Po 4 zlocie...

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Po 4 zlocie...

Post autor: JaceK »

Nie wiem czy jako pierwszy wróciłem do normalnej rzeczywistości... ale mniejsza o to!

Dziękuję za wspaniałe chwile spędzone w gronie starych ,,stażem'' bywalców zlotu i tych, którzy pierwszy raz zagościli na Zlocie. Chociaż nie mogłem od początku do końca uczestniczyć we wszystkich nocnych atrakcjach (dyskusje, oliwki, bilard, wspólne egzaltowanie się muzyką A.M.J.) -- warto być dla tych kilku godzin spędzonych w Waszym towarzystwie. A kiedy na dodatek spotyka się ,,Czekoladkową'' Basię S.W., Marka N., ,,Pierzastą'', Piotra B., Helen... ech! To kiedy następny Zlot?
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

To był mój pierwszy zlot i mam nadzieję, że nie ostatni. Poznałem wspaniałych ludzi. Spotkania z ludźmi trójki to było też niesamowite przeżycie i kilka słów na antenie. Dzięki wielkie wszystkim organizatorom za to wspaniałe spotkanie.
P.S. Jacku jeszcze Stelmach był prawda?
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

A był... w zasadzie przed Listą. A mnie udało się nawet zderzyć z Olą Kaczkowską. Po Liście, kiedy reszta Zlotowiczów spiesznie tuptała do ostatniego pociągu...
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Cudownie było. Jestem przeszczęśliwy ,że mogłem zobaczyć, jak wygląda Trójka oraz forowicze.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5005
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Było znakomicie! Na razie zasypiam na siedząco i literki mi się mylą, jeszcze będzie czas na dokładny opis tego co się działo (pewnie na dzień przed następnym zlotem ;) )
Podzięki dla organizatorów, uczestników Zlotu i wszystkich którzy przycyznili się do tego co się działo przez te dni, no i dla Świętego Mikołaja :wink: :) .
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Ja również Mikołajowi dziękuję za płytkę. Właśnie kończę ją słuchać i jest śliczna. :)
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

Choć wczoraj wieczorem/w nocy było: "stary Szakal mocno śpi" :? , dziękuję za towarzystwo, za możliwośc spotkania wspaniałych ludzi- forowiczów, za książkę wydaną Jotemowo oraz spotkania z celebrytami w Trójce i na Bednarskiej.
Było warto! :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Hej hej...
Martyrka ze zlotowych uniesień wróciła do rzeczywitości...

Z pewnością ten zlot zapadnie mi głęboko w pamięć. Spotkanie w "Kilimandżaro" wypadło przepięknie... naprawde. A wizyta w Trójce zawsze jest niesamowitym przeżyciem i przygodą :)

Dzięki Wam, wszyscy forowicze za obecność na zlocie! :P Dzięki za prezenty, Mikołaju (kimkolwiek jesteś :wink:)


P.S. Martyrka bedzie miała wigilie bezkarpiową.. Nie dla wszystkich chyba starczyło muzycznych rybek :cry:
Bobby-x, nie masz juz wiecej płytek?
Ostatnio zmieniony ndz gru 16, 2007 9:58 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Po 4 zlocie...

Post autor: bobby-x »

JaceK pisze:To kiedy następny Zlot?
Ponoć między Świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku :lol: czyli za tydzień z haczykiem !
Ostatnio zmieniony ndz gru 16, 2007 8:21 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

dominik_fi pisze:To był mój pierwszy zlot i mam nadzieję, że nie ostatni.
Mam taką propozycję, może swoje wrażenia najpierw opiszą osoby, które zagościły po raz pierwszy na zlotach LP3 a potem dopiero starzy wyjadacze.
Ostatnio zmieniony ndz gru 16, 2007 8:22 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Gary pisze:Ja również Mikołajowi dziękuję za płytkę. Właśnie kończę ją słuchać i jest śliczna. :)
Czy tą płytkę, którą znaleźliśmy przy niedzielnym śniadaniu zapakowaną w piękne róże ?? Jeszcze nieprzesłuchałem, zostały jeszcze 3 egzemplarze dla Jacka, Kajmana, i Fanatyka.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

