Kłopoty techniczne...

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Kłopoty techniczne...

Post autor: JaceK »

Przepraszam serdecznie wszystkich, którzy w ostatnim czasie mieli kłopoty z przeglądaniem zasobów Archiwum --- wakacyjny remont (wymiana instalacji, planowane i nie-planowane wyłączenia serwerów...) --- przepraszm za utrudnienia!

Stąd też nieregularne uzupełnianie bieżących notowań, poślizgi... myślę, że nastąpi poprawa :-)

I na koniec prośba: jeśli zauważacie jakiekolwiek błędy w Archiwum (pomyłki, nieprawidłowa pisownia, etc.) --- zgłaszajcie, proszę! Nie wszystko jestem w stanie wyłapać, niestety... Poza tym inne pomysły, co do statystyk, innych zestawień, rankingów (nie wszystko można łatwo obliczyć, ale spróbować warto! chociażby znaleźć jakiś algorytm)

Pozdrawiam, i życzę sukcesów w tym co tam macie na bieżunco...
PARADOXIDESs

Re: Kłopoty techniczne...

Post autor: PARADOXIDESs »

JaceK pisze:Przepraszam serdecznie wszystkich, którzy w ostatnim czasie mieli kłopoty z przeglądaniem zasobów Archiwum --- wakacyjny remont (wymiana instalacji, planowane i nie-planowane wyłączenia serwerów...) --- przepraszm za utrudnienia!

Stąd też nieregularne uzupełnianie bieżących notowań, poślizgi... myślę, że nastąpi poprawa :-)

I na koniec prośba: jeśli zauważacie jakiekolwiek błędy w Archiwum (pomyłki, nieprawidłowa pisownia, etc.) --- zgłaszajcie, proszę! Nie wszystko jestem w stanie wyłapać, niestety... Poza tym inne pomysły, co do statystyk, innych zestawień, rankingów (nie wszystko można łatwo obliczyć, ale spróbować warto! chociażby znaleźć jakiś algorytm)

Pozdrawiam, i życzę sukcesów w tym co tam macie na bieżunco...

Nie ma za co przepraszać w końcu to Forum dopiero raczkuje :) ;)
daroo
Posty: 7
Rejestracja: wt sie 05, 2003 5:51 pm

Post autor: daroo »

Ja mam jedno pytanie czy ktoś zna może jakiś link do strony bilboardu, gdzie ewentualnie mtv , gdzie można sprawdzić archiwalne notowania tych list przebojów? :?:
ODPOWIEDZ