JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: jotem3 »

Witajcie,
To już 16 tygodni od pamiętnego – 1500. notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego. Jubileusz był obchodzony hucznie i wyjątkowo. Dla uczczenia tego święta powstało kilka pamiątek, by pijąc w przyszłości z trójkowego kubka herbatę malinowską bądź kawę, czy spacerując w koszulce z krótkim rękawkiem ze znanym znaczkiem na ramieniu przypominać sobie to wydarzenie.

My też, dzięki naszym okołotrójkowym przyjaciołom, chcemy się podzielić z Wami konfekcyjną pamiątką.
Jest to bluza z kapturem w kolorze szary melanż, wykonana z wysokiej jakości grubej dzianiny (60% bawełna, 40% poliester), z podwójnym kapturem (100% bawełna), wiązaniem pod szyją i ściągaczami przy rękawach i w pasie.
Bluzy są w dwóch modelach – rozpinanej (damska) i wkładanej przez głowę (męska) i w czterech rozmiarach:

1. Damska
• S (obwód – 86 cm, długość – 53 cm, rękaw – 67 cm)
• M (94-56-68)
• L (98-59-69)
• XL (102-62-71)
2. Męska
• M (106-64-79)
• L (108-66-81)
• XL (116-67-82)
• XXL (120-69-84

Mamy do rozdysponowania 80 takich jubileuszowych bluz.
A do tych bluz mamy jeszcze przeznaczonych 8 okazjonalnych, numerowanych KUBKÓW trójkowych :-)
By je otrzymać zastosujemy starą, telefoniczną zabawę z LP3 sprzed lat – mianowicie – co dziesiąte zamówienie otrzyma również taki kubek, a pozostałe zamówienia zostaną obdarowane drobnymi gadżetami :-)

I na koniec jeszcze informacja o cenie bluz – damskie – 80 zł, męskie – 86 zł. Do ceny należy dodać koszt przesyłki.
Więcej informacji i zamówienia – proszę wysyłać na mój adres mejlowy – jotem3@wp.pl

A tak one wyglądają:
Obrazek Obrazek

Obrazek
ralfik
Posty: 938
Rejestracja: czw sie 12, 2010 11:05 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 65/66
Lokalizacja: Kraków

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: ralfik »

Od kilku dni jestem szczęśliwym :D posiadaczem takiej bluzy (rozmiaru nie zdradzę :wink:). W piątek mogłem po raz pierwszy posłuchać w niej listy, popijając herbatę z cytrą z trójkątnego kubka. : 8) Mam nadzieję, że za dwa, trzy tygodnie przyjdzie wreszcie wiosna i będę mógł posłuchać całej listy w ogrodzie...
Nie widać tego może na zdjęciach, ale bluza jest dość gruba i ciepła, a podwójny kapturek się ostatnio bardzo, oj bardzo przydał.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: Robert »

Wszystkim niezdecydowanym , młodszym i trochę starszym :) zdecydowanie polecam zakup bluzy , bo jest naprawdę w rewelacyjnym jak dla mnie kroju i stylu który lubię. Na taką pogodę jak za oknem przyda się jak znalazł. Ciepła , luźna , no i ma ten znaczek który napawa dumą... Prawdziwy kolekcjoner powinien ją mieć w swojej szafie :)
Zachęcam do zakupów !
Lukasz8
Posty: 1120
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 9:38 pm

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: Lukasz8 »

Witam.Również ja posiadam juz bluzę potwierdzam jest super.Do tego stopnia,że gdy już ją nabyłem cieszyłem się przez małą chwilę bo moja żonka zaraz mi ją zabrała.I co musiałem się pocieszyć zakupując drugą.Teraz razem z żonką będzeimy dumnie paradować w "Listowych bluzach".Zachęcamy do nabycia bo warto na wieczorne wiosenne,letnie spacerki będzie jak znalazł.
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: jotem3 »

Cieszę się, że przesyłki docierają i że się podobają.
Mam dobrą wiadomość - do każdej następnej wysyłki dokładam płyty lub inne trójkowe gadżety, które udało mi się otrzymać z Trójki! :-)
Kubki też jeszcze są, ale bluz coraz mniej ;-)
Awatar użytkownika
pedrocosta
Posty: 369
Rejestracja: śr mar 25, 2009 3:51 pm
Lokalizacja: Canada
Kontakt:

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: pedrocosta »

Cool! you guys did a sweater for the 1500th?
Very cool :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: Miszon »

Yes we did!
Tomorrow you should listen LP3 - there'll be a lot of us in the studio and of course on air too ;-) .
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: jotem3 »

Jest już dostępny kubeczek przygotowany specjalnie na 30. urodziny Listy Trójki.

Obrazek

Można go kupić ze strony http://www.abc-lp3.pl lub wysyłając mejl do mnie - jotem3@wp.pl
Koszt kubka - 20,50 zł, koszt wysyłki - 6 zł.
Awatar użytkownika
anowika
Posty: 1500
Rejestracja: sob sie 29, 2009 7:44 pm

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: anowika »

Która fabryka kubki lepi i wypieka?
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: jotem3 »

Polska fabryka, polska :)
Awatar użytkownika
anowika
Posty: 1500
Rejestracja: sob sie 29, 2009 7:44 pm

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: anowika »

absolutnie nie jestem uprzedzona do żadnego ludu ciężko pracującego, a wręcz wyzyskiwanego przez (demo) kracje czy inne rynki ponoć wolne,
rodzima to produkcja, ale czyja? Chodzież? Karolina? Ćmielów? Wałbrzych? ... ? ot taka dociekliwość :) a jeśli tajemnica handlowa, to cichosza :wink:
Ostatnio zmieniony śr mar 28, 2012 8:32 am przez anowika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: JUBILEUSZOWE GADŻETY LISTOWE...

Post autor: abd3mz »

Fajnie, że to jeszcze kogoś interesuje. :-)
ODPOWIEDZ