bobby-x pisze:
dominik_fi pisze:To był mój pierwszy zlot i mam nadzieję, że nie ostatni.
Mam taką propozycję, może swoje wrażenia najpierw opiszą osoby, które zagościły po raz pierwszy na zlotach LP3 a potem dopiero starzy wyjadacze.
Jestem za :) to może ja zacznę, tzn już coś napisałem.
Martyr pisze:P.S. Martyrka bedzie miała wigilie bezkarpiową.. Nie dla wszystkich chyba starczyło muzycznych rybek Crying or Very sad
Bobby-x, nie masz juz wiecej płytek?
Pewnie Bobby-x coś na to poradzi zaraz. Tradycyjna świąteczna rybka w Wigilię musi być.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

dominik_fi pisze:P.S. Jacku jeszcze Stelmach był prawda?
Stelmi jest zaeeerestrowany na DVD. Otrzymał książkę część III, poszedł do swojego pokoju i za kilkanaście minut przybiegł do studia i na gorąco skomentował kilka zdjęć Marka N. chyba te wypowiedzi nie nadają się do upublicznienia. Wcześniej oczywiście spotkaliśmy Stelmiego na dole przy wejściu.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

dominik_fi pisze:Jestem za :) to może ja zacznę, tzn już coś napisałem.
Właśnie może nie czekajcie z opisami zlotu pół roku, postarajcie się "nowi" zlotowicze do Sylwestra ???
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

bobby-x pisze:
dominik_fi pisze:P.S. Jacku jeszcze Stelmach był prawda?
Stelmi jest zaeeerestrowany na DVD. Otrzymał książkę część III, poszedł do swojego pokoju i za kilkanaście minut przybiegł do studia i na gorąco skomentował kilka zdjęć Marka N. chyba te wypowiedzi nie nadają się do upublicznienia.
Tak, Stelmach mówił coś o tym, żeby nie udostępniać tego, co powiedział, nigdzie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:P.S. Martyrka bedzie miała wigilie bezkarpiową.. Nie dla wszystkich chyba starczyło muzycznych rybek :cry:
Bobby-x, nie masz juz wiecej płytek?
Karpiowych Rybek było wystarczająco, zostało mi kilka z pierwszego tłoczenia, więc mam, może tylko coś nam umknęło. To może przekażę Ci płytkę 29-30 grudnia 2007 na V zlocie ???

Jest propozycja zrobienia zlotu (V, VI) latem w Bieszczadach. Oj znam takie fantastyczne miejsce w malutkiej miejscowości zabitej dechami nad Sanem do której prowadzi jeden drewniany rozpadający się most. Miejsce jest genialne, kilka tysięcy metrów kwadratowych, miejsce na grilla, doprowadzony prąd do grilla.... Ja jak zwykle na wakacje zabieram nagrania z lp3 i małą wieżę tą co grała nam na 4 zlocie. Więc możemy przez 2 tygodnie zlotować w Bieszczadach. To nie Muczne.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Kilka osób widziało początek naszego filmiku o zlocie - Jacy i ?? (szlabany, kotek ...) proszę nie opisujcie na razie tego oraz nie opisujcie miejsca w Śródborowie między największą salą a korytarzem do pokoi, tam gdzie były pufy, stolik, plakat na ścianie i ... :lol: Jacy fragmentami (szlabany, kotek ...) był tak rozbawiony, że aż mało co łzy nam nie poleciały ze śmiechu
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

