4. zlot

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

neon.ka pisze:
Martyr pisze:zreszta - taki strój jak na bal... to chyba ten sam poziom elegancji co garnitur czy smoking w męskim wydaniu...
no Ku3a pisał tylko o krawatach, więc nic nie wiadomo, może to będą smokingi o takim trochę obniżonym standardzie :wink: .
przyszłam tylko sama się stuknąć w głowę, bo kto to słyszał o smokingu z krawatem?! :wink: . w takich razach smoking ubrany bez niego jest chyba bardziej gustowny, niż z nim :D .
[uprzejmie przepraszam za wtrącanie się z tymi dyrdymałkami pomiędzy poważnymi ustaleniami strategicznymi :) ].
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

neon.ka pisze:przyszłam tylko sama się stuknąć w głowę, bo kto to słyszał o smokingu z krawatem?! :wink: . w takich razach smoking ubrany bez niego jest chyba bardziej gustowny, niż z nim :D .
[uprzejmie przepraszam za wtrącanie się z tymi dyrdymałkami pomiędzy poważnymi ustaleniami strategicznymi :) ].
dyrdymałki dodają uroku tematowi zlotu :P
neon.ka pisze:...tak więc ja tak sobie tylko zażartowałam :) .
jasne, tak myślałam... :wink:

Kupując dziś bilet PKP, poszłam zapytać w informacji o peron, na który wjedzie pociąg w Wa-wie Centralnej, a pani odrzekła, że nie może mi tego powiedzieć :?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:
neon.ka pisze:a o kobietach nic :wink:
no własnie :wink:
neon.ka pisze:suknie wieczorowe? :wink:
Neon.ko, myśle, że tak chyba mogłybyśmy odstraszyć Niedźwiedzia....
zreszta - taki strój jak na bal... to chyba ten sam poziom elegancji co garnitur czy smoking w męskim wydaniu...

ale kto wie, moze to ja sie mylę :wink:
Pewnie że może być suknia wieczorowa, albo przynajmniej coś mocno wieczorowego. Pomyśl neon.ko - Wy kobiety umiecie nas zawsze zaskakiwać.

Poproszę na 3 dni o stroje eleganckie ponieważ skombinowałem kamerę cyfrową od szwagra i wszystko będzie zarejestrowane !!! Co prawda nie bardzo umiem ją obsługiwać - muszę jutro rano odbyć bardzo szybki kurs obsługi. Może umiecie obsługiweać zwykłą kamerę cyfrową na małe? płytki DVD o zapisie do 30 minut??
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Grycek pisze:Czy potrzebne są śpiwory?
z piatku na sobotę jest zamowione 15 noclegów z soboty na niedzielę 25 noclegów powinno wystarczyć (tak wynika z listy Kuby). Chyba, że wolisz spać poza budynkiem i ogrodzeniem ośrodka w Mazowieckim Parku Krajobrazowym.

z dołożeniem kilku posłań nie powinno być problemu.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

neon.ka pisze:
Martyr pisze:zreszta - taki strój jak na bal... to chyba ten sam poziom elegancji co garnitur czy smoking w męskim wydaniu...
no Ku3a pisał tylko o krawatach, więc nic nie wiadomo, może to będą smokingi o takim trochę obniżonym standardzie :wink: .
U mnie będzie krawacisko na koszuli ale bez żadnych marynarek, garniaków czy smokingów.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Gary pisze:To może byśmy zrobili tak jak Kiefer pisał, że wysiadamy w Otwocku i czekamy 15 minut na Wasz pociąg. Wtedy Wy będziecie mieli 20 minut na przesiadkę i bez zbędnego pośpiechu przejdziecie na Warszawę Śródmieście.
No chyba, że byłyby opóźnienia pociągów innych zlotowiczów to najwyżej dałbyś nam znać smsem. Wtedy wysiądziemy na centralnym i poczekamy z Wami na ten o godzinę późniejszy.
Jutro o tej porze akcja o kryptonimie "STACJA WARSZAWA" powinna byc zakończona. O.K. spadam do fryzjera, dozo do jutra, moja komórka [xxx xxx xxx] na wszelki....
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Grycek pisze:Na wszelki wypadek wrzucam swoje zdjęcie(znalezione na szybko)
To Grycka nie było na zadnym z 3 zlotów ???
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Sorry że tak piszę posty jeden pod drugim, nabijam ilość ??? Jeszcze tylko jeden post i osiągnę rezultat ZETY, czy ktos wie co u NIEJ słychać ???
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

Suknie wieczorowe, sala na wesele, kościół 300m dalej, to może wyciągnę z szafy suknie ślubną, a nuż się komuś przyda, he he he.

