Muzyka, ktora za mna chodzi...

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Muzyka, ktora za mna chodzi...

Post autor: Piotr »

Proponuje nowy temat, abyscie podzielili sie z reszta forumowiczow muzyka, ktora za Wami chodzi, ktora kojarzy sie z czyms milym, waznym etc. I nie chodzi tu wcale o nowosci (bo to sami zglaszacie w glosowaniu do poszczegolnych notowan) ale o te utwory sprzed kilku lat.
Za mna na przyklad dzis chodzi INXS i kolysanka (Lullaby) w wersji extended.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Za mną teraz akurat chodzi... Akurat "Do prostego człowieka". A i teraz nucę Editors "Munich".
Oj u mnie zmieniua sie to cały czas i czasem niektóre chodzą bardzo długo za mną- ostatnio tak było z piosenką "Przebudzenie" Buzu Skquad
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Milo jest czasami powspominac minione lata, nieprawdaz? Dzis np. wspominam Wielkie podzielenie Janusza 'Yaniny' Iwanskiego w wersji akustycznej.

A ciekaw jestem co tez chodzi za naszym gospodarzem Jackiem - oprocz TeXa i zony oczywiscie :wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

A ja ostatnio przypominałem sobie całą dyskografię KSU, Antoniny Krzysztoń oraz Dżemu, od którego nie mogę się uwolnić w ostatnim czasie
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

A za mną tak wiosennie teraz chodzi "Idioteque" - Radiohead.
ODPOWIEDZ