W przyszłym tygodniu zamieszczę relację... Nie da rady opisać tego w kilku słowach ;)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

dominik_fi pisze:Stelmi jest zaeeerestrowany na DVD. Otrzymał książkę część III, poszedł do swojego pokoju i za kilkanaście minut przybiegł do studia i na gorąco skomentował kilka zdjęć Marka N. chyba te wypowiedzi nie nadają się do upublicznienia.
Tak, Stelmach mówił coś o tym, żeby nie udostępniać tego, co powiedział, nigdzie.[/quote]
To ja tylko proszę — zanim zaczniecie przytaczać tutaj na Forum cytaty, na zasadzie ,,ktoś-coś-powiedział-i-mówił-żeby...'', zastanówcie się, czy takie swobodne cytowanie, nierzadko wyrwane z kontekstu, nie zrobi komuś przykrości... ,,Znaj waść proporcje!'' — jak mawiał pewien klasyk.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:Karpiowych Rybek było wystarczająco, zostało mi kilka z pierwszego tłoczenia, więc mam, może tylko coś nam umknęło. To może przekażę Ci płytkę 29-30 grudnia 2007 na V zlocie ???
Bobby, a Ty to mówisz serio o tym V zlocie za troche ponad tydzień??
bobby-x pisze:Kilka osób widziało początek naszego filmiku o zlocie - Jacy i ??
Martyr :P
nie pisne słówka :wink:
bobby-x pisze:...aż mało co łzy nam nie poleciały ze śmiechu
potwierdzam :)
Ostatnio zmieniony ndz gru 16, 2007 10:23 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

JaceK pisze:
dominik_fi pisze:
bobby-x pisze:Stelmi jest zaeeerestrowany na DVD. Otrzymał książkę część III, poszedł do swojego pokoju i za kilkanaście minut przybiegł do studia i na gorąco skomentował kilka zdjęć Marka N. chyba te wypowiedzi nie nadają się do upublicznienia.
Tak, Stelmach mówił coś o tym, żeby nie udostępniać tego, co powiedział, nigdzie.
To ja tylko proszę — zanim zaczniecie przytaczać tutaj na Forum cytaty, na zasadzie ,,ktoś-coś-powiedział-i-mówił-żeby...'', zastanówcie się, czy takie swobodne cytowanie, nierzadko wyrwane z kontekstu, nie zrobi komuś przykrości... ,,Znaj waść proporcje!'' — jak mawiał pewien klasyk.
Tak ze swej strony mogę zapewnić o umiarze.
Ale jak do tej pory, na szczęście nic takiego jeszcze nie było cytowane.
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

bobby-x pisze: Jest propozycja zrobienia zlotu (V, VI) latem w Bieszczadach.
A może potem jeszcze przejazd nad morze? 8)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Po 4 zlocie...

Post autor: neon.ka »

bobby-x pisze:
JaceK pisze:To kiedy następny Zlot?
Ponoć między Świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku :lol: czyli za tydzień z haczykiem !
:D :D :D
widze ze tu panuje tendencja stawiania w hierarchii wartosci wyzej pozlotowych opowiesci niz odsypiania :wink: .
dziekuje za wszystkie 'smaczki', niespodzianki i prezenty, za atmosfere niezapomnienia... :D

oczywiście swoja relacje postaram sie wrzucic szybciutko!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

szakal35 pisze:
bobby-x pisze: Jest propozycja zrobienia zlotu (V, VI) latem w Bieszczadach.
A może potem jeszcze przejazd nad morze? 8)
Też o tym myślałem, 2 tygodniowe wakacje nad polskim morzem brrrrr (mam gęsią skórkę bo tam w wakacje coś ostatnio bywa zimnawo). Jest takie miejsce idąc w Cetniewie wzdłuż ogrodzenia ośrodka olimpijskiego w stronę Karwi, za końcem ogrodzenia schodzimy do morza i napotykamy mało uszęszczany odcinek plaży a na niej browarniany namiot z całkiem głosno grajacą muzyką. Z tego miejsca widać browarowe namioty we Władysławowie. To jak Bieszczady czy Morze Bałtyckie.

Napiszcie w jednym zdaniu co sądzicie o ilości miejsca w głównym budynku Śródborowianki. Czy była wystarczająca ?
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

bobby-x pisze:Napiszcie w jednym zdaniu co sądzicie o ilości miejsca w głównym budynku Śródborowianki. Czy była wystarczająca ?
za malo, musialam spac skulona :wink:
Zablokowany