Panowie nie szalejcie z tymi krawatami :wink: , założę się, że Niedźwiedź będzie bez.

A tą salę to może jakoś wykorzystamy na pląsy? Muzyka będzie, przystojnych, muzykalnych panów od groma... Kobiet jakby mniej, ale co tam, damy radę!
Mi już troszkę odbija... Kwiatkownia+mieszkanie po wymianie okien w czasie świątecznym, to chyba ciut za wiele... Przyda się ten zlot :P
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Gary pisze:To może byśmy zrobili tak jak Kiefer pisał, że wysiadamy w Otwocku i czekamy 15 minut na Wasz pociąg. Wtedy Wy będziecie mieli 20 minut na przesiadkę i bez zbędnego pośpiechu przejdziecie na Warszawę Śródmieście.
No chyba, że byłyby opóźnienia pociągów innych zlotowiczów to najwyżej dałbyś nam znać smsem. Wtedy wysiądziemy na centralnym i poczekamy z Wami na ten o godzinę późniejszy.
ok, jestesmy umowieni, jedzcie do Otwocka.
nasza godzina spotkania sie nie zmienia - 18.40 na peronie na ktory przyjedzie pociag z Krakowa. Nie wiem ktory to peron, jakbym wiedzial to bym napisal 8) . Trzeba bedzie sprawdzic na rozkladach wywieszonych w wielu miejscach na dworcu.

wobec zmiany planow adr'a jest duza szansa, ze wyruszymy juz tym pociagiem o 19.21 i na miejscu bedziemy o 20.16. To jeszcze cala kupa czasu nam zostanie :-D.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:Kupując dziś bilet PKP, poszłam zapytać w informacji o peron, na który wjedzie pociąg w Wa-wie Centralnej, a pani odrzekła, że nie może mi tego powiedzieć :?
what?! :shock:
ale w sensie, ze nie wie, czy nie wolno jej powiedziec?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

kwiaciareczka pisze:Suknie wieczorowe, sala na wesele, kościół 300m dalej, to może wyciągnę z szafy suknie ślubną, a nuż się komuś przyda, he he he.
:lol:
no tak, w koncu miala byc niespodzianka :)
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: leszekno »

Czyli sobotnia grupa spotyka się o 11.45 na peronie, na który przyjedzie pocišg z Gliwic???
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

No cóż, ze mną będzie poważny problem, bo krawaty w życiu nie miałem na sobie, koszulę to pewnie sprzed 15 lat, kiedy byłem o 30 lat chudszy to może bym gdzieś znalazł. Szczytem elegancji jest dla mnie sweter w stonowanym kolorze i tylko tak przyjadę. Najwyżej nie wpuścicie mnie do restauracji.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

kajman pisze:Szczytem elegancji jest dla mnie sweter w stonowanym kolorze i tylko tak przyjadę. Najwyżej nie wpuścicie mnie do restauracji.
Nie przejmuj się. Bezkrawatowców, bezmarynarkowców i dżinsowców będzie nas więcej. :)
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Kajman, nie bój żaby, ja krawata ani gajerka nie szykuję.

