Teatrzyk Zielone Oko

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
skuter
Posty: 248
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 1:36 am
Lokalizacja: wawa

Post autor: skuter »

Przede wszystkim prosiłbym o zrzucenie raz jeszcze słuchowiska Trencha - Czeka na mnie Tina.
A teraz słowo komentarza w kwestii listy przebojów TZO.
Rzeczywiście, w zetknięciu się z Zaidlowskimi te TZO, które nadciągnęły szeroką ławą w latach 90-tych ni jakiego porównania wytrzymać nie mogą. Osobiście uważam, ze najlepiej wyreżyserowane są te, za które brał się Andrzej Zakrzewski, chociaż wyjątkiem jest Jad Mantezji pod względem reżyserskim, aktorskim i dźwiękowym wzorcowy. Jest on też w najlepszej jakości - cyfrowej (poza jednym dropem, który pojawia się podczas rozmowy z profesorem w ostatniej scenie). Skąd mam taką (nie radiową) wersję? Spuszczę na to zasłonę milczenia...
Szkoda, że nie realizowano słuchowisk według Lema, ale to juz zupełnie oddzielna historia. Dzisiaj pozostało nam tylko Czy pan istnieje mr Jones oraz siedmio-odcinkowy Solaris (na drugim forum)
Czy komuś udało się ustalić autora Zegaraka z Brylancikami? Jak już pisałem, sądzę, iz jest to Edigej, albowiem intryga jest praktycznie identycznie bliźniacza z tą, w Szarym Mercedesie. Ciekawe, czy podzielacie ten pogląd?
Cieszę się, ze w Lublinie podjęto inicjatywę słuchowiskową (Radiowy Teatr Sensacji) mającą wypełnić lukę w teatrze sensacji.
Atoli poza kilkoma tytułami można popaść w niemiłe uczucie, ze oto słuchamy czegoś, co już ktoś kiedyś napisał, albo nakręcił. Wtórność to pierwszy grzech RTS. Drugi to skąpa obsada aktorska, która po kilkudziesięciu odcinkach staje się nużącym utrapieniem.
Do tego ten akcent lubelski na przed ostatnią sylabę. (to nic osobistego albowiem mam wielu przyjaciół z Lublina i bardzo lubię to miasto, ale w natłoku RTS-ów tego akcentu jest zbyt dużo).
Z kolei grzech przewidywalności popełniał w swej historii również i TZO, zatem porzućmy tu spór o wyższości jednego cyklu nad drugim.
Myślę, ze w ogóle w swych założeniach jest on bezprzedmiotowy.
Przy okazji - rozpoznałem głos najlepszego aktora (zarazem najstarszego) , którego możecie zobaczyć w Teście Pilota Pirxa (prowadzący tajne obrady ONZ).
Jest w RTS pewna pani z niewiarygodnie seksownym głosem, którą chętnie bym poznał. Sądzę jednak, że po tym poście już nikt związany z RTS nie będzie chciał mieć ze mną do czynienia.
Jest też jeden niezły aktor (gwoli political correct) tyle, że (celowo nie podaję nazwiska) teksty typu... Acha... No, powtarzające się nagminnie plus wspomniany wyżej akcent psują mi całość.
Niewątpliwie jednak należy się twórcom RTS uznanie za podjęcie próby wskrzeszenia słuchowisk sensacyjno fantastycznych.
Za dwadzieścia lat będą częścią legendy eterowej w Polsce.
Zapewne, tak jak my teraz poszukujemy TZO, tak nasi następcy nie ustawać będą w wysiłkach zdobywania kolejnych RTS.
Uczciwie przyznam, ze jest kilka dobrych rzeczy, ale chyba TZO nic nie dorówna. I całe szczęście.
Na cześć Teatrzyku Zielone Oko - Hip hop hura!!!
Ostatnio zmieniony wt lip 24, 2007 4:52 am przez skuter, łącznie zmieniany 4 razy.
Krzysztof Wiśniewski
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 11:32 am
Lokalizacja: ??warszawa

teatr

Post autor: Krzysztof Wiśniewski »

