Zlot wakacyjny?

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

Sprawdziłem, że w terminie bieszczadzkim jest akurat Skyway w Toruniu, więc w sumie rozważam też i opcje 1 i 2 (dla mnie bez różnicy, która).
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: Dekodi »

no niestety ze względu na zaplanowany wcześniej wyjazd żaden z terminów w moim przypadku nie wchodzi w grę.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

Jeśli niczego nie pokręciłem, to na razie sytuacja wygląda następująco:
- w Jedlinie-Zdroju będą kajman, Artur, wwas i LLucky, być może będą także Miszon i konwicki1980, a dojedzie do nas na 1 dzień Nicoletta
- w Myczkowcach będą wwas, Miszon, Neo01 i LLucky, być może będą także kajman i konwicki1980, a dojedzie (dojeżdżać będzie) lady (no chyba, że mam Tobie rezerwować nocleg, lady?)
Wygląda nieźle. :)
Nie ma zdecydowanych chętnych na pobyt w Parowej, nawet mi średnio się uśmiecha tak odległe miejsce, więc myślę, że je możemy już teraz odrzucić.
Niemniej czekam jeszcze do czwartku na następne deklaracje!
lady
Posty: 17704
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: lady »

LLucky pisze:(dojeżdżać będzie) lady (no chyba, że mam Tobie rezerwować nocleg, lady?)
Do Myczkowiec (Myczkowców ? :wink: ) nie mam tak bardzo daleko, wpadnę więc Was poznać, chwilę pogadamy i pojadę z powrotem :wink: Gdyby się jednak okazało, że chciałabym zostać dłużej to jakoś sobie poradzę.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: słoik »

Podróż pociągiem pomiędzy Jedlinią-Zdrojem a Zagórzem trwa od 13 godzin 21 minut do 13 godzin 49 minut. I tylko trzy przesiadki. Obskoczycie obie lokalizacje.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

No i jednak o kimś zapomniałem: o jollyrogerze - ale to dlatego, że wprawdzie deklarował wcześniej chęć udziału w wakacyjnym zlocie, ale nie wybrał jeszcze żadnej konkretnej opcji. Jolly?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: jollyroger72 »

LLucky pisze:Jolly?
Skoro już mnie wywołałeś... :wink:
Długo zwlekałem z napisaniem czegokolwiek w tym wątku, gdyż dla mnie to już zdecydowanie późno na deklaracje wakacyjne. Najchętniej dzisiaj wolałbym "klepnąć" termin zlotu jesiennego. Według mnie - im wcześniej - tym lepiej.
A co do zlotu wakacyjnego... Która opcja obecnie przeważa? Bo jeśli Jedlina Zdrój i ma być to weekend, to raczej nie widzę problemu, by wziąć w nim udział. Tutaj zapewne dojechałbym sam, wszak to tylko ok. 100 km od mojego miejsca zamieszkania :)
No a jeśli przeważają Bieszczady, to tutaj na chwilę obecną nie mogę deklarować swojej obecności. Dojazd w tamte rejony wiązałby się z koniecznością wzięcia urlopu a z tym na razie jest problem... Ale też nie wykluczam.
Gdybym miał głosować nad wyborem opcji - jestem za Jedliną :P
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

Chyba obie opcje się nie wykluczają, z tego co zrozumiałem :)
Przeglądałem w internecie opinie o Zaciszu Trzech Gór i są powiedzmy, dość różne, ale chyba i tak za dużo czasu poza nocą tam spędzać nie będziemy (piszę, jakbym był już zdeklarowany :)), więc przeżyjemy... Mam nadzieję, że nie przewidziano tylko "zielonej nocy". :wink:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: jollyroger72 »

konwicki1980 pisze:Chyba obie opcje się nie wykluczają, z tego co zrozumiałem :)
Masz na myśli przemieszczenie się z jednej lokalizacji w drugą :?:
To może zorganizować tournee Myczkowce - Jedlina - Świnoujście - Giżycko? :wink:
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: Nicoletta »

konwicki1980 pisze:Przeglądałem w internecie opinie o Zaciszu Trzech Gór i są powiedzmy, dość różne, ale chyba i tak za dużo czasu poza nocą tam spędzać nie będziemy
nie sugeruj się tym co w necie.
ja powiedzmy "znam" właściciela i raczej są to mili ludzie i warunki są ok.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

