True Love Waits

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22016
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: True Love Waits

Post autor: Yacy »

jeśli ktoś ma ochotę to TU jest wypowiedź wokalisty BF w tym temacie...
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: True Love Waits

Post autor: ku3a »

Pora coś napisać w tym wątku :-).
Było cudownie. Panna Młoda wyglądała cudownie, Pan Młody na tyle cudownie, na ile cudownie może wyglądać Pan Młody ;-).
Później Marcin wspomniał, że to może najfajniejsze wesele na jakim był. Sam zacząłem się nad tym zastanawiać i choć ciężko porównywać wieczory odległe w czasie o 10 lat, to jest duże prawdopodobieństwo, że i dla mnie to było najlepsze wesele :-). Nie było wszystkich elementów których w weselach nie znoszę 8) . Niektóre inne były tylko zaznaczone, żeby tradycji stało się zadość - jedno "Sto lat", jedno "gorzko" itp. Uff :-P.
Bear tak to szczegółowo opisał, że ciężko coś dodać. To może tylko kilka zdań wrażeń jeszcze. Uroczystość - moim zdaniem piękna i bardzo osobista. I z elementami humorystycznymi ;-). Pogoda wymarzona! Do środy było fatalnie, dziś znowu tak samo, a sobota to fantastyczny wrześniowy dzień. O kolacji weselnej już wspomniałem. Bear napisał już o elementach, które wytworzyły wyjątkową atmosferę - przedstawienie z imienia każdej jednej osoby przy stole, krótkie przemowy Państwa Młodych, a na dodatek pokaźna forumowa gromadka. Super było Was wszystkich znowu zobaczyć, teraz czas do zlotu na pewno szybko zleci. Muzyka taka, że aż nie chciało się wychodzić z sali na dwór ;-). Bardzo mi się podobało! Mix był faktycznie najlepszym jak dla mnie pomysłem co do wina. Ale widok Marcina robiącego mix słodko-słodki - niezapomniany :mrgreen: .
Czy o czymś zapomniałem? Na pewno. Najwyżej będę dopisywać na bieżąco jak coś się przypomni :-).

PS. Jeszcze raz dziękuję!
PS2. Zdrowaś, Mario? ;-)
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: True Love Waits

Post autor: Kertoip »

weźcie kurde... nie czytam już więcej bo normalnie mnie skręca w środku... ;) to musiał być kapitalny wieczór jak tak czytam.
ja tam generalnie tylko wykonałem krótki telefon do Pana Młodego i już. nie popisałem się, wiem. ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: True Love Waits

Post autor: Miszon »

Cóż można rzec - wszystko w zasadzie już jasne po tym co napisali przedpiszący ;-) .
Może dodam że młoda bardzo ładnie zaśpiewała psalm!
I że widok kajmana tańczącego z Martyr Hello Goodbye Beatlesów był bezcenny :mrgreen: :lol: .
I że ja podobnie jak bear - właśnie się zebrałem do tańca z Młodą, ale raz mnie ku3a ubiegł, a drugi raz nie nadszedł, ponieważ okazało się, że za 2 piosenki już był koniec. Tak to jest, jak się odkłada na ostatnią chwilę (a mogłem nauczony przykładem beara w kwestii odkładania pewnej sprawy na piątek poczynić jakieś wnioski).
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: True Love Waits

Post autor: abd3mz »

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy. Po angielsku "magic moments". Tylko one się liczą. 4 września to najdłuższa chwila szczęścia w moim życiu. Dziękujemy nieobecnym za pamięć, a obecnym za stworzenie niesamowitego klimatu!!

