XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kajman »

Chyba przy ktorymś ze zlotów będę musiał napisać coś w rodzaju relacji na bazie zgodności i niezgodności z innymi relacjami.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: wwas »

Ale uważaj - weź pod uwagę, że jeżeli efekt się spodoba (a trudno mi sobie wyobrazić, żeby było inaczej), będziesz musiał to robić już po każdym zlocie... :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9252
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: Martyr »

wwas pisze:A jeśli mogę zapytać, jaki był w oryginale rozmiar pliku? :)
1,68 MB
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: LLucky »

Też miałem porównywać rozmiar zdjęć swoich i tych, które są na stronie, ale pomyślałem sobie, że skoro już wszyscy je akceptowali, to przecież mogę wrzucić je do internetu poza galerią JacKa. Co więcej, mogę udostępnić także te kolorowe. Proszę, oto są:
http://konkurs.trojka.info/forum/XVII_z ... y_mono.zip
http://konkurs.trojka.info/forum/XVII_z ... _kolor.zip
Teraz każdy może sam sobie porównać jakość kompresji oraz sprawdzić, czy lepiej w (techni)kolorze, czy kolorach Republikanów. ;)
A przyznam, że niektóre rzeczywiście chyba lepsze są kolorowe (vide kajman w czerwonym swetrze na tle zielonej trawy). :)

I przypominam o przygotowaniach do następnego zlotu!
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kajman »

LLucky pisze:lepsze są kolorowe (vide kajman w czerwonym swetrze na tle zielonej trawy)
kajman widokowo w dowolnym wariancie wygląda gorzej. Między innymi dlatego nigdy nie oglądam zlotowych zdjęć.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: jollyroger72 »

Wolę oglądać świat w wielu barwach, dlatego bardzo dziękuję za zestaw kolorowych fotek :)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: neon.ka »

djjacku, bardzo dziękuję za relację! I życzę szybkiego końca remontu - chociaż taka poplamiona relacja wygląda równie uroczo. :-)

ja bardzo lubię te czarno-białe fotki Lluckyego.

Moje fotki już też dostępne. Zapraszam i dziękuję JacKowi.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: LLucky »

O! Zdjęcie nr 36 jest super! Nie wiedziałem, że Tadeusz też próbował swoich sił w Mistrzostwach... Zrobiłbym specjalną nagrodę w kategorii młodzików! :)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: neon.ka »

:mrgreen:
Chyba raczej w kategorii młodzika. ;-)

Kto ze zlotowiczów pamięta jaki tytuł piosenki był wyjściowy do zestawu kart ze zdjęcia 16? Jeśli on padnie, to czy znając go ktoś spoza uczestników zlotu chciałby spróbować odgadnąć która karta z tych widocznych była oryginalną ilustracją pary która ten tytuł zaproponowała? [ech, chyba średnio jasno to brzmi... ;-) ]

I czy ktoś chciałby zatypować z jakiego powodu kajman siedzi na zdjęciu 20 właśnie w takiej pozycji? ;-)

[EDIT: A, i jeszcze chciałam dodać, że jeśli następnym razem będziemy chcieli się z Dixitem mierzyć, to zdecydowanie będę za graniem w pojedynkę (np. na 2 stoły - chociaż żal mi będzie rozdzielać nas jako całość...)]
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: wwas »

Niestety, tej akurat zagadki nie pamiętam, jestem tylko w stanie odtworzyć która drużyna ją zadała. Pamiętam też, która z kart pochodziła od naszej drużyny i że nikt na nią nie postawił :(
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: TomaszBr »

niestety nie pamiętam tytułu, ale pamiętam która karta pochodziła od mojej drużyny i że raczej to nie my ją zadaliśmy, chociaż kilkakrotnie chcieliśmy właśnie do niej dopasować tytuł. :)
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: atram842 »

TomaszBr pisze:niestety nie pamiętam tytułu, ale pamiętam która karta pochodziła od mojej drużyny i że raczej to nie my ją zadaliśmy, chociaż kilkakrotnie chcieliśmy właśnie do niej dopasować tytuł. :)
A ja tu widzę naszą kartę i to chyba my podaliśmy tytuł: "KNIGHTS OF CYDONIA" zespołu Muse. Czy coś pomyliłam?
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: TomaszBr »

Faktycznie! Pomyliłem się w takim razie. Pamiętałem tylko, że chcieliśmy ją zadać, a nie pamiętałem, że ostatecznie to zrobiliśmy ;)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: neon.ka »

No dobra, to czy ktos z osob, ktore nie byly na zlocie, chce postawic, ktora karta nalezala do atram842 i TomaszaBr gdy zadawali haslo 'Knights of Cydonia' Muse? :-)
ODPOWIEDZ