6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: bobby-x »

a dla nas jeszcze się nie skończył - pozdrawiamy prosto ze zlotu: neon.ka, Basia, uzi, zeta, grzesost,
ku3a, adr, szklarski-manniak, falcoeagle, leszekno, Jacek, Mateusz, kajman, fanatyk, aro, abd3mz, bobby.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: prz_rulez »

Szczęściarze. No, ale studniówka nie była nawet taka zła ;)
Mam nadzieję, że następny zlot mnie nie ominie... Oby tylko znowu nie był w jakiejś zapyziałej dziurze ;) Może tak zaproponowalibyście listę w Krakowie w czerwcu? :D
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: bobby-x »

prz_rulez pisze:Mam nadzieję, że następny zlot mnie nie ominie... Oby tylko znowu nie był w jakiejś zapyziałej dziurze ;) Może tak zaproponowalibyście listę w Krakowie w czerwcu? :D
A moze tak sam zorganizujesz w nie-zapyziałej dziurze.
Awatar użytkownika
arturro
Posty: 579
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: arturro »

prz_rulez pisze: Mam nadzieję, że następny zlot mnie nie ominie... Oby tylko znowu nie był w jakiejś zapyziałej dziurze ;) Może tak zaproponowalibyście listę w Krakowie w czerwcu? :D
a ja bym wolał pojechać na Zlot właśnie do "zapyziałej dziury" może się kiedyś zdecyduje...a stali bywalcy przyjmą mnie w otwartymi rękami :)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: kajman »

arturro pisze:
prz_rulez pisze: Mam nadzieję, że następny zlot mnie nie ominie... Oby tylko znowu nie był w jakiejś zapyziałej dziurze ;) Może tak zaproponowalibyście listę w Krakowie w czerwcu? :D
a ja bym wolał pojechać na Zlot właśnie do "zapyziałej dziury" może się kiedyś zdecyduje...a stali bywalcy przyjmą mnie w otwartymi rękami :)
Wprawdzie mogę mówić tylko za siebie, a z tego co widziałem na wszystkich dotychczasowych zlotach i odlotach, to przyjmą Cię z otwartymi rękami i w zapyziałej dziurze i w metropolii.
Awatar użytkownika
arturro
Posty: 579
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: arturro »

tak naprawde nie chodzi o miejsce, ale o ludzi z którymi się odwiedza czy to "wielką metropolię" czy "zapyziałą dziurę"
wkurza mnie jeśli ktoś pisze..." w zapyziałej dziurze..." przecież należy sie ogromny szacunek tym , którzy potrafią zorganizować cały zlot :)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: JaceK »

co Wy o tych pyzach...? ja tam w menu nie dostrzegłem ani jednej pyzy, choć to podobno specjalność mazowieckiej kuchni. A chętnie bym spożył prawdziwe pyzy!
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9259
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: Martyr »

ksch pisze:dla mnie Zlot się już skończył...
pozdrawiam /jeszcze z Myśliwieckiej.../
a ja się cieszę, że jeszcze z Myśliwieckiej udało mi sie zagłosowac na Liste! :D

a pyz to ja tez nie dostrzegłam choć pewnie byłyby świetne jak pisze JaceK :wink:
Zablokowany