Skoro przy RTs jesteśmy to jacy tam grają aktorzy, mnie na przykład wydaje się, że jednym z nich jest Wojciech Malajkat. I jaki tytół nosi słuchowisko, na którego końcu chłopak o imieniu Nino zostaje zastrzelony, przez swojego szefa mafii, który rozszyfrował, że gra on dla strony przeciwnej. Ten drugi zwany lisem nazywał się Boczelli.
ziutek
Posty: 90
Rejestracja: sob lut 03, 2007 2:24 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: teatr

Post autor: ziutek »

Krzysztof Wiśniewski pisze:I jaki tytół nosi słuchowisko...
LITOŚCI!!!!!!
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

skuter pisze:Przede wszystkim prosiłbym o zrzucenie raz jeszcze słuchowiska Trencha - Czeka na mnie Tina.
Na tym forum nikt tego nie wrzucił.
Tamten link podany przez kogoś nie działał - może to jakaś "podpucha" albo pomyłka?
skuter pisze:Czy komuś udało się ustalić autora Zegaraka z Brylancikami? Jak już pisałem, sądzę, iz jest to Edigej, albowiem intryga jest praktycznie identycznie bliźniacza z tą, w Szarym Mercedesie. Ciekawe, czy podzielacie ten pogląd?
Oczywiście, że intryga jest bardzo podobna, ale brakuje mi w "Zegarku" jednej rzeczy, a mianowicie kary dla "przeciwnika" głównego bohatera, chyba że już zapomniałem - może muszę to jeszcze raz przesłuchać?
skuter pisze:ale chyba TZO nic nie dorówna.
To tak jakby TZO to czołówka extraklasy, a RTS w najlepszym wypadku pierwsza liga, broniąca się przed spadkiem do drugiej - że tak nawiążę do tematyki sportowej. :)
skuter
Posty: 248
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 1:36 am
Lokalizacja: wawa

Post autor: skuter »

Przesłuchałem juz 50 RTS dochodząc do litery "P" (idąc alfabetycznie z tytułami), ale z pewnością nie gra w żadnym z nich Malajkat. Zresztą jest to bardzo dobry aktor tylko niedoceniony. W każdym bądź razie wyedukował naprawdę sporą grupę niezłych aktorów.
Co do motywu kary w edigejowskich formach to zawsze chodzi o dotkliwą dolegliwość finansową dla nieuprzejmego, a przede wszystkim nieuczciwego bohatera. O ile pamiętam również i w Zegarku z brylancikami kara jest i to dosyć dotkliwa. Tak samo jak w Szarym Mercedesie.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

skuter pisze:Co do motywu kary w edigejowskich formach to zawsze chodzi o dotkliwą dolegliwość finansową dla nieuprzejmego, a przede wszystkim nieuczciwego bohatera. O ile pamiętam również i w Zegarku z brylancikami kara jest i to dosyć dotkliwa. Tak samo jak w Szarym Mercedesie.
No to chyba będę musiał przesłuchać sobie znowu ten Zegarek.
Ech, ta moja skleroza.

Edycja: Właśnie przesłuchałem i dwie rzeczy mi tu nie pasują do Edigey'a. Po pierwsze ten właściciel sklepu nie wydaje się być oszustem, a przecież tylko oszustów nacinał Henry MacAreck. No właśnie, i tu jest druga rzecz (ale w tej chwili nie jestem pewien na 100%) - chyba w każdym TZO z tej serii bohaterem jest MacAreck, a tu jest Russel. Nie pamiętam jak się nazywał główny bohater Mercedesa i Diamentu, ale w Sprawie dla jednego i Mister MacAreck'u na pewno był to H. MacAreck.
skuter
Posty: 248
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 1:36 am
Lokalizacja: wawa

Post autor: skuter »

