zlocie wydawał mi się być pewniakiem teraz może być poza czołową piątką.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze:A ja jak sobie z Aro przez telefon analizowaliśmy co jest do wybory to tylko bol głowy był co wybrać, bo na mało którą literę jest tak silna czołówka.
A ja mam wręcz odwrotnie. Nie wiem, co wybrać, bo na "G" to ogólnie cienizna... :(
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: leszekno »

A oto pełna lista wykonawców na literkę G:

GABRIEL Peter
GABRIELLE
GADOWSKI Artur
GAHAN Dave
GAP BAND, The
GARBAGE
GARBAREK Anja
GARCIA Paulinho
GARDENIA
GARDEN PARTY
GARDOT Melody
GARFUNKEL Art
GAROU
GARRETT Siedah
GAWLIŃSKI Robert
GAZPACHO
GĄSIENICA-GIEWONT Basia
GDZIE CIKWIATY
GEDEON JERUBBAAL
GEFFEN Aviv
GELDOF Bob
GENE LOVES JEZEBEL
GENESIS
GEPPERT Edyta
GERRARD Lisa
GIBB Robin
GILBERTO Astrud
GILLAN Ian
GILLESPIE Dana
GILMOUR David
GIPSY KINGS
GIRLS ALOUD
GIULIA y LOS TELLARINI
GLASS TIGER
GLASVEGAS
GLOBETROTTERS, The
GNARLS BARKLEY
GOD HELP THE GIRL
GOGOL BORDELLO
GO-GO’s, The
GOLDEN EARRING
GOLDEN LIFE
GOLDFRAPP
GOLDMAN Jean-Jacques
GOLEC uORKIESTRA
GONG
GONZALEZ Jose
GONZO Andrzej Papa
GOOD CHARLOTTE
GOODREM Delta
GOO GOO DOLLS, The
GORE Martin L.
GORILLAZ
GOSIA
GOSSIP
GOTAN PROJECT
GOTYE
GO WEST
GOYA
GÓRNIAK Edyta
GRABAŻ
GRABOWSKI Andrzej
GRANT Amy
GRANT Eddy
GRAY David
GRAY Macy
GRAŻA T.
GRECHUTA Marek
GREEN CeeLo
GREEN DAY
GREG GEE
GREGORIAN
GREJFRUT
GROHL Dave
GRONIEC Katarzyna
GROOVE ARMADA
GRUNWALD Jerzy
GRUNWALD ICE BAND
GRUPA JOT
GRUPA MoCARTA
GRUSZKA Karolina
GRZEGORZ Z CIECHOWA
GUANO APES
GUETTA David
GUILLEMOTS
GUNS N’ ROSES
GURRUMUL
GURVITZ Adrian
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: neon.ka »

Dzięki leszekno! [a Ty na zlot się nie wybierasz?...]
Mi wyszło, że będę wybierać z 10 szt. Ech, za dużo. ;-)
Jeżeli mogłabym mieć taki postulat na przyszłość, to może dobrze by było otwierać wątek dopiero, jak już Leszek będzie miał gotową listę wykonawców, żeby od razu ją wrzucić? Czyli najpierw się skontaktować z Leszkiem, a potem dopiero zakładać temat... Hm?
No i jeszcze pomarudzę - nieszczególnie przypadł mi do gustu pomysł z wypisywaniem jakie utwory/jakich wykonawców brałoby się pod uwagę poza swoim wyborem, bo jeśli któreś z nich pojawią się w czasie prezentacji na zlocie, to będzie wiadomo, że się nie jest ich autorem - nieco straci na atrakcyjności ten element zabawy... Hm? ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: Miszon »

faktycznie, na G słaby zestaw, miałbym spory problem co wybrać.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: LLucky »

