Problem techniczny z dźwiękiem

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
nieproszona
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006

Problem techniczny z dźwiękiem

Post autor: nieproszona »

Dobry wieczór wszystkim,
Nie mam zupełnie pojęcia czy piszę w dobrym miejscu na tym forum, ale szukam pomocy. Od jakiegoś czasu doskwiera mi pewien "problem techniczny", który stopniowo skutecznie mnie zniechęca do głosowania na cotygodniowe listy oraz na Topy, ponieważ nie działa mi dźwięk na stronie Trójki. Kiedyś mogłam sobie posłuchać 30sek. nagrania, by chociażby sobie przypomnieć co to za piosenka, by dobrze się zastanowić, a w czasie Topu to w ogóle przejść przez praktycznie setki piosenek, które znam/lubiłam, a nie kojarzę z tytułu. Na youtube wpisywać mi się każdej piosenki nie chce, na co zresztą nie mam czasu. To nie tak, że tego dźwięku nie ma cały czas, dzisiaj np. pojawił się tylko na pół jednego utworu. Sprawdzałam na kilku komputerach i na każdym pojawia się identyczny problem. Piosenka "leci" - bez dźwięku. Niesamowicie mnie to irytuje, nie wiem czy to występuje tylko u mnie? Wina przeglądarki czy wina ogólnie strony? Jeśli strony to czy to zostanie może w końcu naprawione, by ułatwić trochę życie?

Pozdrawiam.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Problem techniczny z dźwiękiem

Post autor: LLucky »

Też mam ten problem (w przeglądarce Firefox na systemie Ubuntu) od momentu, kiedy zaczęto na stronie Listy umieszczać całe piosenki. Wtedy też pojawił się nowy odtwarzacz, który został nawet po powrocie do fragmentów 30-sekundowych. Problem jest trochę jak "mister of America": pojawia się i znika, choć ostatnio jest bardziej permanentny. Zauważyłem też któregoś razu, że przewijanie strony internetowej przy pomocy klawiszy strzałek i PgUp/PdDn zmienia głośność odtwarzania muzyki. Być może jest więc tak, że po prostu strona Listy odtwarza te utwory, ale z zerową głośnością. Niestety, późniejsze próby wciskania różnych klawiszy na klawiaturze tego nie potwierdziły.
Fajnie by było, gdyby ktoś przywrócił poprzedni odtwarzacz fragmentów, bo przy 30 sekundach pasek postępu ani przewijanie nie jest potrzebne.
ODPOWIEDZ