Zlot wakacyjny?

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy?

Post autor: neon.ka »

LLucky pisze:Bieszczady (jako regularny zlot) - 3:3 (TAK = LLucky, lady, Artur, NIE = TomaszBr, neon.ka, kajman)
Bieszczady (jako dodatkowy zlot w lecie) - 5:0 (TAK = LLucky, lady, Artur, neon.ka, kajman)
Zdecydowanie zostałam źle zrozumiana. Ja jestem za wakacyjnym zlotem ale traktowanym jako regularny.
jollyroger72 pisze:Zlot letni proponowałbym, by odbył się na kajmanach czyli w Toruniu :wink:
Jeśli o mnie chodzi, to zlot letni tyko w górach. W innym przypadku niestety odpadam.
No i jeśli byśmy chcieli brać pod uwagę tą wakacyjną opcję, to trzeba by to chyba zdecydować jak najszybciej, bo trzeba klepać terminy urlopowe i przedyskutować miejsce.
I u mnie jest krótka piłka - mogę tylko między 21-27 lipca, chyba żeby była brana pod uwagę opcja weekend plus dni okalające [piątek i poniedziałek], to wtedy całe wakacje poza 9-20 lipca i 29 lipca-1 sierpnia.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy?

Post autor: wwas »

neon.ka pisze:ale traktowanym jako regularny.
Jest jeden powód, dla którego wolałbym jednak mniej regularne traktowanie ;)
neon.ka pisze:mogę tylko między 21-27 lipca
To chyba kwestię terminu mamy już ustaloną (ale naprawdę tak od czwartku do środy?)
neon.ka pisze:opcja weekend plus dni okalające [piątek i poniedziałek]
Oj, nie. Zdecydowanie.
neon.ka pisze:trzeba by to chyba zdecydować jak najszybciej
Obawiam się, że jednoczesne planowanie dwóch zlotów to niekoniecznie najlepszy pomysł - można się pogubić. Myślę, że spokojnie można zacząć po wiosennym zlocie (zwłaszcza jeżeli będzie w kwietniu:)) - góry nam nie uciekną, a szansa, że ktoś o bardzo napiętym planie wakacyjnym zdecyduje się dzięki wcześniejszemu planowaniu, wydaje mi się mimo wszystko dość niewielka...
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy?

Post autor: neon.ka »

wwas pisze:Jest jeden powód, dla którego wolałbym jednak mniej regularne traktowanie ;)
Jaki?
wwas pisze:To chyba kwestię terminu mamy już ustaloną (ale naprawdę tak od czwartku do środy?)
No poprzedni wyjazd mam do środy, a w następny czwartek idę już do pracy. ;-)
wwas pisze:
neon.ka pisze:opcja weekend plus dni okalające [piątek i poniedziałek]
Oj, nie. Zdecydowanie.
A to czemu?
wwas pisze:Obawiam się, że jednoczesne planowanie dwóch zlotów to niekoniecznie najlepszy pomysł - można się pogubić. Myślę, że spokojnie można zacząć po wiosennym zlocie (zwłaszcza jeżeli będzie w kwietniu:))
Żeby się nie pogubić można założyć nowy wątek - jeśli będą zainteresowani. Ja osobiście uważam, że jest już nawet za późno na planowanie wakacyjnego wyjazdu, a nie za wcześnie. Choćby dlatego, że sporo osób musiało już sobie zaplanować urlop i może się okazać, że nie da się wypracować zakresu, który byłby akceptowalny dla sporej liczby zainteresowanych, ale ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, dzięki jasnemu określeniu terminu zlotu, będą mogli wziąć to pod uwagę w swoich planach.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: wwas »

