Lista w Szklarskiej

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Lista w Szklarskiej

Post autor: kwiaciareczka »

Nie wiem czy to właściwe miejsce na ten temat, ale kusi mnie strasznie lista w Szklarskiej - w końcu to tylko 2,5h drogi ode mnie. I mam pytania: raz - czy każdy z ulicy może tam wejść, bez wcześniejszego zgłaszania się? dwa - czy ktoś z Was się wybiera i czy ewentualnie by wsiadł ze mną do samochodu (uwaga - grozi niebezpieczeństwem :wink: ) i pojechałby z Wrocławia na listę. Nie wiem czy pojadę bo znowu bobas w brzuchu i czuję się coraz gorzej, ale może mnie skusi.
Podrawiam,
Ewa.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Lista w Szklarskiej

Post autor: Martyr »

Witaj dawno nie widziana Ewo kwiaciareczko! :D
kwiaciareczka pisze:Nie wiem czy to właściwe miejsce na ten temat, ale kusi mnie strasznie lista w Szklarskiej - w końcu to tylko 2,5h drogi ode mnie.
w takiej sytuacji tez bym sie nawet nie zastanawiała! :)
kwiaciareczka pisze:I mam pytania: raz - czy każdy z ulicy może tam wejść, bez wcześniejszego zgłaszania się?
Myślę że jak najbardziej. A jakbyś np. dała cynk NieDźwiedziowi to na pewno by się ucieszył że się wybierasz :wink:
kwiaciareczka pisze:dwa - czy ktoś z Was się wybiera i czy ewentualnie by wsiadł ze mną do samochodu
ja bym wsiadła, ale raczej nie dadzą mi urlopu :P
kwiaciareczka pisze:(uwaga - grozi niebezpieczeństwem :wink: )
ja tez juz jeżdżę. mam nadzieję że nie jestem groźna :mrgreen:
to znaczy chyba że i Ty zdałaś ten ciężki egzamin?
kwiaciareczka pisze:Nie wiem czy pojadę bo znowu bobas w brzuchu i czuję się coraz gorzej, ale może mnie skusi.
No to ogromne gratulacje dla szczęśliwej przyszłej mamusi maleństwa i dla szczęśliwego męża oraz zapewne radosnej siostrzyczki Zosi! :D
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Lista w Szklarskiej

Post autor: bobby-x »

Ja ma za daleko? poza tym ślub i wesele sąsiada mi się szykuje w ten weekend. W Szklarskiej ostatni raz byłem... wtedy jeszcze z narzeczoną, obecnie żoną w długi weekend majowy w 1995 roku. To już 15 lat ? niemożliwe.
ODPOWIEDZ