Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: słoik »

kajman pisze:Ale ja się nie deklarowałem. I na chwilę obecną też się nie zadeklaruję.
Moje deklaracje są na tyle stare i mgliste, że wpisanie mnie na listę chętnych uważam za nadużycie.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: konwicki1980 »

Ja na pewno potwierdzam swój udział, co do Rafała, to zależy od tego, czy dostanie urlop w pracy, a co do tras, to mam nadzieję, że jeszcze z Łukaszem uda się spotkać przed wyjazdem i przejrzeć ww. mapę :)
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: wwas »

LLucky pisze:Ponieważ bobby-x miło wspomina wczasy w "Na Górce", a zadeklarował chęć przyjechania z całą rodziną, to od razu nasuwa mi się, żeby to właśnie im przypadł domek
Z moich wyliczeń wychodzi, że jeżeli wątpliwości co do udziału jollyrogera72 i kajmana uda się szczęśliwie rozwiać, osób niespokrewnionych z bobbym-x będzie wśród nas w sumie siedem, a miejsc poza domkiem tylko sześć...
LLucky pisze:w tej chwili wygląda na to, że zarówno wwas, jak i ja będziemy mieli do dyspozycji samochody
Tak właściwie, to kiedy pytałem ostatnio Rodziców, nie wiedzieli jeszcze, jakie będą mieli plany wakacyjne i czy nie będzie im potrzebny w tym terminie samochód. Chociaż w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się teraz dowiedzieli tego ode mnie ;)
LLucky pisze:mają ochotę poszwędać się z nami po górskich szlakach przez jeden dzień gaja6 i temik3, no i nie wyobrażam sobie, żeby mogło zabraknąć na tym wyjeździe spotkania z lady.
A pytałeś może Neo01? Pamiętam, że w zeszłym roku był dość mocno zainteresowany.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: konwicki1980 »

Deklaracje co do transportu z Warszawy bardzo mnie cieszą :)
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

słoik pisze:Moje deklaracje są na tyle stare i mgliste, że wpisanie mnie na listę chętnych uważam za nadużycie.
Owszem, są stare, ale nie powiedziałbym, żeby były mgliste. Wyraźnie pamiętam, że mówiłeś/pisałeś o tym, że Ty na zlot to w Bieszczady lub na Bornholm. I trzymam Cię za słowo! ;)
wwas pisze:Z moich wyliczeń wychodzi, że jeżeli wątpliwości co do udziału jollyrogera72 i kajmana uda się szczęśliwie rozwiać, osób niespokrewnionych z bobbym-x będzie wśród nas w sumie siedem, a miejsc poza domkiem tylko sześć...
Z moich obliczeń też tak wychodzi. ;)
Na razie czekam na deklaracje, potem będę wdrażał plan B, a jeśli nie wyjdzie, to będziemy improwizować. ;)
wwas pisze:A pytałeś może Neo01? Pamiętam, że w zeszłym roku był dość mocno zainteresowany.
Dzięki za podpowiedź!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9881
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Jeśli szukasz "more zlotowiczów" to zerknij na listę uczestników w Mucznem, 5-6? zlot. Kajman był na pewno, neonka, ku3a, abd3mz - stara, stała ekipa oraz z tych mniej oczywistych: Kiefer był, McGrat i Tata McGrata. Lady była wtedy "za młoda"? Jolly - jeszcze niesforowany. Pewnie kogoś pominąłem. Muczne było dla mnie najbardziej klimatyczno-wyjazdowe, właściwie to Stuposiany i piętrowe prycze.
LLucky pisze:Pod znakiem zapytania stoi udział jollyrogera72, kajman na razie nie deklaruje się, natomiast mają ochotę poszwędać się z nami po górskich szlakach przez jeden dzień gaja6 i temik3, no i nie wyobrażam sobie, żeby mogło zabraknąć na tym wyjeździe spotkania z lady. :)
kurcze, a daleko ma Lady do Myczkowców? Normalnie wsiądę w samochód i Ją przywiozę na zlot.
lady
Posty: 17704
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: lady »

Jakoś specjalnie daleko nie mam, postaram się w każdym razie Was odwiedzić :wink:
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4955
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Artur »

Do kiedy trzeba by było się ostatecznie określić?
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Najlepiej do początku sierpnia, ale jeśli po tym terminie będą jeszcze wolne miejsca, to... teoretycznie aż do końca zlotu. :)

(Znowu coś mi łazi po monitorze...) ;)
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: kajman »

LLucky pisze:(Znowu coś mi łazi po monitorze...)
Ja już dawno się przed tym zabezpieczyłem.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4955
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Artur »

Przeraża mnie ta podróż i nie wiem czy w tym terminie dostanę urlop dlatego się nie mogę jeszcze określić.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Niedawno spotkałem się z konwickim1980 i obejrzeliśmy sobie mapę myczkowieckich okolic wraz z atrakcjami i szlakami turystycznymi. Trochę tego jest, będzie gdzie łazić. Żeby tradycji stało się zadość, można będzie np. odwiedzić tamtejszy kamieniołom albo ruiny zamku, a i jakieś strome podejście na przełaj też pewnie się znajdzie. ;) Jest zatem po co jechać. A stan jadących na dziś wygląda tak:

Zaliczki wpłacili:
LLucky - 4 noclegi
wwas - 4 noclegi

Zaliczki mają wpłacić:
bobby-x z rodziną
konwicki1980

Liczę, że przyjadą:
Artur
jollyroger72
Rafał (kolega konwickiego, który był z nami w Jedlinie-Zdroju)
słoik

Na miejscu spotkają się z resztą wyprawy:
gaja6
temik3
lady
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4955
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Artur »