neon.ka pisze:Jaki?
Relacja, oczywiście ;)
A inny powód: jeżeli nie nazywałoby się to Zlot Forum LP3, można by było spróbować namówić krzyśka83 :)
neon.ka pisze:A to czemu?
Podczas wyjazdów weekendowych dość istotnym czynnikiem, jeśli chodzi o wybór miejsca, staje się łatwość dojazdu i może to być sporym ograniczeniem. Poza tym, jeżeli planuję urlop, wolałbym, żeby jednak trwał trochę dłużej. Jeżeli miałbym do wyboru tydzień spędzony na zlocie albo tydzień gdzie indziej, decyzja byłaby w większości wypadków oczywista; natomiast jeżeli alternatywą byłyby: albo bliżej nieokreślony wyjazd tygodniowy, albo zlot na weekend, wybór mógłby już nie być taki prosty...
neon.ka pisze:No poprzedni wyjazd mam do środy, a w następny czwartek idę już do pracy.
OK, chciałem się tylko upewnić, czy to nie jakaś literówka. Natomiast to trochę komplikuje sytuację - na ogół planuje się urlopy od weekendu do weekendu (tak żeby mieć dwa dodatkowe dni), obawiam się niektórzy mogą mieć problem, żeby się wpasować. W sumie niedobrze, że nie ma żadnego pełnego tygodnia, który by Ci pasował :(
neon.ka pisze:Ja osobiście uważam, że jest już nawet za późno na planowanie wakacyjnego wyjazdu, a nie za wcześnie. Choćby dlatego, że sporo osób musiało już sobie zaplanować urlop
Z drugiej strony sporo osób nie ma jeszcze sprecyzowanych planów (ani też możliwości ich szybkiego sprecyzowania) - i niestety, niekoniecznie znaczy to, że mogą sobie teraz wpisać termin do kalendarza i potem resztę urlopu dopasowywać do niego. Taka rozbieżność w kwestii kiedy rozpocząć planowanie to chyba jeden z poważniejszych problemów związanych z planowaniem wyjazdów (i być może również jedna z częstszych przyczyn niepowodzenia planów :()
neon.ka pisze:nie da się wypracować zakresu, który byłby akceptowalny dla sporej liczby zainteresowanych
To zależy, co się rozumie przez "sporą liczbę" - przyznam, że nie mam pod tym względem wygórowanych oczekiwań i wolałbym, żeby zadeklarowało się mniej osób, za to "na pewno" niż więcej, ale "może".
neon.ka pisze:Żeby się nie pogubić można założyć nowy wątek
OK, chyba rzeczywiście nasz offtop trochę się rozrasta, więc być może ktoś z odpowiednimi uprawnieniami mógłby wydzielić nasze posty do oddzielnego wątku.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: ku3a »

ja w opcjach moderacji w tym dziale mam tylko usuwanie postów...
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: LLucky »

Mógłbym po prostu skopiować wypowiedzi neon.ki i wwasa do nowego wątku, a tutaj by się je skasowało, ale to półśrodek. Na razie proszę, żebyśmy się skupili na wyborze z alternatywy Emów - Józefów. Trochę mało osób się do tej pory jednoznacznie opowiedziało w tej sprawie, a czas leci i chciałbym jakoś w ciągu najbliższych dwóch tygodni termin zaklepywać.

A więc jeszcze raz: Emów czy Józefów? (W tej chwili szala przechyla się lekko w stronę Emowa.)
I kiedy: 15-17 kwietnia, 22-24 kwietnia, 29 kwietnia-1 maja czy 6-8 maja?
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: neon.ka »

Miejsca obydwa są ok. i dzięki, że poświęciłeś czas na ich wyszukanie! :-)
Terminy chyba są mi obojętne póki co.

Przekopiuję jednak te posty o zlocie wakacyjnym do nowego wątku.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Zlot wakacyjny?

Post autor: neon.ka »