Chcieliśmy w tym miejscu podziękować za niezwykły prezent, o którym już wspomniał bear. No to po kolei coś dla każdej osoby, która zostawiła kawałek swojego serca na papierze:
JaceK, NieDźwiedź, Piotr Baron - dziękujemy. za siebie. Obrazek
SiTO - ale mnie chłopie zaskoczyłeś! Obrazek SiTO lat to będzie już całkiem niezły wynik! Obrazek Obrazek

Miszon - Scyzoryk! Scyzoryk!
Kertoip - już niedługo zostaniesz rycerzem!
Aro - będziemy Słuchawkami.
Grycek - I was living in a world of childish dreams
Someday these childish dreams must end
To become a man and grow up to dream again

mara - W chwili, w której umiera w nas dziecko, zaczyna się starość.
Tomekk - Małżeństwo bez konfliktów jest prawie tak samo nie do pomyślenia jak społeczeństwo bez kryzysów.
iqh - Do góry głowa
Niech się słoń schowa

nastoletni_duch - Całe życie czekam na ciebie kiedyś musisz przyjść
albarn - There's nothing you can do that can't be done
PaTToN - chciałbym twoje serce ocalić od zapomnienia...
Robinson - Martha my dear you have always been my inspiration
nemo - Twój wpis to dobry omen. Obrazek
lady - Lady, we make it right. Obrazek
mateusz15 - Słońce ma prawdziwą wartość dopiero za Pierwszą Chmurą. :-) Obrazek
saferłel - dziękuję, że nie napisałeś o Beauty and the Beast. :-) Obrazek
aaktt - Może to dobry początek na poprawę relacji? Obrazek
emigrant - Strzał w sedno z tym oknem i muzyką. Obrazek
Paweł - Następny przystanek:

Obrazek
furbul - Happiness is a warm gun?
Martyr i Yacy - Żedy wiedźmą okrzyknięta, a dowodów – bez liku. Przeto onegdaj wiedziano Ją na mietle, na wierch Łysej Góry ulatującą! Obrazek
uzi i ksch - Nasz następny piękny pierwszy raz.
macor70 - piękne. mamy nadzieję na bliższą relację z Tobą.
stavanger - Czym byłaby noc bez Ciebie obok mnie?...
szakal - liczymy na przychylne spojrzenie Administratora.
Krzyniu102 - Damy radę, ale trzymajmy się razem
fajnex - wzlotów tak jak zlotów nigdy dość. Obrazek
DarekM - ości nigdy za wiele.
kamil_snk - Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.
KonradKombajn - Nie wiemy czy damy radę wychować całe pokolenie... Obrazek
semuś - możesz się odmeldować. :wink:
Adameks - Nie pozwolimy by ktoś nam skradł nasze marzenia.
Gary - "Małżeństwo to jakby dwa okręty spotkały się w porcie".
bobby-x - gratulujemy 15-tki! Mamy nadzieję, że codziennie będziemy mówić, że było warto. Obrazek
leszekno - 5200?!? Wow!
gaja6 i temik3 - Oprócz błękitnego nieba...
jotem3 - gratulujemy pełnoletności! liczymy na świetne danie!
Dede - Wierzymy w nieznane.
kajman - dziękujemy za świeżo kupioną koszulę! naprawdę to doceniamy!
Arkano - Kiedy mnie pytasz czym jest miłość
Mówię - Tobą jest.

tadzio3 - Kto tak dobry był
I pomógł nam się spotkać
W tej oszalałej gęstwinie

mrsap - A przecież mogłem być
Przed twoją erą
A przecież mogłaś być
Przed moją erą