To jest tak, że ja mam zamiar być w obu miejscach, tylko jeszcze nie jestem pewien, czy z jednego od razu przeskoczyć w drugie, czy zrobić sobie przerwę. To zależy m.in. od tego, kto jeszcze chciałby gdzie być i kiedy. Powinniśmy to domówić w najbliższych dniach i tutaj pojawia się problem - prawdopodobnie będę miał bardzo ograniczony dostęp do internetu przez najbliższy tydzień. :( Możecie się więc spodziewać z mojej strony innych form kontaktu (a przynajmniej ci, których numery telefonów znam).
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

Ponieważ nadal mam ograniczony dostęp do internetu, to napiszę tylko, że mamy wstępnie zarezerwowane 7 miejsc w Jedlinie-Zdroju na noclegi od 19 do 22 sierpnia (przedłużone o jeden dzień w stosunku do tego, co pisałem wcześniej) i domek dla maks. 5 osób w Myczkowcach na noclegi od 24 do 27 sierpnia (skrócone o jeden początkowy dzień w stosunku do tego, co pisałem wcześniej). Resztę szczegółów (w tym o zaliczkach) napiszę później zainteresowanym w PW.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: Miszon »

Okazało się jednak, że urlop mam tydzień później (czy też raczej że mi przesunęli o tydzień...), czyli oba terminy mi nie pasują :-( .
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

Miszon pisze:Okazało się jednak, że urlop mam tydzień później (czy też raczej że mi przesunęli o tydzień...), czyli oba terminy mi nie pasują :-( .
Uuuuuuuuuuuuu... :(

To kto będzie grał na gitarze?
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: kajman »

Ja nie jestem pewien czy dam radę finansowo.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

A ja chcę nadmienić, że w Jedlinie Zdroju będzie ze mną kolega spoza forum :wink: Ale gitary raczej ze sobą nie bierze ;)
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: słoik »

Jeśli jeszcze można się zapisać...
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

Można.
Zachód czy wschód?
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

W związku z licznymi trudnościami w zebraniu dużej grupy chętnych na spotkanie w Myczkowcach, przypieczętowanych kłopotami z samochodem, który miałem pożyczyć na ten wyjazd, a który miał być głównym środkiem transportu, odwołuję spotkanie okołobieszczadzkie w tym roku. Myślę, że odrobimy to sobie w przyszłym roku, więc nic nie ucieknie i zdążymy jeszcze zaobserwować lady w jej naturalnym środowisku. ;)

Natomiast jeśli jeszcze jest ktoś chętny na spotkanie w Jedlinie-Zdroju, to zapraszam - jest jeden wakat. :)
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: kajman »

Ja pisałem, że nie wiem. Teraz piszę, że prawie na pewno nie.
lady
Posty: 17704
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: lady »

LLucky pisze:odwołuję spotkanie okołobieszczadzkie w tym roku.
:( Szkoda, bo już zaczynałam się cieszyć na spotkanie z Forumowiczami (ilu ich by nie było :wink: ). Ale ok, co się odwlecze ... :)
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

Miło mi poinformować, że jollyroger72 dokonał udanego rekonesansu miejsca spotkania i potwierdził jego przydatność do wykonania taktycznych celów naszej misji. ;)
Innymi słowy: wygląda na to, że miejsce jest fajne. :)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Zlot wakacyjny - Jedlina Zdrój - sierpień 2016

Post autor: jollyroger72 »

Potwierdzam - miejsce jest bardzo fajne :D Choć sporo oddalone od najbliższego spożywczaka :wink: (a od browaru jeszcze dalej :lol: ), tak więc we wszelkiej maści prowiant trzeba będzie się zaopatrzyć przed przyjazdem na miejsce. No, chyba że będziemy zwiedzać dalsze okolice, wówczas zakupy będzie można zrobić po drodze.
Oto widok pensjonatu od frontu:
Obrazek
oraz widok z parkingu:
Obrazek
O miejscach do zwiedzenia, które polecił mi znajomy "tubylec", postaram się napisać w weekend.
Tomekk
Posty: 10725
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: Tomekk »

z Jedliny jest niedaleko do Wałbrzycha.
Można odwiedzić zamek Książ (gdzie niedawno byli Yacy i Martyr) oraz poszukać Złotego Pociągu :)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

Ja liczę na jak najwięcej zwiedzania, jak najmniej konkursów i zabaw ;) Piszę to ja, człowiek, który na zlocie wakacyjnym w Toruniu posiadał przy sobie kilkadziesiąt zagadek muzycznych :D
ODPOWIEDZ