Zdobywcy Eteru 2011
- Yacy
- Posty: 22016
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Zdobywcy Eteru 2011
Wreszcie
"Jak co roku, portalmedialny.pl oraz nadaje.com zapraszają do udziału w plebiscycie "Zdobywcy Eteru 2011". Celem jest wybranie najlepszych radiowców oraz najlepszych programów radiowych w Polsce.
(...)
W tegorocznym plebiscycie wśród osób, które wezmą udział w plebiscycie, rozlosujemy nagrody, m.in. książki Wojciecha Manna."
Głosować można na pięć osób i trzy programy. Plebiscyt trwa do 24 czerwca 2012 r.
szczegóły na stronie:
http://portalmedialny.pl/art/34469/zdob ... -roku.html
"Jak co roku, portalmedialny.pl oraz nadaje.com zapraszają do udziału w plebiscycie "Zdobywcy Eteru 2011". Celem jest wybranie najlepszych radiowców oraz najlepszych programów radiowych w Polsce.
(...)
W tegorocznym plebiscycie wśród osób, które wezmą udział w plebiscycie, rozlosujemy nagrody, m.in. książki Wojciecha Manna."
Głosować można na pięć osób i trzy programy. Plebiscyt trwa do 24 czerwca 2012 r.
szczegóły na stronie:
http://portalmedialny.pl/art/34469/zdob ... -roku.html
Re: Zdobywcy Eteru 2011
moje głosy:
Halina Wachowicz (PR3)
Wojciech Mann (PR3)
Piotr Baron (PR3)
Artur Orzech (PR3)
Grzegorz Zembrowski (PR3)
Zapraszamy do Trójki (piątek) (PR3)
3 wymiary gitary (PR3)
Mikrokosmos (PR3)
Halina Wachowicz (PR3)
Wojciech Mann (PR3)
Piotr Baron (PR3)
Artur Orzech (PR3)
Grzegorz Zembrowski (PR3)
Zapraszamy do Trójki (piątek) (PR3)
3 wymiary gitary (PR3)
Mikrokosmos (PR3)
- Yacy
- Posty: 22016
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Rok temu kolejność na miejscach 1-2 była odwrotna
Niestety Mikrokosmosu i audycji Pana Wojtka ostatnio prawie nie słucham ...
A Artura Orzecha w środy niedziele, praktycznie co tydzień
1. Piotr Baron, PR3
2. Marek Niedźwiecki, PR3
3. Mariusz Owczarek, PR3
4. Artur Orzecha, PR3
5. Marcin Łukawski, PR3
1. Lista Przebojów PR3
2. Zapraszamy do Trójki (ranek)
3. Zaraz wracam
Największy brak w eterze to Minimax prowadzony przez Piotra Kaczkowskiego.
Kiedyś niedzielny wieczór planowałem do 21:05... O wczorajszym Minimaxie pomyślałem dopiero po północy ...
Niestety Mikrokosmosu i audycji Pana Wojtka ostatnio prawie nie słucham ...
A Artura Orzecha w środy niedziele, praktycznie co tydzień
1. Piotr Baron, PR3
2. Marek Niedźwiecki, PR3
3. Mariusz Owczarek, PR3
4. Artur Orzecha, PR3
5. Marcin Łukawski, PR3
1. Lista Przebojów PR3
2. Zapraszamy do Trójki (ranek)
3. Zaraz wracam
Największy brak w eterze to Minimax prowadzony przez Piotra Kaczkowskiego.
Kiedyś niedzielny wieczór planowałem do 21:05... O wczorajszym Minimaxie pomyślałem dopiero po północy ...
- Robert
- Posty: 1576
- Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
- Lokalizacja: Dębica
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Co roku lubię się w to bawić I co roku niespodziewanie mam dylemat kogo nominować na dalszych miejscach
Jacku, odnośnie Minimaxu - mam niestety to samo... Teraz została już tylko nazwa... Ale paradoksalnie Piotra Kaczkowskiego można teraz częściej usłyszeć poza radiem niż dawniej...