W nawiązaniu do wczorajszej dyskusji podczas notowania LP3 mam pytanie, czy niejaka GABRIELA (z "duetu" Baaba i Gabriela) też nie powinna znaleźć się na liście wykonawców? Spełnia połączone warunki 4 i 5:
djjack pisze:kryterium wyboru podmiotów wykonawczych do zaproponowania obejmuje:
4/ Imiona artystów występujących solo rozpoczynające się na literę G, jeżeli wyłącznie tym imieniem podpisują się pod danym nagraniem;
5/ Nazwiska, imiona lub pseudonimy artystów zgodne z 2/, 3/, 4/ występujące w duetach, rozpoczynające się od litery G (nazwiska, imiona i pseudonimy, a nie nazwy duetów).
oraz nie spełnia warunków 6 i 7:
djjack pisze:Kryterium wyboru podmiotów wykonawczych do zaproponowania nie obejmuje:
6/ Imion artystów występujących solo rozpoczynające się od litery G, jeżeli podpisują się pod danym nagraniem pełnym imieniem i nazwiskiem;
7/ Przypadków opisanych w punktach 1/, 2/, 3/, 4/, 5/ jeżeli dotyczy to udziału danego podmiotu w chórkach, udziału gościnnego, udziału sygnowanego jako feat. i różnych innych przypadków o których najwięcej danych zgromadzone jest w wątku "Nierealne szaleństwo czyli wszyscy wykonawcy listy".
Jeśli chodzi o punkt 7 to Gaba nie śpiewa w chórkach (tylko główny wokal), nie jest to udział gościnny (tylko efekt dłuższej współpracy, m.in. nagrania wcześniej całej wspólnej płyty), nie jest to "featuring" oraz Gaba nie jest wymieniona we wspomnianym wątku (a przynajmniej nie w tym kontekście). Wątpliwości mam tylko do słowa "duet"...
Pytanie pomocnicze: czy jest "duetem" Voo Voo i Haydamaky? Albo Trebunie Tutki & Voo Voo-Nootki? Jeśli nie, to by oznaczało, że całkowicie wykluczamy niektóre piosenki z zabawy, bo nie sposób powiedzieć, którego z zespołów to tak naprawdę jest taka piosenka i podpada ona pod punkt 7.
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: kajman »

neon.ka pisze:Mi wyszło, że będę wybierać z 10 szt.
Ja będę wybierać z 14 superkilerów. Przesłuchania wkrótce, teraz męczę się z pierwszym rokiem topu 33 lat.
neon.ka pisze:No i jeszcze pomarudzę - nieszczególnie przypadł mi do gustu pomysł z wypisywaniem jakie utwory/jakich wykonawców brałoby się pod uwagę poza swoim wyborem, bo jeśli któreś z nich pojawią się w czasie prezentacji na zlocie, to będzie wiadomo, że się nie jest ich autorem - nieco straci na atrakcyjności ten element zabawy...
A kto napisał, że wybrał z tych lub spoza tych utworów?
LLucky pisze:niejaka GABRIELA (z "duetu" Baaba i Gabriela) też nie powinna znaleźć się na liście wykonawców?
Powinna. Dla mnie to ewidentne.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: neon.ka »

kajman pisze:A kto napisał, że wybrał z tych lub spoza tych utworów?
Wnioskuję z tego:
bobby-x pisze:Chętnie bym już opisał co tym razem niestety przegrało pomimo iż nawet postawiłbym kilka utworów wyżej od tego wybranego ale muszę poczekać na potwierdzenie, bo może już jest zajęty.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9881
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: bobby-x »

Opisałem wykonawców na których zwróciłem uwagę a to ostatnie zdanie specjalnie zakręciłem, mojego utworu trzeba szukać wśród tych 25 wykonawców, pytanie tylko czy takie wypisywanie swoich faworytów (lub nie faworytów) też nie pociąga za sobą mniejszej atrakcyjności odgadywania kto i co wybrał. Jeśli taka będzie wola większości to nie opiszę moich faworytów na H.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: LLucky »

Przepraszam, że będę uściIśliwy jak nie przymierzając kajman, ale mam jeszcze jedno pytanie uzupełniające: czy jest "duetem" pakiet "Nosowska, Rojek, Grabaż"?
No bo "Grabaż i Strachy na Lachy" raczej "duetem" nie są - to stała współpraca i nazwa kompletnego podmiotu wykonawczego, podobnie jak "Nick Cave & The Bad Seeds"...
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: kajman »

