Baron vs Niedźwiedź

Wszystko na temat „Zmiennika” na etacie Głównego Prezentera LPPT, czyli kiedyś tzw. „kącik bęcków” — choć nie tylko samych bęcków...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3

Którego z Prowadzących LP3 lubisz najbardziej?

Piotra Barona
6
25%
Marka Niedźwieckiego
7
29%
Obu
11
46%

Liczba głosów : 24

Baron vs Niedźwiedź

Postprzez Rostov » So sty 14, 2012 9:08 pm

Nie mam zamiaru tym tematem wprowadzać jakiegoś podziału wśród Forumowiczów, ale chciałbym się dowiedzieć, , którego z Prowadzących LP3 lubicie bardziej i za co.
Piotra Barona czy Marka Niedźwieckiego.
Ja głosuję na Piotra Barona - głównie ze względu na zwięzłość i konkretyzację wypowiedzi.
Panu Markowi zdarzają się czasem takie didaskalia, że się pogubić można :D
Rostov

Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 r.

Re: Baron vs Niedźwiedź

Postprzez FOXD » N sty 15, 2012 3:00 pm

Mnie obaj się podobają, a każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony.
FOXD

Re: Baron vs Niedźwiedź

Postprzez september15th » Wt gru 10, 2013 1:08 am

Baron jest wynikiem życiowego błędu Niedźwiedzia. Zniknęło połączenie z Amsterdamem, dowcip zniknął... Barona NIENAWIDZĘ za jego Trzy Wymiary Gitary. Jak popuszcza te szuwaksy około południa to potem nic nie jest w stanie mnie przekonać do jego obecności w LP3. Kiedys MN był gospodarzem. Teraz zachowuje się jak gość.
MN wchodził po wielokroć do tej samej rzeki. Ale jak zaczął się wniej taplać PB - to już nie jest ta rzeka...
a długość, a właściwie krótkość nienijeszego wątku każe mi myśleć, że ludziom się po prostu o tym gadać nie chce. bo to... oczywiste.

dla mnie w liście nigdy nie ważne było notowanie, wyścigi, kto jest na pierwszym. o Niedźwiedzia chodziło...
september15th

Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982

Powrót do Piotr Baron