Najlepsi radiowcy:
1. Marek Niedźwiecki (Program Trzeci Polskiego Radia)
2. Piotr Baron (Program Trzeci Polskiego Radia)
3. Marcin Łukawski (Program Trzeci Polskiego Radia)
4. Marcin Kydryński (Program Trzeci Polskiego Radia)
5. Grzegorz Połatyński, Marek Starzyk i DJ Luna (Program Trzeci Polskiego Radia)
Perełki radiowe:
1. Lista Przebojów Programu Trzeciego (Program Trzeci Polskiego Radia - Marek Niedźwiecki i Piotr Baron)
2. Trzecia Strona Księżyca (Program Trzeci Polskiego Radia - Grzegorz Połatyński, Marek Starzyk i DJ Luna)
3. Trójkowy Wehikuł Czasu (Program Trzeci Polskiego Radia - Jerzy Sosnowski)
Tuż za podium Godzina Prawdy Michała Olszańskiego.
Jacku, odnośnie Minimaxu - mam niestety to samo... Teraz została już tylko nazwa... Ale paradoksalnie Piotra Kaczkowskiego można teraz częściej usłyszeć poza radiem niż dawniej...
Najlepsi radiowcy:
1. Marek Niedźwiecki (Program Trzeci Polskiego Radia)
2. Piotr Baron (Program Trzeci Polskiego Radia)
3. Marcin Łukawski (Program Trzeci Polskiego Radia)
4. Marcin Kydryński (Program Trzeci Polskiego Radia)
5. Grzegorz Połatyński, Marek Starzyk i DJ Luna (Program Trzeci Polskiego Radia)
Perełki radiowe:
1. Lista Przebojów Programu Trzeciego (Program Trzeci Polskiego Radia - Marek Niedźwiecki i Piotr Baron)
2. Trzecia Strona Księżyca (Program Trzeci Polskiego Radia - Grzegorz Połatyński, Marek Starzyk i DJ Luna)
3. Trójkowy Wehikuł Czasu (Program Trzeci Polskiego Radia - Jerzy Sosnowski)
Tuż za podium Godzina Prawdy Michała Olszańskiego.
- Yacy
- Posty: 22016
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Chyba nie rozumiem. Poza radiem czyli gdzie?Robert pisze:Ale paradoksalnie Piotra Kaczkowskiego można teraz częściej usłyszeć poza radiem niż dawniej...
Ostatnio kilka razy słyszałem Go w Minimaxie, ale raczej przez przypadek... Cały czas liczę, że wróci na stałe do prowadzenia audycji!
- Robert
- Posty: 1576
- Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
- Lokalizacja: Dębica
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Koncerty Jacku, koncerty - Red Box, Peter Gabriel...Yacy pisze:Chyba nie rozumiem. Poza radiem czyli gdzie?Robert pisze:Ale paradoksalnie Piotra Kaczkowskiego można teraz częściej usłyszeć poza radiem niż dawniej...
- Yacy
- Posty: 22016
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Kraków, Poznań... no tak Ale nawet Warszawa to jednak nie to co z Warszawskiego studia
- Robert
- Posty: 1576
- Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
- Lokalizacja: Dębica
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Jacku, Warszawa, Oświęcim W żadnym jednak wypadku nie było nawet namiastki klimatu Myśliwieckiej 3/5/7... Ale bądźmy cierpliwiYacy pisze:Kraków, Poznań... no tak Ale nawet Warszawa to jednak nie to co z Warszawskiego studia
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Radiowcy:
1. Agnieszka Szydłowska
2. Wojciech Mann
3. Marek Niedźwiedzki
4. Wiktor Legowicz
5. Piotr Baron
Ad. 1 - zakochałem się w jej głosie ; )
Audycje radiowe:
1. Lista Przebojów Programu Trzeciego
2. Program Alternatywny
3. Radiowy Dom Kultury
1. Agnieszka Szydłowska
2. Wojciech Mann
3. Marek Niedźwiedzki
4. Wiktor Legowicz
5. Piotr Baron
Ad. 1 - zakochałem się w jej głosie ; )
Audycje radiowe:
1. Lista Przebojów Programu Trzeciego
2. Program Alternatywny
3. Radiowy Dom Kultury
Re: Zdobywcy Eteru 2011
W poprzednich latach było zupełnie inaczej... Postanowiłem wprowadzić kilka zmian .