Czy pojedzie ktoś z Warszawy kto będzie miał wolne miejsce w samochodzie?
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: wwas »

Wszystko wskazuje na to, że będą do dyspozycji aż dwa samochody, tak więc do wyboru, do koloru :)
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

A nawet trzy. Jeszcze tylko nie wiadomo, czy wszystkie trzy będą potrzebne.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Miszon »

Szkoda, że od 15, bo ja akurat wtedy kończę wolne i niewykluczone, że wybieram się na długi weekend w Bieszczady
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4955
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Artur »

Zlot wpasował się idealnie w mój urlop a więc nie pozostało mi nic innego jak wykupić w Biurze Podróży "Trójka" pełną pulę all inclusive na 4 noclegi.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Lipiec zbliża się ku końcowi, więc przypominam o zaliczkach!

Stan na dziś:

Zaliczki wpłacili:
Artur - 4 noclegi
LLucky - 4 noclegi
wwas - 4 noclegi

Zaliczki mają wpłacić:
bobby-x z rodziną
konwicki1980

Liczę na:
jollyroger72
Rafał (kolega konwickiego, który był z nami w Jedlinie-Zdroju)
słoik

Na miejscu:
gaja6
temik3
lady
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: konwicki1980 »

Rafała niestety nie będzie :( z powodu niemożności porzucenia pracy na parę dni. A ja zaliczkę wpłacę w przyszłym tygodniu, jak zwykle z lekkim poślizgiem. Zapowiada się więc kameralnie, ale szat rwać chyba nie będziemy.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Stan na dziś:

Zaliczki wpłacili:
Artur - 4 noclegi
bobby-x z rodziną - 4 noclegi
LLucky - 4 noclegi
wwas - 4 noclegi

Zaliczkę ma wpłacić:
konwicki1980

Liczę na:
jollyroger72
słoik

Na miejscu:
gaja6
temik3
lady
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Nicoletta »

Czy ja mogę zadać tu pytanie niezwiązane ze zlotem ale nie wiem gdzie zapytać albo może niech mod przeniesie mój post we właściwsze miejsce :)
Ale ... czy ktoś z Wrocław/okolice ma w planach może wyjazd na lutowy koncert Depeche Mode do Krakowa? :D
ja wiem, że to jeszcze szmat czasu, ale się chcę wybrać koniecznie i się tak orientuję, bo może się do kogoś doczepię ;)
pozdrawiam.

ps, zróbcie kiedyś zlot w Sobótce, a nie tak daleko, że człowiek nie ma szans na dojazd nawet,
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Miszon »

Potwierdziło się: wolne mam 11-15, ppjechalbym w Bieszczady a tak to sam nie pojadę...
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: konwicki1980 »

Nicoletta pisze:ps, zróbcie kiedyś zlot w Sobótce, a nie tak daleko, że człowiek nie ma szans na dojazd nawet,
Dla chcącego nic trudnego :wink:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9881
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Witam, jako współorganizator kilku wcześniejszych zlotów pozwolę sobie na kilka spostrzeżeń:

1. Po co Konwisiu piszesz, że będzie zlot pełny lub nie numerowany w Sobótce? Zrobisz? Zorganizujesz?
2. Nie rozumiem Nicoletto czemu piszesz taki post jak powyżej. Na koncert Depeche Mode (może być każdy inny zespół) pojedziesz aż do Krakowa (lub masz zamiar) a do Jedliny-Zdroju to już za daleko? Chyba wiadomo czemu przytaczam Jedlinę. Według "dystans.org" odległość w linii prostej z Sobótki do Krakowa to 245 km, samochodem 291 km i 3h 0 min, natomiast z Sobótki do Jedliny w linii prostej to 35 km, samochodem 46 km i czas 49 min. Odległości autobusem pewnie są podobne, może czas trochę dłuższy. Wniosek? Wynika z niego, że JEDNAK nie masz ochoty spotkać się z forowiczami. Forowicze jechali do Mucznego (Stuposian) przez pół Polski, chyba Kajman miał najdalej i jechał z 15 godzin w jedną stronę. Nicoletto, bądź trochę poważniejsza i nie pisz takich postów. Takimi wpisami trochę obrażasz tych co jadą, co któryś zlot, przez pół kraju np. Martyr i Yacy z okolic Tczewa do Śródborowa lub Emowa.
konwicki1980 pisze:Dla chcącego nic trudnego :wink:
Trochę poprawię to wyrażenie. "Dla chcącego zlotowicza nic trudnego :wink: ." Nie rozumiem obarczania organizatorów bo Ktoś ma widzi mi się: może jeszcze Suwałki, może Świnoujście, może Berlin, Australia lub wyspy na końcu świata?

Zapomniałem: będzie jedno łóżko wolne z czwartku na piątek i z piątku na sobotę, ktoś ode mnie musi wyjechać w czwartek.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Nicoletta »

Cóż Bobby- postem powyżej sam sobie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego od dość dawna nikt nowy za zlotach się nie pojawia i dlaczego i ja się nie pojawiam.
Cenię ludzi ze zdrowym dystansem do siebie (a są tu tacy no. Jollyroger, lady i inni), ale od osób pełnych buty i mających się za guru wszystkowiedzące staram się trzymać z daleka ;)
i tak - jeśli miałabym do wyboru koncert ukochanego zespołu lub 2 dni z Tobą to chyba oczywiste co bym wybrała.
Niestety dopóki Ty lub ktokolwiek inny będzie prezentował taką postawę to raczej wątpliwe, że ktokolwike nowy dołączy do żelaznego składu zlotowiczów.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