Anielski Orszak

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Anielski Orszak

Post autor: Yacy »

Nadzieję mieliśmy do piątku. Gdy z Gosią jechaliśmy na cmentarz to miałem wielką nadzieję, że na tablicy będzie rocznik dużo wcześniejszy, co rozwiałoby wątpliwości. Niestety wątpliwości zostały rozwiane ale nie w tę stronę, na którą liczyliśmy. Rocznik 1980 niestety potwierdził nasze obawy.
Mimo tego chcieliśmy jeszcze to jakoś potwierdzić. Pani z ewidencji ludności potwierdziła jednoznacznie...
Daniel rejestrując się tu na forum w 2008 roku miał 28 lat, więc nick danco28 nie był zapewne przypadkowy.
Tak jak Jacek napisał nie wiemy co było przyczyną. Próbowałem się czegoś dowiedzieć od osób, które znam z okolicy w której mieszkał i od osoby która jest z Jego rocznika. Niestety nic nie udało mi się dowiedzieć. Zresztą to chyba nie jest najważniejsze...

Niestety Daniel już się tu nie zaloguje, już nie posłucha LP3...

[*][*][*]
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Anielski Orszak

Post autor: wwas »

Oj...
Smutno...
gżegoż

Re: Anielski Orszak

Post autor: gżegoż »

No nie, to okropne :( To jedna z osób, z którą najlepiej się dogadywałem na forum :( Swego czasu wymieniliśmy kilka maili...
Też od pewnego czasu byłem zdziwiony i zaniepokojony jego długą nieaktywnością zarówno na forum, jak i na chomiku. Miesiąc temu w tym drugim miejscu napisałem Halo, co tu taka straszna cisza? To aż niepodobne do danco28 :| Od tamtego czasu prawie codziennie zaglądałem w to miejsce i z niedowierzaniem przyjmowałem fakt, że wciąż nie odpowiada, bo przecież z taką pasją się angażował w to, co tam robił... Gdybym mógł przypuszczać, jakie są powody, to na pewno bym takich głupot nie pisał :cry:

Nie wiem, co jeszcze mam napisać - takie to smutne :( Mogę chyba tylko przypomnieć wszystkim, że Daniel pozostawił po sobie wielką rzecz, która zapewne każdemu wieloletniemu słuchaczowi Listy sprawiła dużo frajdy. Przypomnijcie sobie temat, w którym o niej pisał: Pewna rzecz dość mocno związana z historią lp3. Jego wielką ambicją było rozwijanie tego projektu... :cry:
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Anielski Orszak

Post autor: Tomekk »

Dokładnie rok temu (październik 2012) wysłałem do niego PM z prośbą o hasło do jego chomikowych zbiorów :(
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19626
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Anielski Orszak

Post autor: jollyroger72 »

Szok... Też niedawno zastanowiła mnie długa nieobecność danco28 na Forum. Zastanawiało mnie to, ale nigdy bym nie pomyślał, że taka jest przyczyna...

R.I.P. Danielu...
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Anielski Orszak

Post autor: adameria »

[*]
Odszedł Człowiek z niesamowitą pasją.

Że też nie ma możliwości, żeby jakoś przekazać rodzinie chociaż kondolencje od nas...
Wiem, że to nic nie zmieni, ale czasem takie gesty mają dla bliskich duże znaczenie.
Nie chce mi się wierzyć, żeby rodzina nie wiedziała o Jego zaangażowaniu w to, co robił.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anielski Orszak

Post autor: mateusz15 »

Smutek... :(
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Anielski Orszak

Post autor: Martyr »

Daniel miał tylko 33 lata, był tylko 3 lata starszy ode mnie. Nie chce mi sie wierzyć... że odszedł...
Widziałam grób, ale to nadal wydaje się niewiarygodne... zmarł dnia 22 września 2013r.

Ta straszna wiadomość przypomniała mi o tym, co pięknego robił dla forum i Listy. Zajrzałam więc na Jego chomika i ... teraz może będę tam częściej zaglądać, by powspominać...

Niestety danco28 już nie ma... może jest gdzieś tam razem z Bodeczkiem?

[***]
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Anielski Orszak

Post autor: JaceK »

Daniel Parszuto vel Danco28... tak właśnie przedstawiał się w korespondencji jaką prowadziliśmy. Trudno uwierzyć! To co mu zawdzięczamy, to pokaźna lista poprawek do Archiwum (często przypominająca wkładanie kija w mrowisko, ale chwała mu za to!), i mrówcza robota jaką wykonał na 'sierściuchu'. Ech...