Jak zwykle zrobiłem całą dziesiątkę.
Radiowiec:
1. Marcin Łukawski (Program Trzeci)
2. Halina Wachowicz (Program Trzeci)
3. Wojciech Mann (Program Trzeci)
4. Krystian Hanke (Program Trzeci)
5. Dariusz Pieróg (Program Trzeci)
6. Marek Niedźwiecki (Program Trzeci)
7. Piotr Baron (Program Trzeci)
8. Piotr Stelmach (Program Trzeci)
9. Mariusz Owczarek (Program Trzeci)
10. Agnieszka Szydłowska (Program Trzeci)
Perełka:
- Lista Przebojów Programu Trzeciego (Program Trzeci) – Piotr Baron, Marek Niedźwiecki
- W Tonacji Trójki (Program Trzeci) – Anna Gacek, Wojciech Mann, Michał Margański, Marek Niedźwiecki, Artur Orzech, Piotr Stelmach
- Pół Żartem, Pół Serio - Weekend dla Ciebie (Radio Dla Ciebie) – Marek Wiernik, Artur Orzech
Jak zwykle zrobiłem całą dziesiątkę.
Radiowiec:
1. Marcin Łukawski (Program Trzeci)
2. Halina Wachowicz (Program Trzeci)
3. Wojciech Mann (Program Trzeci)
4. Krystian Hanke (Program Trzeci)
5. Dariusz Pieróg (Program Trzeci)
6. Marek Niedźwiecki (Program Trzeci)
7. Piotr Baron (Program Trzeci)
8. Piotr Stelmach (Program Trzeci)
9. Mariusz Owczarek (Program Trzeci)
10. Agnieszka Szydłowska (Program Trzeci)
Perełka:
- Lista Przebojów Programu Trzeciego (Program Trzeci) – Piotr Baron, Marek Niedźwiecki
- W Tonacji Trójki (Program Trzeci) – Anna Gacek, Wojciech Mann, Michał Margański, Marek Niedźwiecki, Artur Orzech, Piotr Stelmach
- Pół Żartem, Pół Serio - Weekend dla Ciebie (Radio Dla Ciebie) – Marek Wiernik, Artur Orzech
-
- Posty: 8049
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
- Lokalizacja: Krosno
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Wygląda na to, że w tym roku wprowadzono obowiązek logowania?
1. Wojciech Mann (PR3)
2. Piotr Baron (PR3)
3. Marek Niedźwiecki (PR3)
4. Marcin Łukawski (PR3)
5. Artur Chachlowski (Radio Alfa)
Trzy wymiary gitary (PR3, Piotr Baron)
Lista Przebojów Programu Trzeciego (PR3, Marek Niedźwiecki, Piotr Baron)
Mały Leksykon Wielkich Zespołów (Radio Alfa, Artur Chachlowski)
1. Wojciech Mann (PR3)
2. Piotr Baron (PR3)
3. Marek Niedźwiecki (PR3)
4. Marcin Łukawski (PR3)
5. Artur Chachlowski (Radio Alfa)
Trzy wymiary gitary (PR3, Piotr Baron)
Lista Przebojów Programu Trzeciego (PR3, Marek Niedźwiecki, Piotr Baron)
Mały Leksykon Wielkich Zespołów (Radio Alfa, Artur Chachlowski)
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Moje wybory takie oto:
Najlepsi radiowcy:
5 pkt - Marek Niedźwiecki, Program III Polskiego Radia (Trójka)
4 pkt - Piotr Stelmach, Program III Polskiego Radia (Trójka)
3 pkt - Mariusz Owczarek, Program III Polskiego Radia (Trójka)
2 pkt - Marcin Łukawski, Program III Polskiego Radia (Trójka)
1 pkt - Piotr Baron, Program III Polskiego Radia (Trójka)
Perełki radiowe:
1. Lista Przebojów Programu III Polskiego Radia - Trójka - Marek Niedźwiecki, Piotr Baron
2. Markomania - Trójka - Marek Niedźwiecki,
3. Mało Obiektywnie - Trójka - Mariusz Owczarek
Najlepsi radiowcy:
5 pkt - Marek Niedźwiecki, Program III Polskiego Radia (Trójka)
