XIV zlot - 19-21.10.12

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: TomaszBr »

Jak zwykle relacja mistrzowska :D
I tutaj pytanie do LLucky'ego - czy mógłbyś udostępnić gdzieś fragmenty tychże okładek? :)
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: atram842 »

Wwas, dzięki za mistrzowską i drobiazgową relację. Jeszcze bardziej utwierdzam się w tym, że masz niesamowitą zdolność zapamiętywania szczegółów. Chyba że masz gdzieś tam ukrytą kamerę lub dyktafon ;)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: LLucky »

TomaszBr pisze:I tutaj pytanie do LLucky'ego - czy mógłbyś udostępnić gdzieś fragmenty tychże okładek? :)
Nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji... ;)
Ale skoro nalegasz, to chętnie je udostępnię, tylko muszę przemyśleć, jak to zrobić, bo mam 26 okładek w pięciu odsłonach każda (z czego ostatnia jest odpowiedzią), a każdy z tych obrazków ma wysokość 750 pikseli, więc jeśli wrzucę na forum, to zajmie to dużo miejsca. Mogę je pomniejszyć, ale wtedy ucieknie część szczegółów...
Poza tym umieszczać wszystko naraz, czy zrobić to w formie dodatkowego konkursu?
A może najlepiej poproszę JacKa, żeby zrobił z nich dodatkową galerię z tego zlotu?

I przypomniałeś mi, TomaszuBr o innych okładkach:
Kertoipie, kiedy doczekamy się w końcu zeskanowanych epickich rysunków z poprzedniego zlotu?!
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: konwicki1980 »

LLucky pisze:Ale skoro nalegasz, to chętnie je udostępnię, tylko muszę przemyśleć, jak to zrobić, bo mam 26 okładek w pięciu odsłonach każda (z czego ostatnia jest odpowiedzią), a każdy z tych obrazków ma wysokość 750 pikseli, więc jeśli wrzucę na forum, to zajmie to dużo miejsca. Mogę je pomniejszyć, ale wtedy ucieknie część szczegółów...
No do tego służy serwis np. programosy. Wrzucasz na forum trzecią linijkę kodu, a każdy sobie powiększy i zobaczy całość.
Obrazek
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: LLucky »

Takie powiększane obrazki to niezły pomysł, a zrobić je mogę nawet bez rejestrowania się na programosach. Ktoś ma jakieś inne pomysły?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: ku3a »

wwas pisze:Ponieważ nikt nie przypuszczał, że ku3a (który tymczasem, czule pożegnawszy uzi na stacji, dołączył do nas z powrotem)
Ej, przyzwyczaiłem się, że trwale rejestrujesz w pamięci wszystko to, co się dzieje, ale nie możesz wiedzieć co się działo tak, gdzie Cię nie było :-P.
wwas pisze:Spośród kilkunastu przygotowanych zagadek tylko w jednej fragment wydał mi się znajomy, zanim została pokazana całość i zanim zdołał go zgadnąć Miszon ani tsch (który tymczasem w końcu pojawił się z powrotem z rozpromienioną twarzą i uskrzydlony do tego stopnia, że właściwie wszyscy inni mogli mu oddać zwycięstwo walkowerem).
Nie jestem do końca przekonany czy to Krzysiek wygrał ten konkurs :-).

Dzięki za całą relację :-).
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: wwas »

ku3a pisze:nie możesz wiedzieć co się działo tak, gdzie Cię nie było :-P.
Fakt, nie było mnie tam, dlatego też starałem się użyć sformułowania, które byłoby wystarczająco ogólne (w ostateczności można je potraktować jako lekką ironię ;))
ku3a pisze:Nie jestem do końca przekonany czy to Krzysiek wygrał ten konkurs :-).
Tak właściwie to też nie jestem - pamiętam, że na pewno wygrał konkurs Miszona (14 punktów), ale w tym rzeczywiście walka była trochę bardziej wyrównana (no ale przecież nie napisałem wprost, że wygrał... ;))
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: jollyroger72 »

wwas pisze:
ku3a pisze:nie możesz wiedzieć co się działo tak, gdzie Cię nie było :-P.
Fakt, nie było mnie tam, dlatego też starałem się użyć sformułowania, które byłoby wystarczająco ogólne (w ostateczności można je potraktować jako lekką ironię ;))
ku3a pisze:Nie jestem do końca przekonany czy to Krzysiek wygrał ten konkurs :-).
Tak właściwie to też nie jestem - pamiętam, że na pewno wygrał konkurs Miszona (14 punktów), ale w tym rzeczywiście walka była trochę bardziej wyrównana (no ale przecież nie napisałem wprost, że wygrał... ;))
Konkurs Miszona to wygrał ku3a :wink:
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: LLucky »

Okładki z mojego konkursu są już udostępnione - zapraszam do odpowiedniego wątku.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: neon.ka »

nareszcie i ja przeczytałam. :-) Odkładałam to ciągle, bo wciąż brakowało mi czasu...
Dzięki Wojtku za relację! :-) Suuuper!

Chciałam tylko dodać, że na samym początku zlotowego ABC został odtworzony jeszcze jeden utwór. Zapewne zgłosiłby go Bodeczek gdyby mógł, a tak to zostało to niejako zrobione za niego i dla niego...
ODPOWIEDZ