Yoda - Guinness Book of Records?
Pedro Costa - Thanks! We won't give up, we can change our world, feel the warmth of a friend.
adamwadameria - wytrawne, półwytrawne, półsłodkie, słodkie...
Indukti - Niech moc będzie z nami wszystkimi.
After - Po jest lepiej niż przed. ;-)
Votum - Home...
Prząśniczki - Dziewczyny są jak kwiaty...
Dr Zoydbergh - Everything
Monika - liczymy na dalsze spotkania.
ku3a - niewielu jest prawdziwych przyjaciół, ale tym większa radość z każdego z nich. nie to, żebym się wpraszał, ale rewanż by mnie bardzo ucieszył.
bear - dziękujemy. czuć w tym wszystkim wielkie serce. tylko jeszcze obudź w nim dzikość, bo zawsze będziesz się spóźniał. a szkoda byłoby.
Miszon pisze:Daję znać, że my już w domu, zaraz ruszam w stronę wanny. :wink:
Obrazek
a tak w ogóle to jak dojechaliście, bo Mama mi właśnie powiedziała że wysiedliście w Łomiankach. ;-)
Pozdrowienia dla Ani. :-)
bear pisze: melduję, że odgrzałem sobie na obiad porządne mięsiwo, a teraz idę spać :P
buuu. :-P
Ostatnio zmieniony ndz lip 03, 2011 2:26 pm przez abd3mz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: True Love Waits

Post autor: Miszon »

A właśnie - kajman i koszula - te słowa razem nie istnieją... ale zaistniały! :mrgreen:

I to co ktoś pisał - my sobie spokojnie szukamy miejsca gdzieś na końcu w kąciku, a tu owszem - kącik - ale tuż przy Młodych :shock: . Czuliśmy się wszyscy mocno zaszczyceni.
abd3mz pisze:Scyzoryk! Scyzoryk!
:D
Doszły mnie słuchy, że nie każdy potrafi to dobrze przeczytać, aby nie wypaść z rytmu. No nie było to idealne i miałem ze sobą kartkę z nieco ulepszoną wersją i chciałem Wam zaprezentować tuż przed wyjściem, ale oczywiście gonili, że autobus ucieknie.

Pogłoski o tym, jakobyśmy wysiedli w Łomiankach są nieprawdziwe ;-) . Na Reymonta, czyli idealnie tak jak chcieliśmy. Za 4 minuty był nocny jadący bezpośrednio do najbliższego naszemu blokowi przystanka.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11816
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: True Love Waits

Post autor: adameria »

Moi Drodzy!
Świetnie, że wszystko się udało (myśli o niedociągnięciach precz!).
Nieskromnie napiszę, że w związku z tym zapraszam Was
w czwartek 9.9.10 o 23 przed głośniki Radia Orbit.

GRATULACJE!
Gratulacjom nie ma końca, ale cóż, nic to.
A w moim akwarium nadal pływają neonki,
ale jakoś tak radośniej :wink: .
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: True Love Waits

Post autor: abd3mz »