4 pkt - Piotr Stelmach, Program III Polskiego Radia (Trójka)
3 pkt - Mariusz Owczarek, Program III Polskiego Radia (Trójka)
2 pkt - Marcin Łukawski, Program III Polskiego Radia (Trójka)
1 pkt - Piotr Baron, Program III Polskiego Radia (Trójka)
Perełki radiowe:
1. Lista Przebojów Programu III Polskiego Radia - Trójka - Marek Niedźwiecki, Piotr Baron
2. Markomania - Trójka - Marek Niedźwiecki,
3. Mało Obiektywnie - Trójka - Mariusz Owczarek
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Najlepsi radiowcy:
1. Marek Niedźwiecki (Trójka)
2. Basia Stępniak-Wilk (Radio Kraków)
3. Mariusz Owczarek (Trójka)
4. Marcin Łukawski (Trójka)
5. Adam Dobrzyński (Radio Dla Ciebie)
Perełki radiowe:
1. Lista Przebojów Programu Trzeciego (Trójka)
2. Markomania (Trójka)
3. Muzyczna Bombonierka (Radio Kraków)
1. Marek Niedźwiecki (Trójka)
2. Basia Stępniak-Wilk (Radio Kraków)
3. Mariusz Owczarek (Trójka)
4. Marcin Łukawski (Trójka)
5. Adam Dobrzyński (Radio Dla Ciebie)
Perełki radiowe:
1. Lista Przebojów Programu Trzeciego (Trójka)
2. Markomania (Trójka)
3. Muzyczna Bombonierka (Radio Kraków)
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Radiowcy:
1. Bartłomiej Majzel (Radio eM)
2. Grzegorz Zembrowski (PR3)
3. Wojciech Ossowski (PR3)
4. Jerzy Sosnowski (PR3)
5. Wojciech Mann (PR3)
Audycje:
1. Karawana (Bartłomiej Majzel - Radio eM)
2. Mikrokosmos (Grzegorz Zembrowski - PR3)
3. Trójkowy Wehikuł Czasu (Jerzy Sosnowski - PR3)
1. Bartłomiej Majzel (Radio eM)
2. Grzegorz Zembrowski (PR3)
3. Wojciech Ossowski (PR3)
4. Jerzy Sosnowski (PR3)
5. Wojciech Mann (PR3)
Audycje:
1. Karawana (Bartłomiej Majzel - Radio eM)
2. Mikrokosmos (Grzegorz Zembrowski - PR3)
3. Trójkowy Wehikuł Czasu (Jerzy Sosnowski - PR3)
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Radiowiec:
1. Leszek Adamczyk - Polskie Radio Program Trzeci
2. Marcin Łukawski - Polskie Radio Program Trzeci
3. Piotr Kaczkowski - Polskie Radio Program Trzeci
4. Tomasz Gorazdowski - Polskie Radio Program Trzeci
5. Piotr Baron - Polskie Radio Program Trzeci
Perełka i Pikador :
1. Minimax (PR3)
2. Zapraszamy do Trójki - Ranek (PR3)
3. Lista Osobista (PR3)
1. Leszek Adamczyk - Polskie Radio Program Trzeci
2. Marcin Łukawski - Polskie Radio Program Trzeci
3. Piotr Kaczkowski - Polskie Radio Program Trzeci
4. Tomasz Gorazdowski - Polskie Radio Program Trzeci
5. Piotr Baron - Polskie Radio Program Trzeci
Perełka i Pikador :
1. Minimax (PR3)
2. Zapraszamy do Trójki - Ranek (PR3)
3. Lista Osobista (PR3)
- Yacy
- Posty: 22016
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Wyniki:
Zdobywcy Eteru 2011: Radiowiec 2011 roku
1. Marek Niedźwiecki (Trójka - Polskie Radio)
2. Wojciech Mann (Trójka - Polskie Radio)
3. Piotr Baron (Trójka - Polskie Radio)
4. Tomasz Dudkiewicz (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
5. Mateusz Żelazny (Radio Plus, Kielce)
6. Krzysztof Jaworski (Radio eL, Elbląg)
