archiwum LP 3

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
azdam

archiwum LP 3

Post autor: azdam »

LUDZIE KOCHANI !
Zasypcie Pana Marka mailami, by powrócił do grania w Markomanii "utworów wszystkich LP 3" .
drrr

Post autor: drrr »

Mysle ze jak skonczy nadawanie drugiej 50-tki Topu Wszechczasow,to latem napewno powroci do tego cyklu "wszystkich POLSKICH utworow z LP"

drrr
JA

Post autor: JA »

Obawiam się, że "to se ne vrati" a wielka szkoda, bo to był genialny pomysł ! Faktycznie warto byłoby pisac do Niedźwiedzia petycje w tej sprawie.
l.olek

Post autor: l.olek »

Mnie też się to bardzo podobało. Archiwalne perełki wykonawców, których już dawno nie ma na rynku. Jestem "za"!

l.olek
Zbyniu

Post autor: Zbyniu »

Witam uzytkownikow forum. Czy ktos mooglby mi pomooc w odszukaniu starego przeboju o nazwie Młynek kawowy (Pekin, Złota 83) - Młynek Kawowy. Potrzebuje tej mp3, bo tak strasznie mi sie podoba ze jak nie poslucham jej do wieczora dzis to wytne sobie nerke;-) pozdrawiam
noar

Post autor: noar »

do Zbynia - jeśli to jeszce aktualne to piosenkę tę wykonuje niejaki Janusz Grzywacz. Do ściągnięcia np: z dcc
ODPOWIEDZ