Święta racja Robinson! Gratuluję jasności umysłu. Rzeczywiście twoje argumenty utwierdzają mnie w tym, że jest to inny autor.
Czyli mamy sytuację, w której prawdopodobnie ktoś czerpał natchnienie z kogoś. Na razie zwycięsko z tej batalii wychodzi Edigej, ale może kiedy ustalimy tożsamość autora Zegarka z... i zapoznamy się z jego twórczością, zmienimy zdanie. Dziwne, ale czuję nad sobą głos Edigeja mówiący - " Cholera są blisko..."
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Na razie do Listy Przebojów TZO 5 osób zgłosiło 31 słuchowisk. Jest zdecydowany lider i czołówka z lekką przewagą nad pozostałymi. Oczywiście każdy następny głosujący może dużo zmienić.
Czekamy przez najbliższe tygodnie na następnych miłośników TZO, którzy jeszcze przedstawią swoje 10-tki.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

http://dominikfil2.diinoweb.com/files/

Pod ten link dodałem jeszcze 5 TZO które już mamy, ale one są nieco innej długości niż te same które już wcześniej tu dodałem.

Tymi słuchowiskami są:

Arthur Ray - Kontrakt
Dorothy Leigh Sayers - Człowiek, który znał sposób (inny)
Ewa Szumańska - Optima(uszkodzony)
Frederick Forsyth - Byle szesnastolatek(krótszy)
Janusz Andrzej Zajdel - Metoda doktora Quina (niepełny)
Victor
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 22, 2007 11:53 pm
Lokalizacja: ???

Post autor: Victor »

dominik_fi pisze:http://dominikfil2.diinoweb.com/files/

Pod ten link dodałem jeszcze 5 TZO które już mamy, ale one są nieco innej długości niż te same które już wcześniej tu dodałem.

Tymi słuchowiskami są:

Arthur Ray - Kontrakt
Dorothy Leigh Sayers - Człowiek, który znał sposób (inny)
Ewa Szumańska - Optima(uszkodzony)
Frederick Forsyth - Byle szesnastolatek(krótszy)
Janusz Andrzej Zajdel - Metoda doktora Quina (niepełny)
Znalazłem tutaj na forum linki do kilku słuchowisk, które swego czasu sam komuś udostępniłem i bardzo się cieszę, że się tak rozeszły. :)

Chodzi mi tutaj o następujące tytuły:
1. Człowiek który znał sposób
2. Włócznia śmierci
3. Pułapka na niedźwiedzie
4. Cygański skarb

Niestety są to nagrania słabej jakości. Głównie jest to spowodowane tym, że nagrywałem to jakieś 20 lat temu, na magnetofonie szpulowym, a później przegrywałem na kasety. Każda następna kopia była coraz gorszej jakości. Miałbym tych słuchowisk więcej, niestety ilość pustych szpul miałem ograniczoną, a że w wieku 15 lat nie miałem swoich dochodów więc nie mogłem sobie pozwolić na zakup pustych. Zresztą ciężko je było dostać. Dlatego też, po nagraniu decydowałem czy słuchowisko mi się podoba, że warto je zostawić, a jeśli nie to na jego miejsce nagrywałem następne w następną sobotę.

Victor
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

No to świetnie, że tu trafiłeś.
Mam nadzieję, że będziesz brał udział w dalszej dyskusji, może podasz swoją 10-tkę ulubionych TZO?
W tej chwili mamy w naszych zbiorach 100 słuchowisk TZO, ale niektóre są rzeczywiście słabej jakości.
Pozdrawiam
drNO
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 30, 2007 4:01 pm
Lokalizacja: ??

Post autor: drNO »

dominik_fi pisze:http://dominikfil2.diinoweb.com/files/



Arthur Ray - Kontrakt
Dorothy Leigh Sayers - Człowiek, który znał sposób (inny)
Ewa Szumańska - Optima(uszkodzony)
Frederick Forsyth - Byle szesnastolatek(krótszy)
Janusz Andrzej Zajdel - Metoda doktora Quina (niepełny)
Z twojej listy niepełnymi słuchowiskami są jeszcze:

Dashiell Hammett - Kilka fotografii (urwana końcówka)
Frederick Forsyth - Czysta staranna robota (fragment początku i końca)