7. Grzegorz Zambrowski (Trójka - Polskie Radio)
8. Piotr Kosiński (Trójka - Polskie Radio)
9. Marcin Jędrych (RMF FM)
10. Przemek Grabowski (RMF MAXXX)
Lista laureatów - Radiowiec
Zdobywcy Eteru 2011: Perełki Radiowe
1.Lista Przebojów Trójki, pr.: Marek Niedźwiecki i Piotr Baron (Trójka - Polskie Radio)
2.Hitplaneta, pr. Tomasz Dudkiewicz (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
3.Noc Muzycznych Pejzaży, pr. Piotr Kosiński (Trójka - Polskie Radio)
4.Cały ten sport, pr. Mateusz Żelazny i Tomasz Porębski (Radio Plus, Kielce)
5.Mikrokosmos , pr. Grzegorz Zembrowski (Trójka - Polskie Radio)
6.Poranny WF, pr. Michał Figurski i Kuba Wojewódzki (Radio Eska Rock)
7.Poplista, pr. Dariusz Maciborek (RMF FM)
8.Ossobliwości Muzyczne, pr. Wojciech Ossowski (Trójka - Polskie Radio)
9.Poeci Rocka, pr. Adam Droździk (Polskie Radio PiK, Bydgoszcz)
10.Hellofolks!, pr. Marcin Puszka (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Zdobywcy Eteru 2011: Perełki Radiowe
Nagrodzeni:
ku3a, GRATULACJE!!!
ktoś jeszcze odnalazł się w gronie szczęśliwców?
Zdobywcy Eteru 2011: Radiowiec 2011 roku
1. Marek Niedźwiecki (Trójka - Polskie Radio)
2. Wojciech Mann (Trójka - Polskie Radio)
3. Piotr Baron (Trójka - Polskie Radio)
4. Tomasz Dudkiewicz (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
5. Mateusz Żelazny (Radio Plus, Kielce)
6. Krzysztof Jaworski (Radio eL, Elbląg)
7. Grzegorz Zambrowski (Trójka - Polskie Radio)
8. Piotr Kosiński (Trójka - Polskie Radio)
9. Marcin Jędrych (RMF FM)
10. Przemek Grabowski (RMF MAXXX)
Lista laureatów - Radiowiec
Zdobywcy Eteru 2011: Perełki Radiowe
1.Lista Przebojów Trójki, pr.: Marek Niedźwiecki i Piotr Baron (Trójka - Polskie Radio)
2.Hitplaneta, pr. Tomasz Dudkiewicz (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
3.Noc Muzycznych Pejzaży, pr. Piotr Kosiński (Trójka - Polskie Radio)
4.Cały ten sport, pr. Mateusz Żelazny i Tomasz Porębski (Radio Plus, Kielce)
5.Mikrokosmos , pr. Grzegorz Zembrowski (Trójka - Polskie Radio)
6.Poranny WF, pr. Michał Figurski i Kuba Wojewódzki (Radio Eska Rock)
7.Poplista, pr. Dariusz Maciborek (RMF FM)
8.Ossobliwości Muzyczne, pr. Wojciech Ossowski (Trójka - Polskie Radio)
9.Poeci Rocka, pr. Adam Droździk (Polskie Radio PiK, Bydgoszcz)
10.Hellofolks!, pr. Marcin Puszka (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Zdobywcy Eteru 2011: Perełki Radiowe
Nagrodzeni:
ku3a, GRATULACJE!!!
ktoś jeszcze odnalazł się w gronie szczęśliwców?
Re: Zdobywcy Eteru 2011
no nie mogę inaczej zareagować niż:
elpetrójka perełką roku!
to co mam napisać terazku3a rok temu pisze:to są jakieś jaja, czwarty raz wziąłem udział w tym głosowaniu i czwarty raz wylosowałem nagrodę!
elpetrójka perełką roku!
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Ku3a, gratulacje! Chyba lubią Cię tam
-
- Posty: 1337
- Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
- Lokalizacja: Elbląg
Re: Zdobywcy Eteru 2011
Yacy pisze:6. Krzysztof Jaworski (Radio eL, Elbląg)