bear pisze:Zacznę może od sprawy, o której można już oficjalnie pisać na forum. Usiadłem sobie wczoraj pod kościołem i policzyłem - na Listę Przebojowych Życzeń wpisało się 47 użytkowników naszego forum, forum Astrologa i Radia Orbit. To naprawdę zacny wynik
rzeczywiście!!
bear pisze:W kościele pięknie im grał chórek z gitarą (kajman później ocenił, że grali bardzo smutno i prawie żałobnie :mrgreen: )
dobrze, że niektóre mądrości kajmana mnie ominęły...
bear pisze:Wchodzimy na salę, a tam "The Look Of Love" sobie cichutko płynie... Bajka. Później ten motyw pojawił się jeszcze kilka razy, aż się prosiło żeby Marek wszedł i poprowadził wesele :D
Obrazek Obrazek
bear pisze:Z Yacym szukaliśmy po kątach i brzegach karteczek z naszymi nazwiskami, ale nigdzie ich nie było. "Nie no, kurczę, zapomnieli o nas..." Sebastian podchodzi i pyta, czemu nie siadamy. "Bo nigdzie nie ma naszych nazwisk" - "Przecież siedzicie koło nas". Szczęka opadła. Nie no, to już przesada lekka... Jechałem tam z nastawieniem, że gdzieś będziemy po cichu i po kątach rozstawieni, a tu taki honor nas trafił...
zapamiętam Wasze miny, gdy to powiedziałem. Obrazek
bear pisze:Jedzenie było nienajgorsze, i serio to mówię.
Obrazek
bear pisze:Słodkie było dla mnie zbyt słodkie, a wytrawne zbyt wytrwane (to nie jest marudzenie, po prostu rzadko pijam wino i nie jestem smakoszem).
trochę osób mówiło, że słodkie za słodkie, a jak dla mnie takie jak zwykle. Obrazek ale dużo nie wypiłem, bo nawet nie miałem kiedy. ;-)
bear pisze:Pomysł z przedstawieniem wszystkich gości siedzących przy stole - też nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
ja też nie. to Marty pomysł. Obrazek uważam, że świetnie wyszło.
bear pisze:Ogólnie było bardzo klimatycznie i intymnie. Chyba o to Wam chodziło. I to Wam się udało.
Obrazek
bear pisze:Świetnie było znów zobaczyć znane już twarze, ale też zobaczyć po raz pierwszy jeszcze mi nieznane - wiecznie uśmiechniętą Martyr, uzi, Yacego, Miszona (pamiętasz o czym masz zrobić tematyczną audycję) z małżonką. Nie wiem jak to wytłumaczyć, że tak dobrze się wśród Was czuje. I choć już od dawna wiem, że nie jesteście tylko wirtualnymi ludkami, ale ludźmi z krwi i kości (i to świetnymi ludźmi), to jednak zawsze spotkania z Wami bardzo pozytywnie mnie nakręcają. Na szczęscie zlot juz niedługo :)
mam dokładnie to samo.
bear pisze:1.
2. ABC "The Look Of Love"
3. Jonatha Brooke "Eye In The Sky"
4. Lao Che "Hiszpan"
5. Procol Harum "A Whiter Sade Of Pale"
6. Lao Che "Klucznik"
7. Aerosmith "Crazy"
8. INXS "By My Side"
9. Czesław Niemen "Wspomnienie"
10. The White Stripes "I Just Don't Know What To Do With Myself"
10. Bayer Full "Moja muzyka"
świetny zestaw. The White Stripes też słyszałem tego dnia, ale na obiedzie go nie było. przynajmniej ja nic o tym nie wiem. ;-)
Miszon pisze:Tzn. ja wiem, że i oni (i masa innych), ale pytanie - kto pierwszy? I czy to była TA wersja?
nie wiem kto pierwszy, ale to była wersja Bayer Full.
ku3a pisze:najfajniejsze wesele
nieskromnie powiem, że dla mnie to było najlepsze. właściciel restauracji mówił nam, że goście na takim obiedzie to wytrzymują 2, 3 godziny. a tak naprawdę skończyliśmy dlatego, że kończył się czas wynajęcia sali!
ku3a pisze:Uroczystość - moim zdaniem piękna i bardzo osobista. I z elementami humorystycznymi ;-).
podziękowania dla Agaty za sprostowanie! ;-)
ku3a pisze:Pogoda wymarzona! Do środy było fatalnie, dziś znowu tak samo, a sobota to fantastyczny wrześniowy dzień. O kolacji weselnej już wspomniałem.
mhm. Niedziela też była dobra na zdjęcia. :-)
Miszon pisze:I że widok kajmana tańczącego z Martyr Hello Goodbye Beatlesów był bezcenny :mrgreen: :lol: .
Obrazek
Miszon pisze:I że ja podobnie jak bear - właśnie się zebrałem do tańca z Młodą, ale raz mnie ku3a ubiegł
ku3a?! kiedy to było?!
Miszon pisze:Doszły mnie słuchy, że nie każdy potrafi to dobrze przeczytać, aby nie wypaść z rytmu. No nie było to idealne i miałem ze sobą kartkę z nieco ulepszoną wersją i chciałem Wam zaprezentować tuż przed wyjściem, ale oczywiście gonili, że autobus ucieknie.
do nadrobienia. Obrazek
Miszon pisze:Pogłoski o tym, jakobyśmy wysiedli w Łomiankach są nieprawdziwe http://www.forum.lp3.pl/images/smilies/icon_wink.gif .
uff.
adamwadameria pisze:Nieskromnie napiszę, że w związku z tym zapraszam Was
w czwartek 9.9.10 o 23 przed głośniki Radia Orbit.
postaramy się być.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: True Love Waits