Moja dziesiątka:
1. Helena Sekuła - Mleko
2. Jerzy Edigey - Mister MacAreck i jego interesy
3. Helena Sekuła - Otwarte okno
4. Piotr Szwedowski - Cela numer jeden.mp3
5. Georges Simenon - Maigret i trup w kanale
6. Eustachy Rylski - Dziewczynka z hotelu Excelsior
7. Piotr Szwedowski - Wdowi grosz
8. Robert Długoborski - Hobbiści
9. Robert Brutter - Nie opłaca się bić Maxa
10. Konrad Szołajski - Misja
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

drNO pisze:
dominik_fi pisze:http://dominikfil2.diinoweb.com/files/

Arthur Ray - Kontrakt
Dorothy Leigh Sayers - Człowiek, który znał sposób (inny)
Ewa Szumańska - Optima(uszkodzony)
Frederick Forsyth - Byle szesnastolatek(krótszy)
Janusz Andrzej Zajdel - Metoda doktora Quina (niepełny)
Z twojej listy niepełnymi słuchowiskami są jeszcze:

Dashiell Hammett - Kilka fotografii (urwana końcówka)
Frederick Forsyth - Czysta staranna robota (fragment początku i końca)
Tak tyle, że tych nie mam w 2 wersjach a tamte mam i dlatego je wymieniłem
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Widzę, że Tatrzyk Zielone Oko przyciąga nowych użytkowników.
Kiedyś słuchałem ich nawet sporo, ale teraz po tytułach nie kojarzę za wiele.
skuter
Posty: 248
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 1:36 am
Lokalizacja: wawa

Post autor: skuter »

No to już wiem od kogo pan Marek z Wawy brał słuchowiska, które ja z kolei od niego dostałem i udostępniłem na forum. Jednym słowem pozdrowienia dla Victora!
Co do punktacji Listy Przebojów TZO proponuję zastosować system znany ze sportów motorowych, a w szczególności rajdów i Formuły 1. Uwzględniając zatem obecny stan przepisów FIA proponuję za pierwsze miejsce 10 pkt, a za następne odpowiednio; 8,6,5,4,3,2,1. Za miejsce dziewiąte natomiast 3/4 punktu, a za ósme pół punktu (zgodnie ze starym systemem)
Przyszło mi do głowy , że powinniśmy (mówiąc językiem szperaczy) trochę poszperać w środowisku antykwariuszy.
Ci ludzie tkwiący w starej, zakurzonej historii, są na tyle sentymentalni, że mogą mieć coś w swoich zbiorach. Jednocześnie gardząc współczesną technologią nie mają pojęcia o istnieniu naszego forum.
Proponuje, aby każdy z nas - forumowiczów, "zaczepiał" antykwariuszy na własną rękę, czy modłę i próbował takimi to operacyjnymi metodami wejść w posiadanie interesujących nas materiałów,. zachowując przy tym umiar, ogładę, a ponad wszystko poszanowanie ludzkiego życia (nie należy zdobywać TZO siłom, lecz godnościom osobistom).
Sądzę też, że (co już raz pisałem) trzeba sprawdzić wszelkie filie biblioteki Związku Niewidomych i w ogóle samych niewidomych, jakkolwiek grubiańsko to nie zabrzmi.
Przecież owi ludzie żyją przede wszystkim dźwiękiem, światem wyobraźni.
Prócz brailowskich tekstów, z pewnością światła część ociemniałych musiała gromadzić słuchowiska.
Atoli właśnie owa światłość tkwi w tej, mam nadzieję niepłonnej nadziei, niczym mały haczyk - mianowicie muszą być to (przy zachowaniu pełnego szacunku dla ułomności, którą sam w dużym stopniu posiadam) niewidomi obdarzeni wrażliwością umysłu, a nie tylko zmysłów. Szukamy zatem ludzi ociemniałych, ale nie ciemnych.
W każdym bowiem środowisku, znajdzie się banda głupców i ignorantów.
Zatem pracujmy dla dobra ojczyzny naszej, Teatrzykowej Rzeczyniepospolitej!!!
Apeluję o to do was!!!
Wasz skuter.
skuter
Posty: 248
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 1:36 am
Lokalizacja: wawa

Post autor: skuter »

Ton1o pisze:Witam wszystkich fanów Teatrzyka Zielone Oko mam pewna propozycję co do teatrzyków widzę że zainteresowanie jest spore :) posiadam tytuły:

"Układ ze śmiercią"
"Zielony diament"
"Zasiłek"
"Rekontra"
"Żółta czapeczka"
"Zaginął Joe"
"Hobbyści"
"Wdowi grosz"
"Cela nr1"
"Pozdrowienia zza grobu"
"Podwóne zlecenie"
"Kabała"
"Bluff inspektora Holma"
"Przed otwarciem testamentu"
"Robota dla Jamesa Bonda"
"Brydż"
"Otwarte okno"
"Optima"
"Foka"
"Dziewczynka z hotelu Excelsior"
"Bracia i siostry"
"Polisa na życie"
"Metoda dr.Quinna"
"Przydział"
"Pocałunek nieboszczki"

TEATRZYKI MOZNA SCIAGNAC Z PROGRAMU P2P "EMULE"
wystraczy wpisac w wyszukiwarce "teatrzyk zielone oko"


wszystkie w doskonałej(jak na te sluchowiska)jakości

Proszę zostawiać "prośby" co do Teatrzyków a z chęcią pomogę Panstwu je zdobyć :P

dodam jeszcze ze moj wujek posiada jeszcze kilkanascie innych teatrzykow tylko na kasetach narazie nie mam czasu ich zgrywac na komputer lecz zamierzam sie do tego zabrac

:roll: [/i]
czy te słuchowiska wujkowe zostały już wrzucone?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

skuter pisze:czy te słuchowiska wujkowe zostały już wrzucone?
Tak, kilka(naście) z nich ściągnąłem i wrzuciłem tu dawno temu na forum, a jeśli któreś pominąłem, to zapewne wrzucił je ktoś inny.
Szkoda, że kolega z dobrym wujkiem przestał się odzywać.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

sleep5 pisze:Znalazłem coś takiego:
http://www.alekino.pl/cgi-bin/ale/index/full/18127
Jestem ciekaw tej ekranizacji słuchowiska TZO ,,Dziewczynka z Hotelu EXCELSIOR"
To jeszcze 4 dni. Wszyscy pamiętają? :)
ziutek
Posty: 90
Rejestracja: sob lut 03, 2007 2:24 pm
Lokalizacja: Wawa

Post autor: ziutek »

Robinson pisze:
sleep5 pisze:Znalazłem coś takiego:
http://www.alekino.pl/cgi-bin/ale/index/full/18127
Jestem ciekaw tej ekranizacji słuchowiska TZO ,,Dziewczynka z Hotelu EXCELSIOR"
Może na wszelki wypadek sprecyzujmy: film nie jest w żadnym wypadku ekranizacją słuchowiska, ale opowiadania Eustachego Rylskiego z 1987 roku (zbiór opowiadań "Tylko chłód") :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ziutek pisze:Może na wszelki wypadek sprecyzujmy: film nie jest w żadnym wypadku ekranizacją słuchowiska, ale opowiadania Eustachego Rylskiego z 1987 roku (zbiór opowiadań "Tylko chłód") :)
Tym bardziej, że słuchowisko jest najprawdopodobniej późniejsze niż film. Czyli jest to ewentualnie "audiozacja" filmu. ;)
skuter
Posty: 248
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 1:36 am
Lokalizacja: wawa

Post autor: skuter »

Robinson pisze:
ziutek pisze:Może na wszelki wypadek sprecyzujmy: film nie jest w żadnym wypadku ekranizacją słuchowiska, ale opowiadania Eustachego Rylskiego z 1987 roku (zbiór opowiadań "Tylko chłód") :)
Tym bardziej, że słuchowisko jest najprawdopodobniej późniejsze niż film. Czyli jest to ewentualnie "audiozacja" filmu. ;)
a cóż to na Boga jest takiego ta audiozacja?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Hahaha, to mój wymysł słowotwórczy.
Jak się dobrze przyjrzysz, to na końcu mojego wpisu zobaczysz mrugnięcie okiem.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Jako ciekawostka, podaję wykaz słuchowisk, które na 99% były premierami w danym dniu.
Oczywiście nie znaczy to, że inne słuchowiska, które wypisywałem, nie były premierami, ale dla tych poniższych słuchowisk była przynajmniej taka wzmianka w gazecie lub podczas zapowiedzi:

1976-01-14 - Dziwna ucieczka
1976-02-11 - Trzy kamienie
1976-03-10 - Zatrute czekoladki WYKASOWANE
1976-06-11 - Godzina, w której popełniono morderstwo
1976-06-25 - Dalszych pytań nie będzie
1976-07-09 - Porywacze
1976-09-10 - Zabójstwo przy moście
1976-10-08 - Względy humanitarne
1976-12-24 - Włamanie
1977-01-15 - Gdy staniesz się tygrysem
1977-01-29 - Fotografia
1977-03-12 - Amator paradoksów
1977-03-26 - Umierający detektyw
1977-04-09 - Tragiczna zagadka
1977-04-23 - Nie zadawaj żadnych pytań
1977-05-07 - Znawca ludzkich charakterów
1977-05-21 - Zabójstwo w Woodmans Lee
1977-09-10 - Ja i Arkadiusz Knopf
1977-09-24 - Przygoda w hrabstwie Surrey
1977-10-08 - Mała plantacja róż
1977-10-22 - Kiedy ryby nie biorą
1977-11-12 - Ta dziwna profesja
1977-12-10 - Vanda
1978-01-14 - Gdzie pani (wtedy) była, pani Weir?
1978-01-28 - Sześć popiersi Cesarza
1978-02-11 - Drobna przysługa
1978-02-25 - Biuro prawne Summit i Larsen
1978-03-11 - Chłopak dobrze się spisał
1978-03-25 - Psy się nie mylą
1978-04-08 - Japońska figurka
1978-04-22 - Domek nad jeziorem
1978-05-13 - Uśmiech wampira
1978-05-27 - Trzej studenci
1978-06-24 - Czarny paz
1978-07-23 - Tragiczny romans
1978-09-09 - Gdzie jest Heinrich Herren?
1978-09-23 - Przygoda w Hampshire
1978-10-07 - Diabeł z Jersey
1978-10-21 - Oddech
1978-11-11 - Ulica Miliken
1978-11-25 - Morderstwo przy Park Lane
1978-12-09 - Jeszcze jedna szansa
1979-01-13 - Max
1979-01-27 - Metoda mecenasa Ehrengrafa
1979-02-10 - Wiatr sprawiedliwości
1979-03-10 - Akupunktura
1979-03-24 - Wiarygodny świadek
1979-04-14 - Doświadczenie mecenasa Ehrengrafa
1979-04-28 - Tańczące sylwetki
1979-06-23 - Pięć pestek pomarańczy
1981-04-11 - Pianissimo
1981-05-23 - Nieznany kochanek
1981-11-14 - Jedyny łatwy sposób
1981-11-28 - Chloroform i pocałunki
1984-03-17 - Stalowa strzała
1984-09-29 - W willi nad morzem
1985-04-20 - Jad mantezji
1985-12-07 - Skradziony diament
1987-09-19 - Markiza
1987-10-31 - Człowiek, który znał sposób
2002-09-27 - Pan dwoistości
2002-10-25 - Zasiłek
2002-11-29 - Podwójne zlecenie
Ostatnio zmieniony śr mar 26, 2014 11:17 am przez Robinson, łącznie zmieniany 1 raz.
kostek
Posty: 27
Rejestracja: pt sty 19, 2007 11:54 am
Lokalizacja: dolnyśląsk

Post autor: kostek »

NIE ZAPOMNIJ--FANIE TZO już dziś coś ciekawego w TV http://program.tvp.pl/2,6132707,000000.html
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Post autor: emilencja »

witam ponownie ... przepraszam za długą nieobecność

moja 10:

01. Bracia i siostry
02. Podwójne zlecenie
03. Pozdrowienia zza grobu
04. Dziewczynka z hotelu Excelsior
05. Satysfakcja
06. Lipcowa noc
07. Chloroform i pocałunki
08. Sposób na męża
09. Wdowi grosz
10. 10 minut crawla

wybór był ciężki, ale właśnie te najbardziej przypadły mi do gustu

pozdrawiam
Emil
ODPOWIEDZ