Dla mnie sprawa oczywista, że wszelkie równorzędne kooperacje są brane pod uwagę na zasadzie duetów.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2002
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Niespodzianka podczas koncertu

Post autor: djjack »

Wczoraj na pewnym rockowym koncercie nagle w trakcie trwania jednego z największych przebojów lat 80. na telebimie pojawiło się... :shock:
Sami zobaczcie co. :)

Obrazek

Przepraszam za jakość zdjęcia zrobionego z telefonu komórkowego.
I przypominam przy okazji, że jutro o tej porze będzie już za późno na jakiekolwiek PW w sprawie literki G.
A dostrzegam jeszcze braki w metryczkach i braki w zgłoszeniach od pewniaków.
Zatem... do klawiatur!
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: Miszon »

hehe, a jakiż to był koncert można wiedzieć?
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2002
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: djjack »

Miszon pisze:hehe, a jakiż to był koncert można wiedzieć?
A taki niszowy mało znany zespół - coś z bronią i z kwiatami związanego - ale zupełnie nie pamiętam nazwy :P
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: kajman »

djjack pisze:dostrzegam jeszcze braki w metryczkach i braki w zgłoszeniach od pewniaków.
Niezwykle ciężko było w tym tygodniu wybrać, więc do ostatniej chwili się decydowałem. Ale już wybrałem. Jacku, jeżeli jeszcze nie ściągnąłeś mojego pliku, to poczekaj jeszcze trochę. Podrzucę w lepszej jakości.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2002
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Literka G - kompletny zestaw propozycji

Post autor: djjack »

Obrazek
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: Miszon »

Cóż, ostatecznie na nic się nie zdecydowałem, szczególnie że byłem planowany nieobecny, o czym mówiłem zresztą na poprzednim Zlocie (przez co przerwała mi się seria propozycji w ABC), ale widzę że pojawiła się masa rzeczy, które w ostateczności rozważałem:
Gurrumul, ci Gipsy, ta Goya, ci Goo Goo, ten Bukartyk z tą Grońcową i The World is not Enough. Także pewnie jakbym w ostatniej chwili zgłosił, to i tak wszystko byłoby zajęte ;-) .
Ale że November Rain nie było?!?!
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: jollyroger72 »

Miszon pisze:Ale że November Rain nie było?!?!
To dlatego, że zlot był w październiku :lol:
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlotowo-forumowe ABC Listy - odcinek siódmy - literka G

Post autor: neon.ka »

djjacku, czy masz jeszcze podsumowanie głosowania zlotowiczów na utwory z ABC?
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2002
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Głosowanie na Zlocie

Post autor: djjack »

1. Peter Gabriel & Kate Bush - "Don't Give Up" - 39 punktów
2. Genesis - "Mama" - 28 punktów
3. Guns n'Roses - "Don't Cry" - 18 punktów
4. Golden Life - "24.11.94" - 16 punktów
5. Gurrumul - "Wiyathul" - 15 punktów
6. Katarzyna Groniec - "Bez księżyca" - 9 punktów
7. Piotra Bukartyka & Katarzyny Groniec - "Piosenka z praniem w tle" - 6 punktów
8. Graża T. & DAAB - "Sztandar szczęścia" - 5 punktów
9. Peter Garbiel - "In Your Eyes" - 4 punkty
Peter Gabriel - "Solsbury Hill" - 4 punkty
Genesis - "Evidence of Autumn" - 4 punkty
12. Goo Goo Dolls - "Iris" - 1 punkt
Garbage - "The World Is Not Enough" - 1 punkt
Goya - "Smells Like Teen Spirit" - 1 punkt
Dave Gahan - "Dirty Sticky Floors" - 1 punkt
Dave Gahan - "Saw Something" - 1 punkt
17. Gipsy Kings - "Soy" - 0 punktów
Garbage - "I Think I'm Paranoid" - 0 punktów
Greg Gee - "Rainbow Bridge" - 0 punktów
ODPOWIEDZ