Post autor: bear »

ku3a pisze:Później Marcin wspomniał, że to może najfajniejsze wesele na jakim był.
to była ocena na gorąco. Po kilku dniach i nabraniu dystansu wywaliłbym z tej wypowiedzi "może" :wink:
Miszon pisze:I że widok kajmana tańczącego z Martyr Hello Goodbye Beatlesów był bezcenny
:shock: niestety, nie zarejestrowałem tego w swojej pamięci :wink:
abd3mz pisze:Miszon napisał(a):
I że ja podobnie jak bear - właśnie się zebrałem do tańca z Młodą, ale raz mnie ku3a ubiegłku3a?! kiedy to było?!
tego również nie zarejestrowałem...
abd3mz pisze:ja też nie. to Marty pomysł. uważam, że świetnie wyszło.
tak :)
abd3mz pisze: The White Stripes też słyszałem tego dnia, ale na obiedzie go nie było. przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
byłem pewien że było, ale może tylko gadaliśmy o tym kawałku z kajmanem i mi się pomieszało.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9271
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: True Love Waits

Post autor: Martyr »

bear pisze:
Miszon pisze:I że widok kajmana tańczącego z Martyr Hello Goodbye Beatlesów był bezcenny
:shock: niestety, nie zarejestrowałem tego w swojej pamięci :wink:
mix musiał być bardzo bardzo dobry! :)
kajman
Posty: 64174
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: True Love Waits

Post autor: kajman »