Kopiuję tu posty, które pojawiły się przy okazji dyskusji o 21 zlocie, a dotyczyły ewentualnego zlotu wakacyjnego.
Pisałam tam tylko ja i wwas, nie wiem, czy to oznacza brak zainteresowania tematem u kogokolwiek poza tym?
Może wypowiedzcie się, czy w ogóle jest sens podejmować rozmowę?
neon.ka pisze:
LLucky pisze:Bieszczady (jako regularny zlot) - 3:3 (TAK = LLucky, lady, Artur, NIE = TomaszBr, neon.ka, kajman)
Bieszczady (jako dodatkowy zlot w lecie) - 5:0 (TAK = LLucky, lady, Artur, neon.ka, kajman)
Zdecydowanie zostałam źle zrozumiana. Ja jestem za wakacyjnym zlotem ale traktowanym jako regularny.
jollyroger72 pisze:Zlot letni proponowałbym, by odbył się na kajmanach czyli w Toruniu :wink:
Jeśli o mnie chodzi, to zlot letni tyko w górach. W innym przypadku niestety odpadam.
No i jeśli byśmy chcieli brać pod uwagę tą wakacyjną opcję, to trzeba by to chyba zdecydować jak najszybciej, bo trzeba klepać terminy urlopowe i przedyskutować miejsce.
I u mnie jest krótka piłka - mogę tylko między 21-27 lipca, chyba żeby była brana pod uwagę opcja weekend plus dni okalające [piątek i poniedziałek], to wtedy całe wakacje poza 9-20 lipca i 29 lipca-1 sierpnia.
**************************
wwas pisze:
neon.ka pisze:ale traktowanym jako regularny.
Jest jeden powód, dla którego wolałbym jednak mniej regularne traktowanie ;)
neon.ka pisze:mogę tylko między 21-27 lipca
To chyba kwestię terminu mamy już ustaloną (ale naprawdę tak od czwartku do środy?)
neon.ka pisze:opcja weekend plus dni okalające [piątek i poniedziałek]
Oj, nie. Zdecydowanie.
neon.ka pisze:trzeba by to chyba zdecydować jak najszybciej
Obawiam się, że jednoczesne planowanie dwóch zlotów to niekoniecznie najlepszy pomysł - można się pogubić. Myślę, że spokojnie można zacząć po wiosennym zlocie (zwłaszcza jeżeli będzie w kwietniu:)) - góry nam nie uciekną, a szansa, że ktoś o bardzo napiętym planie wakacyjnym zdecyduje się dzięki wcześniejszemu planowaniu, wydaje mi się mimo wszystko dość niewielka...
***************************
neon.ka pisze:
wwas pisze:Jest jeden powód, dla którego wolałbym jednak mniej regularne traktowanie ;)
Jaki?
wwas pisze:To chyba kwestię terminu mamy już ustaloną (ale naprawdę tak od czwartku do środy?)
No poprzedni wyjazd mam do środy, a w następny czwartek idę już do pracy. ;-)
wwas pisze:
neon.ka pisze:opcja weekend plus dni okalające [piątek i poniedziałek]
Oj, nie. Zdecydowanie.
A to czemu?
wwas pisze:Obawiam się, że jednoczesne planowanie dwóch zlotów to niekoniecznie najlepszy pomysł - można się pogubić. Myślę, że spokojnie można zacząć po wiosennym zlocie (zwłaszcza jeżeli będzie w kwietniu:))
Żeby się nie pogubić można założyć nowy wątek - jeśli będą zainteresowani. Ja osobiście uważam, że jest już nawet za późno na planowanie wakacyjnego wyjazdu, a nie za wcześnie. Choćby dlatego, że sporo osób musiało już sobie zaplanować urlop i może się okazać, że nie da się wypracować zakresu, który byłby akceptowalny dla sporej liczby zainteresowanych, ale ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, dzięki jasnemu określeniu terminu zlotu, będą mogli wziąć to pod uwagę w swoich planach.
****************************
wwas pisze:
neon.ka pisze:Jaki?
Relacja, oczywiście ;)
A inny powód: jeżeli nie nazywałoby się to Zlot Forum LP3, można by było spróbować namówić krzyśka83 :)
neon.ka pisze:A to czemu?
Podczas wyjazdów weekendowych dość istotnym czynnikiem, jeśli chodzi o wybór miejsca, staje się łatwość dojazdu i może to być sporym ograniczeniem. Poza tym, jeżeli planuję urlop, wolałbym, żeby jednak trwał trochę dłużej. Jeżeli miałbym do wyboru tydzień spędzony na zlocie albo tydzień gdzie indziej, decyzja byłaby w większości wypadków oczywista; natomiast jeżeli alternatywą byłyby: albo bliżej nieokreślony wyjazd tygodniowy, albo zlot na weekend, wybór mógłby już nie być taki prosty...
neon.ka pisze:No poprzedni wyjazd mam do środy, a w następny czwartek idę już do pracy.
OK, chciałem się tylko upewnić, czy to nie jakaś literówka. Natomiast to trochę komplikuje sytuację - na ogół planuje się urlopy od weekendu do weekendu (tak żeby mieć dwa dodatkowe dni), obawiam się niektórzy mogą mieć problem, żeby się wpasować. W sumie niedobrze, że nie ma żadnego pełnego tygodnia, który by Ci pasował :(
neon.ka pisze:Ja osobiście uważam, że jest już nawet za późno na planowanie wakacyjnego wyjazdu, a nie za wcześnie. Choćby dlatego, że sporo osób musiało już sobie zaplanować urlop
Z drugiej strony sporo osób nie ma jeszcze sprecyzowanych planów (ani też możliwości ich szybkiego sprecyzowania) - i niestety, niekoniecznie znaczy to, że mogą sobie teraz wpisać termin do kalendarza i potem resztę urlopu dopasowywać do niego. Taka rozbieżność w kwestii kiedy rozpocząć planowanie to chyba jeden z poważniejszych problemów związanych z planowaniem wyjazdów (i być może również jedna z częstszych przyczyn niepowodzenia planów :()
neon.ka pisze:nie da się wypracować zakresu, który byłby akceptowalny dla sporej liczby zainteresowanych
To zależy, co się rozumie przez "sporą liczbę" - przyznam, że nie mam pod tym względem wygórowanych oczekiwań i wolałbym, żeby zadeklarowało się mniej osób, za to "na pewno" niż więcej, ale "może".
neon.ka pisze:Żeby się nie pogubić można założyć nowy wątek
OK, chyba rzeczywiście nasz offtop trochę się rozrasta, więc być może ktoś z odpowiednimi uprawnieniami mógłby wydzielić nasze posty do oddzielnego wątku.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: neon.ka »