Dziś w Wyborczej w dodatku białostockim jest nowy rozkład PKP Warszawa - Zachodnia, Centralna i Wschodnia, są przyjazdy i odjazdy najważniejszych połączeń. Coś im się chyba trochę pomieszało, bo są tylko pociągi od ok. 13:00, to samo wydrukowane po obu stronach. No w każdym razie - z tego rozkładu wynika, że ja na Centralny przyjeżdzam o 18:30 na peron III. O 18:50 pociąg z Krakowa będzie na II peronie. W odjazdach nie ma Śródborowa, pewnie za mało ważny. Czy mam coś jeszcze sprawdzić? Albo wziąć ze sobą, chociaż trochę to to nieporęczne.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

bobby-x pisze:- sala konferencyjna - gratis.
To Kuba może nam pokazać na magnetowidzie Neonkę z not. 500. :P
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

Wpuszczą do restauracji każdego, bez obaw.
Parę lat temu byłam w Krakowie z trójką Kanadyjczyków. Po całym dniu zwiedzania stwierdzili, że idziemy coś zjeść. Ok, ale wybrali bardzo elegancką Hawetkę (facet na fortepianie przygrywał nawet), pora była wieczorowa jak najbardziej, a oni: TENISÓWKI, KOSZULKA POLO, SZOTRY... Mi było wstyt jak nie wiem, ale kelner jak usłyszal hamerykański angielski, to kłaniając sie co chwilę mało co nosa o podłogę nie złamał. Za niego też mi było troszkę wstyd...
Mogłabym jeszcze opowiadać o bandach zagraniczniaków w podkoszulkach itp, którzy przychodzą po kwiaty i zaraz idą na czyjś ślub (a że dekoruję czasem kościoły na takie uroczystości to widziałam, że się jednak nie przebierają ). Co nie znaczy oczywiście, że to popieram czy chwalę.
Hip hip hura, już jutro...
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

Strój galowy obowiązkowy,
najlepszy dres już wyciągnięty, wszystkie paski wyprasowane,
jeszcze tylko adidasy wyczyścić i już można iść na każdą uroczystość :wink: :D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

adr pisze:Czy mam coś jeszcze sprawdzić?
Jak bys mógł to sprawdź na którym peronie będzie w W-wie Centr. o 19.01 pociąg (Ex 5410) który jedzie z Gdyni Głównej Osobowej (wyjeżdża o 13.52) do Gliwic.
dominik_fi pisze:Strój galowy obowiązkowy,
najlepszy dres już wyciągnięty, wszystkie paski wyprasowane,
jeszcze tylko adidasy wyczyścić i już można iść na każdą uroczystość :wink: :D
:lol: :lol:
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

Płyta "... z dzwoneczkiem" do podpisu już spakowana.
A czy płytę Idą Święta można w sklepiku będzie kupić, może ktoś wie?
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:
Martyr pisze:Kupując dziś bilet PKP, poszłam zapytać w informacji o peron, na który wjedzie pociąg w Wa-wie Centralnej, a pani odrzekła, że nie może mi tego powiedzieć :?
what?! :shock:
ale w sensie, ze nie wie, czy nie wolno jej powiedziec?
dokładnie tak powiedziała: "nie mogę pani tego powiedzieć"...
nie dopytywałam już dlaczego i co miała n myśli.... i tak by mi nie powiedziała... :?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

ja przy zakupie - chodziło o ten sam pociąg, o który pytała się Martyr - również się o to zapytałem a Pani wzruszyła ramionami i powiedziała "nie mam takiej informacji: :shock: :shock: :shock:

ja mam obie płytki spakowane i książkę i ... siedzę jeszcze w pracy i będę się musiał ostro postarać aby zdązyć na pociąg :twisted: :twisted: :twisted:
Zawsze jeszcze mogę do Malborka dojechać autem, ale wtedy grozi mi dość wysoki mandat ;-)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

leszekno pisze:Czyli sobotnia grupa spotyka się o 11.45 na peronie, na który przyjedzie pocišg z Gliwic???
tak
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

kajman pisze:Szczytem elegancji jest dla mnie sweter w stonowanym kolorze i tylko tak przyjadę.
no i super, o to chodzi.

z wpuszczeniem do restauracji, to nie chodzi o to, zeby nas wpuscili, bo to nie jest super elegancka restauracja, tylko chodzi o to, zebysmy sie dostosowali do uroczystego momentu.
Zablokowany