A ja jakoś bardzo powoli nadrabiam rożne zaległości. Dotarłem więc do tej i najpierw pokomentuję to co już było napisane, a potem dodam coś od siebie.
bear pisze:W stolicy byłem więc już w południe, zjadłem kebaba gdzieś w podziemiach Dworca Centralnego...
W kościele pięknie im grał chórek z gitarą (kajman później ocenił, że grali bardzo smutno i prawie żałobnie :mrgreen: ).
Z Yacym szukaliśmy po kątach i brzegach karteczek z naszymi nazwiskami, ale nigdzie ich nie było.
Nie no, to już przesada lekka... Jechałem tam z nastawieniem, że gdzieś będziemy po cichu i po kątach rozstawieni, a tu taki honor nas trafił...
Słodkie było dla mnie zbyt słodkie, a wytrawne zbyt wytrwane (to nie jest marudzenie, po prostu rzadko pijam wino i nie jestem smakoszem). Kajman wpadł na rewelacyjny patent, by te wina wymieszać w kieliszku.
No to wstałem od stołu, poszedłem sobie na środek, postałem chwilę i wróciłem do stołu dalej gadać z kajmanem. Nie no, spoko :mrgreen: Acha, Marta - ja naprawdę ,mimo powszechnie znanego swojego stosunku do tańczenia, bardzo chciałem z Tobą wczoraj zatańczyć... I naprawdę przyszedł taki moment, że poczułem się na siłach by to zrobić... I gdyby wesele trwało z 10 minut dłużej, to pewnie bym zdążył...
Lista Odurzonych,* bez numeru, wydanie specjalne z dnia 4 września 2010
6. Lao Che "Klucznik"
8. INXS "By My Side"
No ja też trochę pokonsumowalem wędrując od rana po Wawie. Znając siebie, to gdybym tego nie uczynił, to zrobiłbym wieś i rzuciłbym się na jedzenie, a tak to tylko obżeralem się w spokojnym rytmie (a jedzenie było bardzo OK).
Może za rzadko bywam w kościele, ale do takiej uroczystej i radosnej chwili pasowałaby mi jakaś bardziej radosna muzyka, najlepiej jakieś godspelle. I nie pamiętał, żebym mówił że prawie żałobnie, ale chyba użyłem określenia ponuro, ale w sumie to jednak były emocje, więc mogę się mylić.
Ja nie miałem problemow ze znalezieniem miejsca, bo akurat wtedy wybrałem się w ustronne miejsce, żeby rozpakować i założyć kupioną 2 dni wcześniej koszulę.
A może będę cyniczny, a może tylko logiczny, ale jako krewni i znajomi Królika czyli członkowie forum.lp3 z którego wywodzi się świadek zostaliśmy usadzeni przy nim. Ja akurat bezpośrednio przy ku3ie, więc byliśmy najwyższym zakątkiem wesela.
Po prostu mam duszę experymentatora, więc dosyć szybko zrobiłem mix, ale jakoś poza naszym fyrtlem nie zrobił furory (pewnie dlatego że prawie nikt poza tym o tym nie wiedział).
Ja też w pewnym momencie nabrałem ochoty na taniec z Martą, ale było już na to za poźno.
6. Jakoś tak muzyka przelatywała mi koło uszu, a że był ten utwor przeczytałem dopiero teraz. Ale to pewnie dlatego, że w ogole go nie znam.
8. Chyba także przy tym utworze mieliśmy chwilę zabawy w Jaka to melodia?
Miszon pisze:
Bayer Full "Moja muzyka"
A wydawało mi się, że ustaliliśmy, że to jednak inny zespół wykonywał, ale nie wiedzieliśmy jaki ;-) .
Miszon pisze:Tzn. ja wiem, że i oni (i masa innych), ale pytanie - kto pierwszy? I czy to była TA wersja?
8) :wink:
Wersja była zdecydowanie późniejsza, ale ja oryginału nie słyszałem ponad 20 lat i słyszałem go tylko na żywo (albo w wersjach ogniskowych). Jak dla mnie brzmiało to praktycznie tak samo. Przed chwilą wyczytałem, że Bayer Full wykorzystał co najmniej 7 klasyków piosenki turystycznej (min. utwory Bukały i Chylińskiego).
ku3a pisze:Panna Młoda wyglądała cudownie...
Według mnie Marta zawsze wygląda cudownie.
Miszon pisze:I że widok kajmana tańczącego z Martyr Hello Goodbye Beatlesów był bezcenny :mrgreen: :lol: .
No to po takim komentarzu będę musiał wypć dwa razy więcej, żeby odważyć się zatańczyć kolejny raz.
Miszon pisze:A właśnie - kajman i koszula - te słowa razem nie istnieją... ale zaistniały! :mrgreen:
Przesadzasz. W tym stuleciu to już drugi raz.
bear pisze:
Miszon pisze:I że widok kajmana tańczącego z Martyr Hello Goodbye Beatlesów był bezcenny
:shock: niestety, nie zarejestrowałem tego w swojej pamięci :wink:
No chyba najbardziej zarejestrowała to Martyr, ale chyba jej nie zdeptałem.
No i teraz moje refleksje. Było świetnie zarowno w kościele, jak i przy kościele oraz na weselu. W kościele jednak powinienem usadowić się zdecydowanie bardziej z tyłu, ale chyba jakiejś specjalnie mocnej plamy nie dałem. Na weselu chyba też nie, bo raczej zachowywałem się grzecznie.
Potem niestety miałem pecha, ponieważ z Warszawy nie miałem transportu (a ostatni pociąg przegapiłem, bo czas zasuwał jak dziki) więc załapałem się na busik do Płocka, a tam okazało się, że ostatni autobus do Torunia odchodzi za pięć godzin. Ale dzięki poznałem 2 stacje benzynowe w tymże mieście, wykazqałem się totalnym brakiem bystrości na jednej z nich, w drugiej natomiast przysnąłem na godzinę. W sumie w Toruniu byłem po dziewiątej, tam przyspałem 4 godziny i zacząłem odrabiać zaległości.
I na tym kończę swoje wynurzenia (ale się nie zanurzam).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: True Love Waits