Zapomniałam jeszcze napisać coś w związku z tym fragentem:
wwas pisze:
neon.ka pisze:mogę tylko między 21-27 lipca
To chyba kwestię terminu mamy już ustaloną
Właśnie zdecydowanie nie. Ja tylko napisałam kiedy mogę. Natomiast może się okazać, że w związku z tym po prostu nie pojadę na zlot, jeśli jakiś jeden inny termin będzie pasował większej liczbie osób.
wwas pisze:Podczas wyjazdów weekendowych dość istotnym czynnikiem, jeśli chodzi o wybór miejsca, staje się łatwość dojazdu i może to być sporym ograniczeniem. Poza tym, jeżeli planuję urlop, wolałbym, żeby jednak trwał trochę dłużej. Jeżeli miałbym do wyboru tydzień spędzony na zlocie albo tydzień gdzie indziej, decyzja byłaby w większości wypadków oczywista; natomiast jeżeli alternatywą byłyby: albo bliżej nieokreślony wyjazd tygodniowy, albo zlot na weekend, wybór mógłby już nie być taki prosty...
Ależ zlot może trwać tydzień. :-) A ja przyjadę wtedy na jego część.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: Miszon »

Oba miejsca OK.
Terminy na razie OK.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: TomaszBr »

Dla mnie oba miejsca są okej, co prawda Józefów kusi lepszym dojazdem, ale rzeczywiście brak lodówki może być trudny, więc wstrzymuję się od głosu. Co do terminu, to u mnie bez zmian - poza weekendem majowym wszystkie podane są póki co w porządku.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11781
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: adameria »

Miejsce obojętne. 29.04.-01.05. jest raczej terminem wykluczonym w moim przypadku.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: kajman »

Raczej jestem za chyba że finanse mi na to nie pozwolą.
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: EVENo »

W wakacje jeżdżę tylko na Woodstock :D A z doświadczenia wiem, że można tam poznać przynajmniej część tych ludzi, których wcześniej znało się tylko z internetu i nie tylko tych, z którymi rozmawiało się przede wszystkim o muzyce :D Więc jeśli ktoś z forum się w tym roku wybiera na Przystanek to niech daje znać, może uda się zrobić małe spotkanie przy dobrej muzyce.