[*]
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: Anielski Orszak

Post autor: nemo »

[*]
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Anielski Orszak

Post autor: Robinson »

[*]
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Anielski Orszak

Post autor: LLucky »

[*]

:(

Czy ktoś, kto lepiej zna gust danco28, mógłby wybrać jakąś piosenkę na literkę E?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Anielski Orszak

Post autor: ku3a »

przez kilka minut gapiłem się w monitor z niedowierzaniem...
brak słów...
:-(

[*]
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: Anielski Orszak

Post autor: Emilia »

...
Awatar użytkownika
Brian
Posty: 3492
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:31 am
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Anielski Orszak

Post autor: Brian »

Nie wierzę. Autentycznie, zupełnie nie wierzę. Cały dzisiejszy wieczór zastanawiałem się, jak się wyrazić bez przeklęcia, więc chyba po prostu pomilczę...

Cześć Jego pamięci. [*]
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Anielski Orszak

Post autor: djjack »

LLucky pisze:[*]

:(

Czy ktoś, kto lepiej zna gust danco28, mógłby wybrać jakąś piosenkę na literkę E?
"W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem"

[*]
The Memory Remains

P.S. Gdyby się nie udało ustalić konkretnego artysty - mam pewien pomysł związany z literkę E...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Anielski Orszak

Post autor: Miszon »

Zamurowało mnie... Totalnie... Cisną się na usta różne słowa...

No szok, szok! Mój rocznik... To już z forum nam ludzi zabierają??

:-(
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Anielski Orszak

Post autor: barb42 »

Smutna wiadomość, taki życzliwy mi człowiek na forum. [*]
Awatar użytkownika
Arkano
Posty: 3254
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 7:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: n. 283 - przełomowe
Lokalizacja: Śrem

Re: Anielski Orszak

Post autor: Arkano »

Od jakiegoś czasu z niepokojem sprawdzałem datę jego ostatniego pojawienia się na chomiku. Nie zmieniała się...


Brak słów
lady
Posty: 17784
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Anielski Orszak

Post autor: lady »

[*]
Awatar użytkownika
piotreklp3
Posty: 1807
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 4:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2005 roku
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Kontakt:

Re: Anielski Orszak

Post autor: piotreklp3 »

[*]

Odpoczywaj w pokoju

Należy dodać, że Daniel był także czynnym wikipedystą, twórcą kilkunastu artykułów: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Danco28 (Pół perfekcyjnej płyty :!:).
Nie doczekał pojawienia się milionowego hasła. Odszedł dwa dni wcześniej.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Anielski Orszak

Post autor: Miszon »

Faktycznie, ostatni post napisał w pierwszej połowie sierpnia, pogrzeb był pod koniec września. Nieważne co się stało przez ten czas, ale się stało :-( .

I kto teraz będzie moderatorem działu Poprawek...?
marcinparys11
Posty: 2357
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Anielski Orszak

Post autor: marcinparys11 »

Co jakiś czas zaglądam na tę stronę, aby się dowiedzieć, który z wielkich muzyków zakończył ziemskie pielgrzymowanie, ale ta informacja po prostu mnie poraziła.
Odchodzi coraz więcej młodych ludzi.
Czytając wpisy danco28, szczególnie dotyczącej listy 30 Ton, wiedziałem, że mam do czynienia z prawdziwym profesjonalistą.
Świeć, Panie nad Jego duszą...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Anielski Orszak

Post autor: tadzio3 »

Szok! :(
Osoba tak aktywna na forum w wielu miejscach. Szczególnie pamiętam Jego poprawki do Archiwum, notowania 30 Ton, a przede wszystkim Jego dzieło, czyli zebranie wszystkich utworów z listy i poukładanie ich notowaniami. Wiele godzi spędziłem na słuchaniu różnych piosenek, których nie znałem, a miałem okazję poznać...
Podobał mi Jego wpis w tamtym temacie
danco28 pisze: Teraz napiszę coś mocno nieskromnego! Podczas tworzenia tego (***) po cichu sobie myślałem, że pewnie po ogłoszeniu tego na forum "będzie szał". ;) I, że w związku z tym - może jakieś przedstawicielstwo (?) braci forumowej, w ramach podziękowania, za poświęcony czas i trud - ofiaruje mi jakiś symboliczny dyplom dziękczynny (z logo forum, może z autografem Szefa, Rzecznika...). ;)

Powiesiłbym go sobie na ścianie (nie wykluczone, że w ramce!) i spoglądawszy na niego co dzień - przypominałbym sobie, że jednak warto było! ;) No i byłoby się czym pochwalić wśród rodziny i znajomych. To by było coś! :D

Ale bezczelny jestem, nie? Zero skromności! :mrgreen:
Szczery, prawdziwy wpis. Za to go lubiłem.

32 lata... Dlaczego...?

I taka refleksja przyszła na myśl, może trochę głupia... Ale tak naprawdę nie wiemy, czy ktoś jeszcze, kto nagle przestał pisać na forum... że nie zawsze po prostu nudzi się komuś pisanie...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Anielski Orszak

Post autor: Miszon »

Co do tego, co napisałeś - miałem Go nominować do Foroderyków, właśnie za zaangażowanie w te poprawki i archiwa różne...
ODPOWIEDZ