Post autor: Miszon »

No to po takim komentarzu będę musiał wypć dwa razy więcej, żeby odważyć się zatańczyć kolejny raz.
Ależ dlaczego? To był komplement :-) . Po prostu sam fakt mnie zaskoczył :D .
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: True Love Waits

Post autor: abd3mz »

puk? puk?
można?
ale nie jestem pewien...
na pewno można?

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz lip 03, 2011 2:33 pm przez abd3mz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9271
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: True Love Waits

Post autor: Martyr »

Rewelacyjne zdjęcie! Bardzo bardzo mi się podoba! :D :D :D
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: True Love Waits

Post autor: abd3mz »

A to?

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz lip 03, 2011 2:34 pm przez abd3mz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9271
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: True Love Waits

Post autor: Martyr »

Też bardzo ładne! :D
ale tamto pokazuje naszą forumowość :wink:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: True Love Waits

Post autor: abd3mz »

skoro tak to jeszcze jedno zdjęcie wesołej gromadki:
Obrazek

i może tyle starczy. ;-)
Ostatnio zmieniony ndz lip 03, 2011 2:34 pm przez abd3mz, łącznie zmieniany 1 raz.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: True Love Waits

Post autor: bear »

abd3mz pisze:i może tyle starczy.
to chyba dobry pomysł :wink:
nie wiem dlaczego na ostatnim zdjęciu wyszedłem na tak znudzonego... :roll:
w ogóle to powinienem chyba kogoś podać do sądu za opublikowanie mojego wizerunku bez mojej zgody... :wink:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: True Love Waits

Post autor: abd3mz »

bear pisze:nie wiem dlaczego na ostatnim zdjęciu wyszedłem na tak znudzonego... :roll:
spoko. ja mam to szczęście, że swoich zdjęć, na których wyszedłem gorzej niż zwykle nie wrzucam. ;-)
bear pisze:w ogóle to powinienem chyba kogoś podać do sądu za opublikowanie mojego wizerunku bez mojej zgody... :wink:
a kto mnie męczy na pw, żebym wrzucał? :P
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: True Love Waits

Post autor: Miszon »

Na tym ostatnim zdjęciu widać że wszyscy się zadumali w skupieniu czegoś słuchają po prostu.

Natomiast pierwsze rewelka :-D . Kajman w koszuli - to naprawdę się zdarzyło, jak widać nikt nie miał przywidzeń :lol: .
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: True Love Waits

Post autor: abd3mz »

napiszę jeszcze tylko, że szykujemy pakiety zdjęć dla każdej osoby/pary, która była na ślubie. :-)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: True Love Waits

Post autor: Gary »

Zlot w takim "umundurowaniu" jak na powyższych zdjęciach, to byłoby coś! :mrgreen:
Awatar użytkownika
macor70
Posty: 1572
Rejestracja: sob mar 20, 2010 8:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0001
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: True Love Waits

Post autor: macor70 »

abd3mz pisze:puk? puk?
można?
ale nie jestem pewien...
na pewno można?
Pozwoliłem sobie obejrzeć...
Noooooooo ładnie wyglądacie:) - i dodam jeszcze, że chyba na 100% wiem kto jest kto :).
Oczywiście nie będe wymieniał nikogo z nicka, ale dużo dało mi przeglądnięcie zdjęć zez forumowych lp3zlotów...
Pozdrawiam :)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: True Love Waits

Post autor: ku3a »

Pozwolę sobie poinformować - proszę zajrzeć na stronę Listy i obejrzeć nowe zdjęcia :-).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22016
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: True Love Waits

Post autor: Yacy »

ze ślubu czy z przyjęcia weselnego? :-P
ODPOWIEDZ