A na prawdziwy Zlot prędzej czy później zawitam, ale na ten moment ciężko mi myśleć o jakikolwiek nadplanowych wypadach. Jeśli uda się w tym roku, to będzie naprawdę wspaniale.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: tadzio3 »

EVENo pisze:Więc jeśli ktoś z forum się w tym roku wybiera na Przystanek to niech daje znać, może uda się zrobić małe spotkanie przy dobrej muzyce.
Ja jeżdżę od 11 lat ;) Ale właśnie nie wiem, czy w tym roku nie zmienię swoich przyzwyczajeń ;)
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2002
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy?

Post autor: djjack »

Dzień dobry
Z podanych terminów pasuje mi ten ostatni 6-8 maja.

Wcześniej mam albo zawody szaradziarskie albo spacery z dziećmi po Dolnym Mieście albo majówkę z Opowiadaczami Historii.

A co do miejsca - i jedno i drugie mi odpowiada.

Natomiast w kwestii lodówki - może raz zrobić inaczej i korzystać jedynie z produktów, które nie wymagają niskich temperatur 8^)
Przygotowanie takiego menu wcale nie będzie moim zdaniem trudne.
Kanapki z pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką i z dżemem w czerwcu - palce lizać jak mawiał dziadek Poszepszyński.
W ostateczności może wystarczy jedna lodówka turystyczna...
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: LLucky »

OK, wstępnie mamy zaklepany 6-8 maja w Emowie. Na dniach jeszcze tam podjadę i domówię szczegóły, a na forum wrzucę informacje o zaliczkowaniu.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: kajman »

djjack pisze:Kanapki z pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką i z dżemem w czerwcu - palce lizać
No ja się nie piszę, bo mi kompletnie dżem do pomidora, ogórka i rzodkiewki nie pasuje.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze:No ja się nie piszę, bo mi kompletnie dżem do pomidora, ogórka i rzodkiewki nie pasuje.
To Ci ogórka i rzodkiewkę miodzikiem posmarujemy :mrgreen:

Termin 6-8 maja dla mnie OK (jak zwykle - jeśli tylko zdrowie nie zaszwankuje...).
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 21. Zlot Forum LP3 - gdzie i kiedy? Pod Warszawą?

Post autor: kajman »

Z miodem to dobra jest rzepa, jak twierdził mistrz Brzechwa.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: jollyroger72 »

Ostatnie 5 postów jakoś dziwnie przeniosło się tutaj z sąsiedniego wątku... Można prosić o ponowne ich przeniesienie z powrotem tu: http://forum.lp3.pl/viewtopic.php?f=12&t=10544&start=25
Dziękuję.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

Resetując, restartując, a nawet nieco rekapitulując nieco powyższe wywody chciałbym jeszcze raz zadać pytanie: kto jest chętny na zlot w Bieszczadach i w jakich terminach mógłby tam pojechać? Pytanie nie dotyczy neonki (która jednoznacznie i precyzyjnie określiła konkretne daty) oraz lady (co do której zakładam, że pasować jej będą wszystkie terminy). Pozostałych proszę o podanie zakresu dni, który by im odpowiadał - przy czym proszę nie ograniczać się wyłącznie do weekendów, tylko wskazać wszystkie możliwe dni kalendarzowe. Z tego wszystkiego wybierzemy jakis podzbiór wspólny. No i prosiłbym, by wypowiadać się w miarę szybko, bo tak naprawdę załatwianie odpowiedniego miejsca w odpowiednim terminie powinniśmy byli zacząć już parę tygodni temu... Ale jestem dobrej myśli i wierzę, że da się wszystko dopasować.

Aha, i proszę na razie nie koncentrować się zbytnio na kwestiach dojazdu, bo to będzie omawiane oddzielnie.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: wwas »

U mnie pierwsza połowa sierpnia nieco gorzej niż inne terminy - mój kolega z pracy już sobie zarezerwował urlop w tym czasie - ale raczej nie w stopniu uniemożliwiającym.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: kajman »

Ja w zasadzie prawie każdy termin akceptuję (prawie bo być może będę miał plany, ale to konkretnie musi mi ktoś przypomnieć kiedy).
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: neon.ka »

Jeśli chodzi o mnie, to już jest nieaktualne.
W tym roku ja już w żaden termin nie wchodzę.
Powodzenia dla Was!
ODPOWIEDZ