Zmiany w ramówce Trójki i reakcje słuchaczy

Wszystko na temat „Zmiennika” na etacie Głównego Prezentera LPPT, czyli kiedyś tzw. „kącik bęcków” — choć nie tylko samych bęcków...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Zmiany w ramówce Trójki i reakcje słuchaczy

Post autor: LLucky »

Nie jestem pewien, czy to jest odpowiednie miejsce na ten wątek, ale myślę, że tutaj trafi do osób, które będą zainteresowane.

Co jakiś czas w ramówce Trójki zachodzą zmiany i dzieje się to regularnie, a niestety każda zmiana ramówki przynosi jakieś problemy. Słuchacze skupieni na forum http://www.RatujmyTrojke.pl chcą wysyłać do Magdy Jethon listy z narzekaniem na problemy, które pojawiły się w ramówce jesiennej. Większość postulatów wiąże się w jakiś sposób ze zmianą "TuBarona" na "Do południa" i ze skróceniem obecności Piotra Barona na antenie. Jako że jest to problem, który dotknął także Was, pomyślałem, że o tym Was powiadomię. Zapraszam na stronę http://www.RatujmyTrojke.pl, gdzie można poczytać o szczegółach akcji.

P.S. Jeśli administracja forum zna jakieś lepsze miejsce dla tego wątku, to nie obrażę się, jak będzie przeniesiony. Zwłaszcza jeśli będzie to tablica ogłoszeń. :)
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Zmiany w ramówce Trójki i reakcje słuchaczy

Post autor: słoik »

Mogę wyrazić się tutaj? Zwłaszcza, że uznaję problem za połowiczny. Otóż uważam, że Piotr Baron nie stracił na zamianie, gdyż tę godzinę wykorzystuje na pełniejszym oddechu, niż poprzednie trzy, a jeszcze dzięki temu Orzechowe "Zaraz wracam" ciekawsze niż "Prywatna Kolekcja" i jeszcze starsze "Orzech i reszta". Pół problemu dotyczy "Do Południa", jest audycją bez wyrazu, ma niedopracowaną koncepcję, rzekłbym, że w niektórych przypadkach można wręcz mówić o antykoncepcji.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zmiany w ramówce Trójki i reakcje słuchaczy

Post autor: Miszon »

Zgadzam się z przedmówcą. Baron o 13 jest dobrym rozwiązaniem, widać że dobrze się czuje w takiej formie. A 4 godziny tygodniowo to nie jest wcale mało.
Natomiast problem jest w tym, że następczyni TuBarona, czyli Do Południa, jest audycją o niższym poziomie i na razie dryfuje w niewiadomym kierunku.
Awatar użytkownika
Ronio
Posty: 963
Rejestracja: śr sty 06, 2010 2:43 pm
Lokalizacja: Wrocław - Gliwice

Re: Zmiany w ramówce Trójki i reakcje słuchaczy

Post autor: Ronio »

Również się zgadza, Baron może się bardziej wykazać w tym, w czym się dobrze czuje.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Zmiany w ramówce Trójki i reakcje słuchaczy

Post autor: JaceK »

Przeniesienie Balonika do osobnej, autorskiej audycji -- TAK! Ale przesunięcie PzR z 13:00 uważam za nieuzasadnione. Audycja 3WG mogła by się zaczynać o 14:00 bez jakiegokolwiek uszczerbku. Od niepamiętnych czasów godzina 13:00 to 'Powtórka z Rozrywki', i wszelkie próby przesunięć jej w ramówce dnia okazywały się krótkoterminowym niewypałem.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Zmiany w ramówce Trójki i reakcje słuchaczy

Post autor: FOXD »

Minęło kilka miesięcy od jesiennej zmiany ramówki, zwłaszcza "TuBaron" na "Do Południa" co pozwala na bardziej właściwszą ocenę tych przetasowań. Osobiście samej zamiany audycji nie uważam za błędnej, bo akurat moim zdanie niewiele się zmieniło, natomiast zmiana w obsadzie, w zasadzie wprowadzenie niektórych osób prowadzących daje wiele do życzenia. Jak dla mnie zmieniło to klimat tych audycji, na niekorzyść niestety. Co do przeniesienia PzR podzielam zdanie przedmówcy.
ODPOWIEDZ